Січень 6, 2017

Київщина готова до погіршення погодних умов

ea6a783562

У зв’язку з суттєвим погіршенням погодних умов і різким зниженням температури Київська обласна державна адміністрація відкрила 71 пункт обігріву, серед них і цілодобові, які працюють у всіх районах області. Перелік пунктів обігріву.

У разі необхідності підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій додатково розгорнуть 25 мобільних пунктів обігріву. Діють також пункти обігріву Київської обласної організації  Товариства Червоного Хреста України.

Наразі на Київщині створено соціальні патрулі, які провідують самотніх людей літнього віку. Окрім цього, організовано патрулювання населених пунктів у нічний час.

Також Київська облдержадміністрація закликає мешканців Київщини бути вкрай обережними під час перебування на вулиці та утриматися від поїздок особистим легковим транспортом. За таких погодних умов треба бути максимально уважними та обережними на дорогах, неодмінно користуватися пасками безпеки, дотримуватись безпечної дистанції, неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху.

Служба автомобільних доріг у Київській області підготувала перелік місць для відстою транспортних засобів у зимовий період. Зокрема, 33 стаціонарних майданчики та 26 майданчиків пунктів сервісу. Детальніше:

http://new.kv.ukravtodor.gov.ua/press/news/perelik_mists_dlia_vidstoiu_transportnykh_zasobiv_u_zymovyi_period.html

Нагадаємо, в області діє міжвідомчий оперативний штаб з координації дій щодо забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери, в який включено представників Національної поліції, ДСНС, облгазу, обленерго та інших структур.

Голова Київської ОДА Олександр Горган тримає під особистим контролем ситуацію з життєзабезпеченням населення в області.

В разі різкого погіршення погодних умов голова КОДА Олександр Горган підпи ше розпорядження про обмеження руху великогабаритного транспорту автомобільними дорогами державного значення в межах Київської області.

Читайте також

20170720_110509-1
Липень 24, 2017

Селекторна нарада під головуванням Віце-прем’єр міністра України Павла Розенка

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Письменний О.М., директор департаменту соціального захисту населення Мещан І.В. та директор департаменту охорони здоров’я Арешкович А.О. облдержадміністрації під час селекторної наради під головуванням Віце-прем’єр міністра України Павла Розенка взяли активну участь в обговорені питань щодо стану реалізації урядової програми відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань та виплати […]

20180013_410181196044335_1058101398_o
Липень 21, 2017

Нарада щодо взаємодії облдержадміністрації з громадськістю з питань допомоги учасникам АТО та членам їх сімей

З метою посилення уваги та надання дієвої допомоги учасникам АТО, членам їх сімей та сімей загиблих учасників антитерористичної операції, членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції, налагодження ефективної роботи Центру допомоги учасникам АТО, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні АТО,  який створений та діє […]

Липень 19, 2017

Адресна матеріальна допомога сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах

19 липня 2017 року відбулося чергове засідання постійної комісії з надання адресної матеріальної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, служби у справах дітей та сім’ї КОДА. Так, було розглянуто та затверджено 46 заяв учасників АТО, 1 заява від родини військовослужбовця, який загинув на території проведення АТО, 73 заяви військовослужбовців,  які проходять військову службу за контрактом, […]

IMG_8370
Липень 18, 2017

Навчально-практична програма «Навички ХХІ століття»

З 10 по 14 липня 2017 року на території Вищедубечанського лісового господарства (поблизу села Лебедівка Вишгородського району) управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації спільно з Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр» було проведено наметову таборівку «Студмістечко». Головна тема навчально-практичної програми «Навички ХХІ століття» – навички, якими має володіти кожна активна […]