Про додаткові заходи щодо соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку) у Київській області

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

     

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

від 11 лютого 2016 року       № 34

 

 

Про додаткові заходи щодо соціальної та професійної

адаптації учасників антитерористичної операції

(крім військовослужбовців, звільнених у запас

або відставку) у Київській області

 

 

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністраціїˮ, Указу Президента України від 18 березня 2015 року № 150/2015 „Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операціїˮ, постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 179 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)”,  розпорядження  Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 359-р „Про затвердження плану заходів щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операціїˮ та враховуючи лист Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції від 09 липня 2015 року № 2260/01/074-15, з метою соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, якісного контролю за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів:

  1. Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації спільно з обласним центром зайнятості, обласним військовим комісаріатом, обласним центром соціальних служб для сім’ї та молоді, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) провести моніторинг стану роботи щодо соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку) у Київській області, зокрема роз’яснювальної роботи серед учасників антитерористичної операції, які бажають пройти перепідготовку та професійне навчання у навчальних закладах та установах, що займаються питаннями соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку).

  1. Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, обласному центру зайнятості:

2.1. протягом лютого 2016 року переглянути перелік навчальних закладів та установ, що здійснюють навчання та перепідготовку учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку) за різними спеціальностями;

2.2. до 01 березня 2016 року надати уточнений перелік навчальних закладів структурним підрозділам райдержадміністрацій та міськвиконкомів (міст обласного значення) з питань соціального захисту населення;

2.3. протягом 2016 року забезпечити навчання та перепідготовку учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку) відповідно до укладених договорів.

  1. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) в установленому порядку :

3.1. забезпечити здійснення соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції згідно з укладеними договорами з навчальними закладами та установами, що займаються питаннями соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку) і складенням актів про надані послуги.

3.2. забезпечити своєчасне, цільове та ефективне використання коштів, виділених із державного бюджету на зазначені цілі;

3.3. інформувати департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації про використання коштів, виділених з державного бюджету, щокварталу до 05 числа місяця, що настає за звітним періодом.

  1. Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації забезпечити координацію і узагальнення проведеної роботи та інформувати обласну державну адміністрацію про виконання цього розпорядження щокварталу до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом.

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Парцхаладзе Л.Р.

Голова адміністрації                     (підпис)                              М.Д.Мельничук