Оголошення

Національний конкурс «Благодійна Україна – 2018»

Інформація щодо Конкурсу:

У жовтні 2018 року Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна України – 2018».

Мета Конкурсу: розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

 Завдання Конкурсу:

  • популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик;
  • відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року;
  • інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності;
  • популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.

Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть в 16-тьох основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях.

Кінцевий термін подачі заявок для участі у Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2018» 15 березня 2019 року. Церемонія нагородження традиційно відбудеться навесні 2019 року.

Додаткову інформацію про Конкурс (умови, критерії, порядок оцінювання) можна отримати на офіційному веб-сайті Національного конкурсу «Благодійна Україна» http://blagoukraine.org/ukr/about.html

Всеукраїнська премія «Диво – дитина 2019»!

Основна мета Премії – пошук, відбір, вшанування та нагородження грошовими преміями найталановитіших та найобдарованіших дітей України.

Премія вручається на основі експертної оцінки та за встановленими номінаціями дітям, які мають досягнення у науці, спорті, мистецтві; унікальні розумові або фізичні здібності; дітям-рятівникам.

Номінації Премії: «Найрозумніша дитина»; «Найтворча дитина»; «Найдивовижніша дитина»; «Найгероїчніша дитина».

Щорічно Премія «Диво-Дитина» проходить за підтримки Кабінету Міністрів України, Міністерства культури України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства соціальної політики України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державного комітету телебачення і радіомовлення України та обласних державних адміністрацій.

Кожен рік участь у премії беруть близько 3000 талановитих та обдарованих дітей з усіх областей України.

Положення про Премію, перелік необхідних документів та терміни їх подання розміщено на сайті  www.divodutuna.com.

Культурно-просвітницька поїздка «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу

З метою розвитку волонтерського руху, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 04 по 12 травня 2019 року заплановано додаткову міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу (програма поїздки додається).

Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники культурно-освітніх, соціальних закладів, учні, студенти  навчальних закладів, громадських організацій тощо.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки (вартість становить 710 євро (проїзд, проживання, харчування й екскурсії). Учасникам поїздки необхідно мати біометричний паспорт для виїзду за кордон або оформлену шенгенську візу.

Додаткова інформація та попередня реєстрація відбуватиметься за телефонами: (044) 501-01-15, (067) 407-77-98, (097) 908-52-28, (050) 447-49-68, (093) 214-64-17.

Орієнтовний план міжнародної культурно-просвітницької поїздки «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу

Запрошуємо долучатися!

03-11 червня 2019 року відбудеться Міжнародна культурно-освітня поїздка «Співпраця у сфері культури, охорони здоров’я й освіти» до Румунії, Боснії і Герцеговини, Хорватії, Чорногорії, Албанії, Македонії, Сербії й Угорщини

З метою розвитку волонтерського руху, участі у міжнародних ознайомчих семінарах, конференціях, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 03 по 11 червня 2019 року заплановано міжнародну культурно-освітню поїздку «Співпраця у сфері культури, охорони здоров’я й освіти» до Румунії, Боснії і Герцеговини, Хорватії, Чорногорії, Албанії, Македонії, Сербії й Угорщини.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки (програма поїздки додається). Учасникам поїздки необхідно мати біометричний паспорт для виїзду за кордон або оформлену шенгенську візу.

Просимо поінформувати зацікавлені сторони, ЗМІ, організації та установи соціального та гуманітарного напрямку діяльності та при нагоді долучитися до поїздки.

Додаткова інформація та попередня реєстрація відбуватиметься за телефонами: (044) 501-01-15, (067) 407-77-98, (097) 908-52-28, (050) 447-49-68, (093) 214-64-17.

Орієнтовний план міжнародної культурно-просвітницької поїздки «Співпрацяу сфері культури, охорони здоров’я й освіти» до Румунії, Боснії і Герцеговини, Хорватії, Чорногорії, Албанії, Македонії, Сербії й Угорщини, 03-11 червня 2019 року

Запрошуємо взяти участь у ІІ Обласному фестивалі сучасної хореографії “ДзиҐа”, організаторами якого виступають Управління культури національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації, Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» та Київський обласний осередок Національної хореографічної спілки України.

Якщо ви хочете виступити перед компетентними, поважними в Країні, хореографічного мистецтва людьми отримати об’єктивні оцінки та слушні рекомендації, навчитися чомусь новому, а може, навіть глянути на себе з боку – реєструйтеся.

Анкети-заявки на участь в фестивалі приймаються від структурних підрозділів, які відповідають за реалізацію державної політики в галузі культури в районах, містах обласного підпорядкування до 16:00 30 листопада 2018 року на електронну адресу kocntkor@ukr.net

Виникли питання?
Зв’яжіться з нами зручним для Вас способом
E-mail: vera.sineok@gmail.com
Тел: (044)-235-82-48
Тел/Viber: +38 (063) 753-22-75

Центр громадських ініціатив «Ми разом» розпочав реалізацію культурно-освітнього проекту «Канікули для друзів».

В рамках проекту організовуються екскурсійні поїздки у найцікавіші куточки України для нечуючих та слабочуючих дітей зі шкіл-інтернатів різних міст нашої країни.

Зазначений проект має на меті познайомити дітей з історією, культурою та традиціями різних регіонів України та інших країн. Допомогти дітям створити міцні дружні відносини з однолітками, що також мають вади слуху, на основі взаємної підтримки, поваги і спільних цінностей.

Враховуючи викладене, звертаємося з проханням сприяти організаторам проекту у проведенні екскурсійних та інших заходів для нечуючих дітей у закладах культури Київської області.

Детальну інформацію про проект можна дізнатись за посиланням https://oorazom.org.uaта www.facebook.com/oorazom/.

Оголошення

про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

Департамент містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації, на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 10.08.2018 № 437 «Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, на якій знаходиться об`єкт нерухомого майна, що перебуває у власності товариства з обмеженою відповідальністю «ЮККА-СОЮЗ», здійснює пошук виконавця експертної грошової оцінки земельної ділянки для визначення ціни продажу.

Дані про земельну ділянку, умови надання послуг та їх оплати:

місце розташування: урочище «Піщане», на території Рокитнянської селищної ради Рокитнянського району Київської області (за межами населеного пункту);

площа: 6,6729 га;

кадастровий номер: 3223755100:10:001:0002;

цільове призначення: для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення (забудовані землі)

граничний розмір вартості послуг: 50 000,00 (п’ятдесят тисяч) гривень (з урахуванням податків та проведення рецензування звіту про оцінку);

умови оплати: оплата після виконання робіт та їх приймання замовником по акту.

У пропозиції щодо укладення договорів на проведення експертної грошової оцінки (надалі –Пропозиції) просимо зазначити:

вартість послуг (з урахуванням податків та проведення рецензування звіту про оцінку);

строк виконання оцінки;

досвід роботи суб’єктом оціночної діяльності у сфері оцінки земель;

надання рецензії на звіт за ініціативою виконавця оцінки в порядку передбаченому законодавством;

іншу інформацію про суб’єкта оціночної діяльності (за бажанням).

До Пропозиції просимо надати (в електронному вигляді):

документи, що підтверджують реєстрацію в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

копії установчих документів (для юридичної особи);

згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи – підприємця);

копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки.

Просимо надсилати Пропозиції на електронну адресу: oblarchitektura@ukr.net (з позначкою «ЕКСПЕРТНА ГРОШОВА ОЦІНКА ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ») до 07.09.2018 року.

 

 

УІВЦ «Галактика» проводить Національно-патріотичний проект «Нас єднає Україна»

З метою гідного представлення світовій спільноті єдності української нації, сили національного духу та вшанування здобутків наших співвітчизників УІВЦ «Галактика» проводить Національно-патріотичний проект «Нас єднає Україна».

Проект здійснюється за підтримки та участі народних депутатів України, представників Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, органів державного управління та місцевого самоврядування, громадських і політичних організацій та інших.

В рамках проекту за кошти спонсорів та учасників випускається Книга Пошани «Нас єднає Україна», яка на своїх сторінках розкриє багато імен, розповість про життєві долі наших співвітчизників та їхні успіхи.

Урочистості Проекту, приурочені до Дня Незалежності України, відбудуться в серпні 2018 року в місті Києві.

Місце проведення — Будинок офіційних прийомів: м. Київ, вул. М. Грушевського, 22. Разом із національним визнанням лауреати Проекту будуть відзначені орденом «Єдність і слава», почесною грамотою та Книгою пошани «Нас єднає Україна».

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон) оголошено проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році.

Із інформацією про Конкурс 2018 року можна ознайомитися на офіційному веб- сайті Мінрегіону за посиланням: 

http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytok-mistsevoho-samovryaduvannya/konkurs/konkurs-krashhi-praktiki-mistsevogo-samovryaduvannya-u-2018-rotsi/buklet-konkurs-krashhi-praktiki-mistsevogo-samovryaduvannya-u-2018-rotsi/

Втретє у Радомишлі пройде фестиваль «Аристократична Україна»

28 липня втретє на Житомирщині відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного одягу та аксесуарів – етнофешншоу «Аристократична Україна». Демонструвати стилізований український одяг будуть не професійні моделі, а дружини загиблих захисників – героїв АТО.

Фестиваль буде проходити на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» з 12:00 до 16:00 год.

 Під час фестивалю діятиме ярмарок-продаж робіт українських дизайнерів та народних майстринь.

Демонструвати свій одяг на фестивалі будуть майстри-дизайнери з різних куточків України.

 Нагадаємо, що жителів області очікують фестивальні та спортивні вихідні.

Довідково. Фестиваль «Аристократична Україна» пройде вже втретє і сприятиме пізнанню етнографічної та культурної спадщини і досягнень регіонів України, популяризації етнічного одягу у молодіжному середовищі та серед громадян інших країн світу.

Джерело: http://oda.zt.gov.ua/vtrete-u-radomishli-projde-festival-%C2%ABaristokratichna-ukraina%C2%BB.html 

Київська обласна державна адміністрація інформує
Київська обласна державна адміністрація інформує, що згідно з ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 30 квітня 2018 року відкрито провадження у справі №826/5483/18 за позовом Костюченка Сергія Леонідовича до Київської обласної державної адміністрації про визнання незаконним та скасування розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації Горгана О.Л. від 22 березня 2018 року №196.
Підготовче судове засідання призначене на 01 серпня 2018 року о 13-15 годині у приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Болбочана Петра, 8, корп. 1, блок А, зал судових засідань №9.

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон) оголошено проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році.

Із інформацією про Конкурс 2018 року можна ознайомитися на офіційному веб- сайті Мін регіону за посиланням: http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytok-mistsevoho-samovryaduvannya/konkurs/konkurs-krashhi-praktiki-mistsevogo-samovryaduvannya-u-2018-rotsi/buklet-konkurs-krashhi-praktiki-mistsevogo-samovryaduvannya-u-2018-rotsi/

Прийом творів на здобуття премії імені В.Чорновола

Рада голів державних адміністрації інформує про проведення українською компанією Terrasoft наймасштабнішої бізнес-події цього літа Форуму бізнес- і ІТ-лідерів , який відбудеться у м. Києві, 21 червня 2018 року

Оголошено обласний щорічний конкурс з визначення проектів у сфері молодіжної політики, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких у 2018 році надається підтримка за рахунок бюджетних коштів

Візьми участь в опитуванні щодо оцінки стану молодіжного підприємництва в Україні

                                            Київська обласна державна адміністрація інформує
Київська обласна державна адміністрація інформує, що згідно з ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 11 квітня 2018 року відкрито провадження у справі №826/5486/18 за позовом Берегового Олега Леонідовича до Київської обласної державної адміністрації про визнання незаконним та скасування розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації Горгана О.Л. від 22 березня 2018 року №196.
Відповідно до вищезазначеної ухвали від 11.04.2018 у справі №826/5486/18 підготовче судове засідання призначене на 07 червня 2018 року о 10:30 годині у приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Болбочана Петра, 8, корп. 1, зал судових засідань №1.

Київська обласна державна адміністрація інформує

Київська обласна державна адміністрація інформує, що згідно з ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 16 листопада 2017 року відкрито провадження у справі №826/14278/17 за позовом Шрамченко Людмили Геннадіївни до Київської обласної державної адміністрації про визнання протиправним та скасування розпорядження №206 від 15.06.2015 року «Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 05 травня 2014 року №120».

Згідно з ухвалою окружного адміністративного суду міста Києва від 18.01.2018 судове засідання призначене для розгляду справи по суті на 08.02.2018 16:50 годині у приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Болбочана Петра, 8, корп. 1, зал судових засідань №1.»

 

З 22 по 26 січня 2018 року в місті Вільнюсі (Литва) відбудеться міжнародний міжвідомчий семінар. Умови поїздки, програма, контактні телефони

ДО УВАГИ АДВОКАТІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

21 листопада стартувала Національна премія «MEDIA etc. 2.0» для фахових медійників

III Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія»

Розпочато прийом заявок на відбіркові конкурси фестивалю «Червона рута»

Розпочався V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»

ІІІ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧО-МОЛОДІЖНОЇ ТВОРЧОСТІ «ВЕСЕЛКА МИРУ»

Про Всеукраїнський конкурс на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва

Увага! Продовжено термін подачі заявок для участі у обласному прес-турі “Оновлена Донеччина”

ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОВОДИТЬ АКЦІЮ «КВАРТИРА ПІД ОХОРОНУ -2017»

16 вересня у м. Дніпро вперше відбудеться Всеукраїнська щорічна премія KS Motivation

Громадська організація «Вікімедіа України» запрошує сфотографувати найкращі пам’ятки рідного краю

КЗ КОР “Київська обласна бібліотека для дітей” запрошує 2 червня на розважально-музичне свято “Хай щастю дитини не буде кінця!” присвячене Міжнародному дню захисту дітей

19 травня у Фастові відбудеться Конференція «Презентація індустріально-логістичного потенціалу міста Фастова»

В апараті Київської обласної державної адміністрації пройшов І тур Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”

Оголошення про результати конкурсного відбору на посаду керівника Державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Київоблагроліс»

Прийом творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності

Стартує І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Центр розвитку місцевого самоврядування шукає офіс-менеджера

Центр розвитку місцевого самоврядування шукає бухгалтера

ІХ Всеукраїнський правовий ВІП-турнір

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році