Розпорядження
Голова адміністрації
21.05.2003
Номер: 276
Р.номер Управління Юстиції

„Про заходи щодо відзначення в області Дня захисту дітей”

Розглянувши подання служби у справах неповнолітніх облдержадміністрації та відповідно до Указу Президента України від 30.05.98 № 568 “Про День захисту дітей”, Закону України “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), рішення Київської обласної ради від 23.01.2003 № 061-06-XXІV “Про обласний бюджет Київської області на 2003 рік” (із наступними змінами):

1. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення):

1.1 Забезпечити належну підготовку, організацію і проведення святкування Дня захисту дітей 1 червня 2003 року.

1.2. Вишукати можливості для надання матеріальної допомоги дітям-сиротам, дітям-інвалідам, дітям, які знаходяться в особливо складних умовах проживання, багатодітним і малозабезпеченим сім’ям.

1.3. Звернутися до керівників підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, благодійних і релігійних організацій з проханням організувати благодійні обіди, надати матеріальну, гуманітарну та інші види допомоги сім’ям з дітьми, які її потребують, дітям, які проживають у притулках для неповнолітніх, школах-інтернатах, дитячих будинках змішаного типу.

1.4. Організувати святкові концерти, вистави за участю професійних і дитячих самодіяльних художніх колективів, виконавців, діячів культури і мистецтва, спортивні змагання, конкурси малюнків тощо.

2. Виділити 41800 (сорок одна тисяча вісімсот) грн. на проведення обласних заходів згідно з окремими кошторисами.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати службу у справах неповнолітніх облдержадміністрації у сумі та на цілі, передбачені у пункті 2 цього розпорядження, за рахунок загальних асигнувань зазначеного структурного підрозділу облдержадміністрації.

4. Управлінню освіти і науки облдержадміністрації забезпечити участь вихованців загальноосвітніх шкіл-інтернатів у ІV Всеукраїнській виставці художніх робіт до Дня захисту дітей.

5. Управлінню у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації організувати і провести акцію-вітання вихованців дитячих будинків сімейного типу з Днем захисту дітей.

6. Рекомендувати засобам масової інформації області забезпечити широке висвітлення відзначення Дня захисту дітей.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Урупу М.М.

Голова адміністрації

А.А. Засуха