Розпорядження
Голова адміністрації
02.12.2002
Номер: 718
Р.номер Управління Юстиції

„Про затвердження Порядку проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями апарату, головних управлінь, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів Київської обласної державної адміністрації покладених на них обов’язків і завдань”

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2000 № 1922 „Про затвердження Положення про проведення атестації державних службовців”, наказу Головдержслужби України від 31.05.2002 № 39 „Про затвердження Загальних методичних рекомендацій щодо проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов’язків і завдань”:

1. Затвердити Порядок проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями апарату, головних управлінь, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів Київської обласної державної адміністрації покладених на них обов’язків і завдань, що додається.

2. Райдержадміністраціям у місячний термін розробити та затвердити Порядок проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями апарату та інших структурних підрозділів райдержадміністрацій покладених на них обов’язків і завдань.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Сем’янівського В.В.

Голова адміністрації

А.А.Засуха

ПОРЯДОК проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями апарату, головних управлінь, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів Київської обласної державної адміністрації покладених на них обов'язків і завдань

Додаток 1 до Програми

Додаток 2 до Програми

Додаток 3 до Програми