Селекторна нарада з питань соціального захисту населення

Директором департаменту соціального захисту населення Мещаном І.В. 04.09.2018 року проведено селекторну нараду з начальниками управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій та міськвиконкомів (міст обласного значення) на якій розглянуто комплекс питань спрямованих на поглиблення соціального захисту населення.

Серед основних:

  • організація оформлення субсидій населенню з оплати житлово-комунальних послуг;
  • організація роботи з питань професійної, психологічної адаптації учасників АТО та санаторно-курортного лікування;
  • забезпечення організації виконання обласних програм щодо соціального захисту малозабезпечених громадян та учасників АТО;
  • стан організації роботи з виконання доручення голови облдержадміністрації Горгана О.Л. щодо посилення контролю за легалізацією трудових відносин та інші.

В практику роботи департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації увійшло щомісячне проведення селекторних нарад на яких в онлайн режимі розглядаються найактуальніші питання соціального захисту населення. Також на такі наради постійно запрошуються представники Міністерства соціальної політики України, громадських організацій, що сприяє оперативному вирішенню питань та проблем що виникають в сфері соціального захисту населення.

За підсумками селекторної наради дані відповідні доручення та рекомендації.