Доступне житло


Програма будівництва (придбання)
доступного житла в Київській області
на 2019-2023 роки


І
потечний центр в м. Києві та Київській області Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» інформує:
У Київській області діє Програма будівництва (придбання) доступного житла в Київській області на 2019-2023 роки яка затверджена рішенням двадцять восьмої сесії Київської обласної ради VII скликання від 30.05.2019
№ 577-28-VII.
Програма спрямована на  розв’язання гострої проблеми забезпечення житлом мешканців Київської області. Адже в Київській області, як і по всій Україні, більшість громадян не мають можливості отримати доступ до ринку житла без підтримки держави та місцевої влади.  
Основною метою Програми є: створення належних умов для забезпечення громадян доступним житлом, які зареєстровані та постійно проживають на території Київської області, та потребують поліпшення житлових умов відповідно до законодавства, шляхом надання державної підтримки на будівництво (придбання) доступного житла або пільгових іпотечних житлових кредитів.
За час реалізації Програми планується забезпечити житлом 455 родини шляхом будівництва (придбання) 28 438 метрів квадратних загальної площі. Скоротити строк перебування громадян на квартирному обліку та збільшити частку громадян, які зможуть щорічно вирішувати своє житлове питання.
Для отримання більш детальної інформації пропонуємо звернутися до Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» (03037, м. Київ, Солом’янський район, вул. Максима Кривоноса, 2-А).