ІНФОРМАЦІЯ ПРО НОВІ НАПРЯМКИ РОБОТИ ДЕПАРТАМЕНТУ

Створено координаційну робочу групу з питань формування та державної реєстрації земельних ділянок, що віднесені до земель оборони

З метою узгодження проблемних питань, що виникають у процесі формування та державної реєстрації земельних ділянок, що віднесені до земель оборони, розпорядженням Київської обласної державної адміністрації
від 27.06.2017 р. № 345, створено координаційну робочу групу з питань формування та державної реєстрації земельних ділянок на території Київської області, що належать до земель оборони.

У вівторок 18.07.2017 р. відбулось перше засідання координаційної робочої групи, на якому були обговорені проблеми, що виникають при опрацюванні відповідних клопотань та запропоновані можливі варіанти, напрямки їх вирішення, для підготовки проектів розпоряджень Київської облдержадміністрації та розгляду клопотань щодо оформлення прав на земельні ділянки земель оборони в Київській області.

Під час обговорення порядку та процедури  формування переліку земельних ділянок, в.о. директора департаменту містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації Дмитро Ликов запропонував динамічний та вірний спосіб розв’язання даного завдання. Для швидкого прийняття  розпоряджень щодо інвентаризації земель Міноборони, необхідно подавати документи не загальним списком, а по кожній земельній ділянці окремо.

Такий підхід надаватиме можливість департаменту розглянути подані матеріали  в робочому порядку протягом одного дня, вказавши всі недоліки для виправлення, виключить можливість  формального вирішення та гальмування в роботі.

Завдяки правильному рішенню, плідна співпраця департаменту та Міноборони дасть швидкі позитивні результати.

Крім того інформуємо, засідання координаційної робочої групи будуть проводитись й в подальшому.

20156042_152634081972320_6057410695061286732_n