Тимчасова комісія Київської обласної державної адміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Тимчасова комісія облдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

З метою  скорочення заборгованості із заробітної плати 27 липня 2017 року під головуванням Письменного О.М. проведено розширене засідання тимчасової комісії облдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на якій заслухано керівників підприємств боржників ДП ”Завод порошкової металургії” (м. Бровари) та Автокооператив „Темп” (Києво – Святошинський район) та арбітражного керуючого ПрАТ „Авіакомпанія „Аеросвіт” (Бориспільський район),  щодо організації роботи з погашення заборгованої заробітної плати.

Окремим питанням на комісії розгляну стан роботи зі зменшення заборгованості із заробітної плати  на підприємстві-банкруті ПрАТ “Авіакомпанія “Аеросвіт” за участі представників контролюючих та правоохоронних органів області (Головного управління Національної поліції в Київській області та прокуратури Київської області), Головного територіального управління юстиції у Київській області та  арбітражного керуючого підприємства щодо пошуку шляхів взаємодії та реального погашення заборгованості із заробітної плати відповідно до наявних активів підприємства.

За підсумками роботи комісії дані відповідні доручення райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення).

*

28 вересня 2016 року засідання тимчасової комісії облдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

28 вересня 2016 року під головуванням директора департаменту соціального захисту населення Галицького В.О. відбулося засідання тимчасової комісії облдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на якому розглянуто стан погашення заборгованості із заробітної плати та єдиного соціального внеску на підприємствах, установах та організаціях Поліського районів та міст Васильків і Ірпінь.

Зокрема, на засіданні комісії заслухано керівників комунальних підприємств “Поліське управління водного господарства” (Поліський район), “Васильківтепломережа” (м. Васильків) та “Теплоенергопостач” (м. Ірпінь).

За підсумками роботи комісії прийняті рішення спрямовані на удосконалення роботи з погашення заборгованості із заробітної плати та єдиного соціального внеску.

За оперативними даними райдержадміністрацій та міськвиконкомів (міст обласного значення) заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях області станом на 01.10.2016, у порівнянні з попереднім місяцем, зменшиться на 2,1 млн.грн. і становитиме 121,0 млн.грн., в тому числі:

  • економічно-активні підприємства – 3,9 млн.грн. (в тому числі державні підприємства – 1,2 млн.грн., комунальні – 0,9 млн.грн.);
  • економічно неактивні підприємства – 0,3 млн.грн.;
  • підприємства-банкрути – 116,8 млн.грн. (в тому числі приватне акціонерне товариство “Авіакомпанія “Аеросвіт” – 115,6 млн.грн.).

Очікується повне погашення заборгованості із заробітної плати на державному підприємстві “Науково-дослідний інститут нафтогазової промисловості” у сумі 2,1 млн.грн. (Києво-Святошинський район) та підприємстві-банкруті СП “Завод будівельних матеріалів” – 381,2 тис.грн. (Сквирський район), а також її зменшення на державному підприємстві “Завод порошкової металургії” на 767,6 тис. грн. (м. Бровари), комунальному підприємстві “Теплоенергопостач” – 110,7 тис. грн. (м. Ірпінь).