Стратегічна екологічна оцінка

Повідомлення про оприлюднення проекту Стратегії розвитку Ірпінської міської територіальної громади на 2022-2032 роки та звіту про його стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про його стратегічну екологічну оцінку Детальний пдля розміщення та експлуатації будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на земельній ділянці площею 5,7861 га в адмінмежах Копилівської сільської ради Бучанського району Київської області”

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про його стратегічну екологічну оцінку Детальний план території земельної ділянки загальною площею 1,4876 га в селі Крюківщина Бучанського району Київської області”

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про його стратегічну екологічну оцінку “Схеми санітарного очищення населених пунктів Обухівської міської територіальної громади”

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про його стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території багатоквартирної житлової забудови в смт. Чабани Фастівського району Київської області”

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про його стратегічну екологічну оцінку “Внесення змін до Детального плану території , що розташована по вул. Новопромисова та вул. Кульчицького в місті Вишгород Київської області, площею близько 41,00 га”

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про його стратегічну екологічну оцінку Детальний план території під розміщення виробничого комплексу в с. Гореничі Бучанського району Київської області”

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про його стратегічну екологічну оцінку Детальний план території земельної ділянк для будівництва багатоквартирного житлового будинку в смт Калинівка Броварського району Київської області”

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про його стратегічну екологічну оцінку Детальний план території житлової та громадської забудови в с. Дмитрівка Бучанського району Київської області”

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про його стратегічну екологічну оцінку Детальний план території щодо будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва”

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про його стратегічну екологічну оцінку Детальний план території комплексу придорожнього сервісу в смт Глеваха Фастівського району  Київської області”

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про його стратегічну екологічну оцінку Детальний план території щодо розміщення бази відпочинку на земельних ділянках, які розташовані Циблівської сільської ради  Київської області”

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про його стратегічну екологічну оцінку “Генеральних планів та планів зонування території населених пунктів Березанської міської ради”

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про його стратегічну екологічну оцінку Детальний план території на земельну ділянку по вул. Вокзальній в смт. Глеваха Фастівського району Київської області”

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про його стратегічну екологічну оцінку “План зонування території по вул. Вишневій в м. Українка Обухівського району Київської області”

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про його стратегічну екологічну оцінку Детальний план території для розміщення та експлуатації будівель та споруд переробної, машинобудівної та іншої промисловості в с. Гореничі Бучанського району Київської області”

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “План зонування території села Ковалин Переяслав-Хмельницького р-ну Київської області”

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку до Детального плану території земельних ділянок на території Яблунівської сільської ради Фастівського р-ну Київської області

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку до Детального плану території багатоквартирної житлової забудови на земельних ділянках площею 17,0 га в межах села Крюківщина Києво-Святошинського р-ну

Повідомлення про оприлюднення  звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування  “Генеральнийплан смт. Калинівка Броварського району Київської області” 

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку  Детального плану території земельної ділянки по вул. Північній в с. Крюківщина Бучанського р-ну Київської обл.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку до ДДП “Внесення змін до ДПТ, обмеженої вулицями Привокзальна, Головатого та Карла Маркса у м. Бориспіль Київської обл.” 

Повідомлення про оприлюднення Звіту про СЕО проекту ДДП Детальний план території земельної ділянки з кадастровим номером 3221289000;05;003;0010 площею 1,5753 га для будівництва магазину продовольчих та непродовольчих товарів в адмінмежах Требухівської сільської ради Броварського району Київської обалсті за межам населеного пункту

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну оцінку для розміщення та експлуатації комплексу об’єктів дорожнього сервісу за межами м. Кагарлик

Повідомлення про оприлюднення проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку  Української міської територіальної громади на 2021-2023 роки та звіту про СЕО

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування місцевого рівня “Детальний план території земель, розташованих на Мартусівської сільських рад Бориспільського району київської області орієнтовною площею 470,00 га та звіту про його стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про СЕО “Детальний план території реконструкції автозаправного комплексу в адмінмежах Кривецької с/р Ставищенського р-ну”

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про СЕО “План зонування території села Нові Петрівці Вишгородського  р-ну Київської області”

Повідомлення щодо оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування “Розроблення детального плану території на земельну ділянку на території Глибоцької с/р Бориспільського р-ну Київської області

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про СЕО “Детальний план територіїземельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в с Рожівка Броварського району Київської області

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про СЕО “Детальний план території для розміщення та експлуатації складських підсобних та інших споруд в с. Тарасівка Києво-Святошинського району Київської області

Повідомлення щодо оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування “Детальний план території по вул. Промисловій у м. Березань Київської області

Повідомлення щодо оприлюднення проекту документа державного планування та Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту “Детальний план території офісно-складсько-виробничих будівель і споруд на масиві “Мануфактура” в с. Рославичі Феодосіївської ОТГ Обухівського району

Повідомлення про оприлюднення проекту “Детальний план території земельних ділянок в с. Чубинське Бориспільського р-ну Київської області” та звіту про стратегічну оцінку

Повідомлення щодо оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту державного планування “Розробка державного плану території земельної ділянки загальною площею 20,0036 га, яка належить ТОВ “ФМ СЄ Десна” в с. Дударків Бориспільського району Київської області

Повідомлення щодо оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту державного планування “Розробка державного плану території земельної ділянки загальною площею 20,0036 га, яка належить ТОВ “ФМ СЄ Десна” в с. Дударків Бориспільського району Київської області

Повідомлення щодо оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту державного планування “Розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 42,2599 га для будівництва логістичного комплексу в адмінмежах Требухівської сільської ради Броварського р-ну Київської обл. за межами населеного пункту”

Резолюція громадських обговорень Документу державного планування – оновленого Генерального плану м. Ірпінь Київської області та його стратегічної оцінки на Конференції від 27.03.2021 р.

Повідомлення щодо оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку  – Детальний план території офісно-складських приміщень, виробничих будівель та споруд і підсобного сільськогосподарського господарства на масиві “Уманський” в с. Рославичі Феодосіївської ОТГ Обухівського району Київської області.

Повідомлення щодо оприлюднення проєкту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ставищенської селищної територіальної громади на 2021 рік та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення щодо оприлюднення проєкту документу державного планування – Детального плану території “Розміщення та експлуатація основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами на адміністративній території Мотовилівської та Дорогинської сільських рад Фастівського  району Київської області”

Повідомлення щодо оприлюднення проєкту документу державного планування – Детального плану території земель ТОВ “Деснянська Діброва” загальною площею 19,5 га в с. Погреби Броварського району Київської області та звіту про його стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення щодо оприлюднення проєкту “Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Узинської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2021 роки” та Звіту про стратегічну оцінку

Повідомлення щодо оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування “Внесення змін до генерального плану с. Северинівка Бучанського району Київської області поєднаного із детальним планом території”

Повідомлення щодо оприлюднення проєкту програми соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів Баришівської селищної ради на 2021 рік та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території земельної ділянки площею 10,0230 га в адміністративних межах Сквирської міської ради за межами населених пунктів для відведення її в постійне користування КП “Сквирське комунальне господарство” під розміщення існуючого полігону твердих побутових відходів (реконструкція)”

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території для сільськогосподарського виробництва на масиві “Дерело” по вул. Морошкова в с.Рославичі Феодосіївської сільської територіальної громади Обухівського району Київської області”

Повідомлення про оприлюднення “Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту державного планування – генерального плану с. Абрамівка Абрамівської сільської ради Вишгородського району Київської області”, ”3віту про стратегічну екологічну оцінку проекту державного планування – генерального плану с. Савенки Абрамівської сільської ради Вишгородського району Київської області”, ”3віту про стратегічну екологічну оцінку проекту державного планування – генерального плану с. Савенки Абрамівської сільської ради Вишгородського району Київської області ”.

Повідомлення про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку Плану зонування території села Пристроми Бориспільського району Київської області.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про його стратегічну екологічну оцінку. Детальний план території виробничо-складських приміщень в с. Шпитьки Києво-Святошинського р-ну Київської області.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про його стратегічну екологічну оцінку. Стратегія розвитку Миронівської міської об’єднаної територіальної громади на 2021-2027 роки.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про його стратегічну екологічну оцінку. Детальний план території для будівництва під’їздних залізничних колій в межах Червоненського старостинського округу Ковалівської сільської ради Васильківського району Київської області орієнтовною площею 5.0 га.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про його стратегічну екологічну оцінку. Детальний план території під розміщення кладовища в адміністративних межах Козинської селищної ради  (за межами населеного пункту) Обухівського району Київської області.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про його стратегічну екологічну оцінку. Генеральний план села Креничі Обухівського району Київської області є основним видом містобудівної документації та місцевому рівні, призначеної для обгрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території населеного пункту

Повідомлення про оприлюднення Проєкту “Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку Великодимерської територіальної громади на 2021 рік” та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення Про оприлюднення Звіту про стратегіну екологічну оцінку проекту документу державного планування – “Детальний план тереторії для розміщення садибної житлової забудови з об’єктами громадського призначення в селі Мотижин Макарівського району Київської області (орієнтованою площею – 35 га)

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту плану зонування тереторії (зонінг) міста Обухів Київської області

Повідомлення про оприлюднення проєкту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Обухівської міської об’єднаної територіальної громади а 2021 рік та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення проекту Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища на тереторії Обухівської міської об’єднаної територіальної громади на 2021-2025 роки та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення Детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування – “Детальний план території земельної ділянки, лрієнтовною площею 1.2 га для будівництва перепелиної птахоферми в адмінмежах Требухівської сільської ради, Броварського району, Київської області”

Повідомлення про оприлюднення проекта документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації № Детальний план тереторії розміщення об’єкту виробничо-демонстраційного центру промислової переробки сільськогосподарської продукції з зонами відпочинку та дегустації готової продукції в межах земельної ділянки загальною площею 3,0 га за адресою: Київська область, Переяслав-Хмельницький район, село Циблі, вул. Шевченка Т.Г., буд. 2ж

Повідомлення про оприлюднення та початок процедури розглядуі врахування пропозицій громадськості у проекті документу державного планування та звіту про його стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державногопланування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту “Детального плану території розміщення складу нафтопродуктів та скрапленого газу в межах вул. Індустріальна та вул.Заводська в смт Бородянка Київської області

Повідомлення про оприлюднення проєкту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Київської області на 2021 рік та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту документу державного планування містобудівної документації “Внесення змін до генерального плану с.Нові Петрівці”

Повідомлення про оприлюднення проекту Детального плану території для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожннього господарства 1,5489 га в адміністративних межах Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області, звіту про стратегічну екологічну оцінку та початок процедури розгляду і врахування пропозицій громадськості

Повідомлення про оприлюднення проекту Детального плану території благодійної організації “Християнська служба допомоги” за межами с. Запруддя Рокитнянського району Київської області, звіту про стратегічну екологічну оцінку та початок процедури розгляду і врахування пропозицій громадськості

Повідомлення про оприлюднення проекту Детального плану тереторії багатопаливного автозаправного комплексу по вул. Білогородській в с.Святопетрівське Києво-Святошинського району Київської області, звіту про стратегічну екологічну оцінку та початок процедури розгляду і врахування пропозицій громадськості

Повідомлення про оприлюднення Детального плану тереторыъ та Звіту про стратегычну екологычну оцынку проекту документу державного планування – “Детальний план території земельної ділянки, площею 1.8000 га, кадастровий номер 3220287100:22:039:0103 на території Баришівськогої селищної ради Селичівського старостинського округу Баришівського району Київської області, для розміщення автомобільного заправочного комплексу”

Повідомлення про оприлюднення Детального плану тереторії та Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування -“Детальний план тереторії земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,1325 га, кадастровий номер 3220255101:01:013:0001, в смт Баришівка по вул. Центральна, 10 з містобудівними умовами та обмеженнями”

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування -“Детальний план тереторії земельної ділянки для будівництва системи газопостачання зерносушарки, площею 2,0000 га, кадастровий номер 3220283800:10:060:0001 на тереторії Лук;янівського старостинського округу Баришівської селищної ради Баришівського району Київської області”

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування – “Детальний план території для індивідуального дачного будівництва та розміщення господарських будівель та споруд, площею 1,00 га (кадастровий номер 3220287000:23:059:0006) в адміністративних межах Селищанської сільської ради Баришівського району Київської області

Повідомлення про оприлюднення про стратегічну екологічну оцінку проектів документів державного планування-Генеральних планів з планами зонування тереторії сіл Ксаверівка та Ксаверівска Друга Васильківського району Київської області, початок процедури їх розгляду та врахування зауважень і пропозиції громадськості.

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану території з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення, визначення параметрів забудови, формування принципів планувальної організації, встановлення ліній регулювання забудови, виявлення усіх планувальних обмежень, використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами, визначення містобудівних умов та обмежень з врахуванням інвестиційних намірів, подальшого освоєння: земельної ділянки площею 0,1513 га кадастровий номер 3221885201:02:008:6010, земельної ділянки площею 0,2340 га кадастровий номер 3221885201:02:009:0156, земельної ділянки площею 0,1217 га кадастровий номер 3221885201:02:008:0112, земельної ділянки площею 0,2297 га кадастровий номер 3221885201:02:008:0003, земельна ділянка площею 0,0318 га кадастровий номер 3221885201:02:008:0102, земельної ділянки площею 0,1283 га кадастровий номер 3221885201:02:008:0114, земельної ділянки площею 0,1934 га кадастровий номер 3221885201:02:008:0113, що розтащовані на території Лютізької сільської ради Вишгородського району Київської області в межах населеного пункту с. Лютіж по вул. Ватутіна.

Повідомлення про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту документу державного планування детального плану території на земельну ділянку земель комунальної власності площею 24,5967 ГА кадастровий номер 3221281201:01:110:0003 для уточнення положень генерального плану, планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ланшафтної організації частин території забезпечення комплексності забудови території майнового комплексу заводу ІП “Кока-Кола Беверіджиз Україна ЛТД” в СМТ Велика Димерка 51-Й км Санкт-Петербурзького шосе, Київська область, Броварський район.

Повідомлення про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту документу державного планування детального плану тереторії для розміщення автозаправного комплексу та логічтичних будівель в межах Копилівської сільської ради Макарівського району Київської області

Повідомлення про оприлюднення проекту схеми планування території Київської області та звіту про її стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування

Повідомлення про оприлюднення проекту Детального плану території багатопаливного автозаправного комплексу по вул. Білгородській в с. Святопетрівське Києво-Святошинського району Київської області, звіту про стратегічну екологічну оцінкута початок процедури розгляду і врахування пропозицій громадськості

Повідомлення про початок процедури громадського обговорення проєктів містобудівної документації “План зонування тереторії(зонінг) м.Таращам Київської області” та Звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту містобудівної документації “План зонування тереторії(зонінг) м.Тараща Київської області”

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту Стратегії розвитку Баришівської селещної об’єднаної територіальної грамади на 2020-2027 роки

Повідомлення про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту документу державного планування детального плану тереторії щодо будівництва Свинокомплексу №14 з закінченим виробничим циклом відгодівлі 30-ти тисячного поголів’я свиней в рік на тереторії Вознесенької сільської ради Згурівського району Київської області

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту змін до генерального плану поєднаного з детальним планом села Погреби Броварського району Київської області та оприлюднення звіту про екологічну стратегічну оцінку (розділ “Охорона навколишнього природного середовища”)

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку (далі-СЕО)

Повідомлення про оприлюднення звітів про стратегічну екологічну оцінку проектів документів державного планування – Генеральних планів з планами зонування території сіл Гайшин, Гребля та Чирське Гайшинської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області, початок процедури їх розгляду та врахування зауважень і пропозицій громадкості

Повідомлення про оприлюднення проекту Детального плану тереторії газонаповнювальної станції в смт Глеваха Васильківського району Київської області, звіту про стратегічну екологічну оцінку та початок процедури розгляду і врахування пропозицій громадськості

Повідомлення про оприлюднення та початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: «Внесення змін до генерального плану села Крюківщина Києво-Святошинського району Київської області»

Повідомлення про оприлюднення та початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території розташування громадських об’єктів на земельних ділянках загальною площею 6,0 га в межах села Крюківщина Києво-Святошинського району Київської області, що розроблений на підставі рішення сесії Крюківщинської сільської ради від 30.04.2020 р. № 8/7 про надання дозволу на розроблення детального плану території у с. Крюківщина Крюківщинської сільської ради, та звіту про стратегічну екологічну оцінку до нього

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про Стратегічна екологічна оцінка проєкту документу державного планування детального плану тереторії земельної ділянки, розташованої в адміністративних межах Миронівської міської ради за межами міста Миронівка, Миронівського району Київської області(Землі промисловості), для будівництва Олійно-Екстракційного заводу продуктивністю 1000 т/добу за насінням сої або 750 т/добу за насінням рапсу

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про Стратегічна екологічна оцінка Генеральних планів С.Соснівка та С.Конопельки Макарівського району Київської області

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Генеральний план поєднаний з детльним планом території окремих частин села Яцьки Васильківського району Київської області”

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану території для розміщення та експлуатації складських, підсобних та інших допоміжних будівель і споруд промислових підприємств орієнтованою площею 1,3 га в адміністративних межах Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Генеральний план м.Тараща Київської області”

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку Генеральний план села Дерев’янка Обухівського району Київської області

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території для будівництва, експлуатації, обслуговування будівель і споруд Метрологічного центру Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” в адміністративних межах Білогородської сільської ради та Боярської міської ради Києво-Святошинського району Київської області”

Повідомлення про оприлюднення та початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості у проекті детального плану території житлової забудови з об’єктами громадського обслуговування в північно-східній частині с. Білогородки Києво-Святошинського району Київської області, обмеженої вулицею Шевченка та вулицею Лікарського села Шевченкового Білогородської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області, що розроблений на підставі рішення сесії Білогородської сільської ради від 28.02.2020 р. № 640 про розроблення детального плану території у с. Білогородці Білогороської сільської ради, та звіту про стратегічну екологічну оцінку до нього

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічнуекологічну оцінку проекту документу державного планування – “Генеральний план села Хоцьки Переяслав-Хмельницького району Київської області

Повідомлення про оприлюднення документа державного планування місцевого рівня (містобудівна документація) – “смт Калинівка Броварського району Київської області. Детальний план частини території селища Калинівка, в районі зони по вул. Ігорєва” та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюдення проектів документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план тнриторії для реконструкції бійні під м’ясопереробний комплекс по вул. Олексія Цмокна, 1-б в с. Мала Антонівка Білоцерківського району Київської області

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Внесення змін до детального плану території виробничого призначення площею 9,2560 га в адміністративних межах Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області

Повідомлення про оприлюднення проєктів документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку генеральних планів сіл Яхни та Микитяни Миронівського району Київської області

Повідомлення про оприлюднення Звіту про статегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування – “Розроблення детального плану території на земельну ділянку прощею 11,7001 га розташовану в с. Коржі на території Баришівської селищної ради Коржівського старостинського округу Баришівського району Київської області, для розробки проекту реконструкції зерносховища

Повідомлення про оприлюднення та початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудувної документації: “Внесення змін до генерального плану с. Ходосівка Києво-Святошинського району Київської області

Повідомлення про оприлюдненняпроєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку прєкту документу державного планування детального плану території для будівництва виробничо-складського комплексу ТОВ “Ківшовата Агро” на території Ківшоватської сільської ради Таращанського району Київської області

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування – “Генеральний план села Городище – Пустоварівське Володарського району Київської області

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування генерального плану с. Корніївка Баришівського району Київської області

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування “Генеральний план з планом зонування тетиторії смт Гребінки Васильківського району Київської області” та початок процедури розгляду і врахування зауважень та пропозицій громадськості

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку Детального плану території реконструкції АЗС ТОВ АЙРЕН ДЕЙЛ на території Гайшинської сільської ради Переяслав-Хмельницького району

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту Генерального плану села Петропавлівська Борщагівка

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку внесення змін до плану зонування с. Стовп’яги Переяслав-Хмельницького району

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку внесення змін до плану генерального плану с. Стовп’яги Переяслав-Хмельницького району

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планквання Детальний план території для ведення особистого селянського господарства в с. Садове, Баришівського району

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку генерального плану села Красилівка Ставищанського району

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування Детальний план території цеху по розливу води по вул. Радгоспна в с. Зазим’є Бровариського району

Повідомлення про оприлюднення проектів документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку генеральних планів с. Малополовецьке та с. Тарасівка Фастівського району

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану території по вулиці Артилеристів в селі Дівички Переяслав-Хмельницького району

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування – «Генеральний план поєднаний з детальним планом села Забір’я Києво-Святошинського району Київської області»

Повідомлення про оприлюднення проектів документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку генеральних планів с. Кривошинці та с. Цапіївка Сквирського району Київської області

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та Звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану території реконструкції виробничої бази МПП «АННА» по розфасуванню та збереженню мінеральних добрив в межах Рокитнянської селищної ради Рокитнянського району Київської області

Повідомлення про оприлюднення проектів документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку генеральних планів с. Кривошинці та с. Цапіївка Сквирського району Київської області

Повідомлення про оприлюднення проектів документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку проектів документу державного планування планів зонування територій с.Ташань та Положаї Переяслав-Хмельницького району Київської області

Повідомлення про оприлюднення проектів документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку проектів документу державного планування планів зонування територій с.Ташань та Положаї Переяслав-Хмельницького району Київської області

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування детального плану території цеху по переробці м’яса та виробництву м’ясної продукції на площі 0,99 га по вул. Радгоспна в с. Зазим’є Броварського району Київської області

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування – «Детальний план території цеху по переробці м’яса та виробництву м’ясної продукції на площі 0,99 га (кадастровий номер: 3221282801:01:121:0006) по вул. Радгоспна в с. Зазим’є Броварського району Київської області

Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану території орієнтовною площею 6,4 га, кварталу житлової садибної забудови в с.Зазим’є Броварського району Київської області з метою визначення планувальної організації функціонального призначення та зміни цільового призначення та зміни цільового призначення земельної ділянки площею 2,9 га, кадастровий номер 3221282801:01:045:0005 по вул. Деснянська, 139-А

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку плану зонування території села Єрківці Переяслав-Хмельницького району Київської області

Повідомлення про оприлюднення документа державного планування місцевого рівня (містобудівна документація)– “Внесення змін до детального плану території VI житлового району. І етап. Схема планування території” та Звіту про стратегічну екологічну оцінку”

Повідомлення про оприлюднення проекту ДДП та звіту про СЕО Детального плану території в межах вул. Свободи, вул. Проектна 1 та ЛЕП 10 КВ в с. Пристроми Переяслав-Хмельницького району Київської області для визначення параметрів забудови при реконструкції автопарку і складу запчастин під виробничо-складський комплекс

Повідомлення про оприлюднення проекту ДДП та звіту про СЕО Детального плану території для реконструкції та технічного переоснащення автомобільного заравного комплексу за межами населеного пункту с. Іванівка Богуславського району Київської області

Повідомлення про оприлюднення проектів документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку планів зонування територій с. Сомкова долина та с. Соснівка Переяслав-Хмельницького району Київської області

Повідомлення про оприлюднення проектів документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку планів зонування територій с. Сомкова долина та с. Соснівка Переяслав-Хмельницького району Київської області

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку генерального плану села Хмелівка Тетіївського району Київської області

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку генерального плану села Клюки Тетіївського району Київської області

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту генерального плану міста Боярка Києво-Святошинського району Київської області

Повідомлення про оприлюднення проектів документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку генеральних планів сіл Улянівка та Тарасівка Переялав-Хмельницького району Київської області

Повідомлення про оприлюднення проектів документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку генеральних планів сіл Улянівка та Тарасівка Переялав-Хмельницького району Київської області

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування генерального плану села Тростинка Васильківського району Київської області

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування – плану зонування території міста Бровари Київської області

Повідомлення про оприлюднення проектів документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування планів зонування території сіл Гланишів, Довга Гребля Переялав-Хмельницького району Київської області

Повідомлення про оприлюднення проектів документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування планів зонування території сіл Гланишів, Довга Гребля Переялав-Хмельницького району Київської області

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку генерального плану смт. Іванків Іванківського району Київської області

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЩОДО РОЗМІЩЕННЯ ЖИТЛОВОЇ ЗАБУДОВИ В МЕЖАХ ВУЛИЦЬ (ПРОЕКТНА 23, ПРОЕКТНА 26, ЛІСОВА, ВИШНЕВА) С. ГЛАНИШІВ ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ Детального плану території земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, яка знаходиться за адресою: Київська область, Васильківський район, с. Барахти, вул. Михайлівська, 52-а

Повідомлення про оприлюднення проектів документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку генеральних планів сіл Лобачів та Нове Життя Володарського району Київської області

Повідомлення про оприлюднення проектів документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку генерального плану села Дубове Яблунівської сільської ради Баришівського району Київської області

Повідомлення про оприлюднення проектів документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку генеральних планів сіл Лобачів та Нове Життя Володарського району Київської області

Повідомлення про оприлюднення проектів документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку генерального плану села Хмельовик Яблунівської сільської ради Баришівського району Київської області

Повідомлення про оприлюднення проєкту Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення щодо оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування – «Внесення змін до генерального плану смт Калинівка Васильківського району Київської області»

Повідомлення про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, в тому числі розділ «Охорона навколишиього природного середовища» (Звіт про стратегічну екологічну оцінку)

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту Генерального плану (внесення змін) села Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області та оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку (розділ «Охорона навколишнього природного середовища»)

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ СЕЛА КРИВЕЦЬ СТАВИЩЕНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ СЕЛА КОВАЛИН ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Повідомлення про оприлюднення та початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: «Генеральний план та план зонування території с. Митниця Васильківського району Київської області»

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТІВ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ПРОЕКТІВ ДОКУМЕНТІВ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНИХ ПЛАНІВ СЕЛА СОМКОВА ДОЛИНА ТА СЕЛА СОСНІВКА ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ СЕЛА ЄРКІВЦІ ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ СЕЛА СОСНОВА ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ СЕЛА ОЛЬШАНИЦЯ РОКИТНЯНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТІВ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ПРОЕКТІВ ДОКУМЕНТІВ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНИХ ПЛАНІВ СЕЛА БИРЮКИ ТА СЕЛА ПУГАЧІВКА РОКИТНЯНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Повідомлення про початок процедури громадського обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку проектів документів державного планування детального плану тетиторії в межах вул. Свободи, вул. Проектна 1 та ЛЕП 10 кв в с. Пристроми Переяслав-Хмельницького району Київської області для визначення параметрів забудови при реконструкції автопарку і складу запчастин під виробничо-складський комплекс

Повідомлення про початок процедури громадського обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку проектів документів державного планування генеральних планів населених пунктів Пристроми та Заострів Пристромської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області

Повідомлення про початок процедури громадського обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування генерального плану села Запруддя Рокитнянського району Київської області

Повідомлення про початок процедури громадського обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування детального плану території щодо розміщення виробництва напівфабрикатів за адресою: вул. Щкільна, 15а, в межах села Бирюки Рокитнянського району Київської області

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту документа державного планування внесення змін до детального плану території житлової кварталу в районі Радіостанція м. Бровари

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту документа державного планування внесення змін до генерального плану території житлової забудови північної частини смт. Козин Обухівського району Київської області

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та ДДП «Внесення змін до генерального плану с. Бобриця Києво-Святошинського району Київської області»

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту детального плану території (далі –ДПТ) для індивідуального садівництва з об’єктами рекреаційного призначення орієнтовною площею 22,0 га в адміністративних межах Тарасівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області

Повідомлення про оприлюднення проекту Детального плану території (сонячної електростанції) в межах Житньогірської сільської ради Рокитнянського району Київської області

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування місцевого рівня (містобудівна документація) та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту внесення змін до Детального плану території, обмеженої вул. Київською, вул. Металургів, вул. Черняховського, бульв. Незалежності

Повідомлення щодо оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку документа державного планування – Генерального плану міста Ірпінь Київської області