НОВІ ТЕРИТОРІАЛЬНІ ГРОМАДИ КИЇВЩИНИ

Прорив в об’єднанні територіальних громад

Завдяки спільним зусиллям та злагодженій роботі Департаменту містобудування та архітектури, очолюваного Дмитром Ликовим, і керівництвом Київської обласної державної адміністрації, визначено правильний шлях до успішного об’єднання територіальних громад. Департаментом містобудування надано роз’яснення мешканцям сіл Білоцерківського, Броварського, Переяслав-Хмельницького та Сквирського районів про збереження економічного та управлінського балансу в масштабі об’єднаних громад, та недопустимість об’єднання більше ніж 50% депресивних територій населених пунктів в одну громаду.

Результатом тривалої співпраці є підписані головою Київської обласної державної адміністрації Олександром Горганом три розпорядження про затвердження позитивних висновків щодо відповідності Конституції і законам України проектів рішень «Про добровільне об’єднання територіальних громад», а саме:

Розпорядження від 24.07.2017 р. № 378 селища Велика Димерка, сіл Жердова, Тарасівка, Покровське, Підлісся, Вільне, Захарівка, Михайлівка, Бобрик, Гайове, Шевченкове, Рудня, Броварського району Київської області в одну Великодимерську селищну об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селищі Велика Димерка Броварського району Київської області;

Розпорядження від 27.07.2017 р. № 387 сіл Дівички, Стовп’яги, Веселе, Кавказ, Гречаники, Ковалин, Єрковці, Переяслав-Хмельницького району Київської області в одну об’єднану Дівичківську сільську територіальну громаду з адміністративним центром у селі Дівички Переяслав-Хмельницького району Київської області;

Розпорядження від 27.07.2017 р. № 388 сіл Фурси, Чмирівка, Трушки, Матюші Білоцерківського району, сіл Пищики та Безугляки Сквирського району Київської області в одну об’єднану Фурсівську сільську територіальну громаду з адміністративним центром у селі Фурси Білоцерківського району Київської області.

Стосовно перспективи створення нових громад, департамент інформуватиме і в подальшому.