Розпорядження
Голова адміністрації
28.08.2003
Номер: 499
Р.номер Управління Юстиції

Про заходи щодо організації обговорення в Київській області завдань, визначених у Виступі Президента України на урочистому зібранні, присвяченому 12-й річниці незалежності України

Враховуючи значущість виступу Президента України на урочистому зібранні, присвяченому 12-й річниці незалежності України:

1. Затвердити заходи щодо організації обговорення в Київській області завдань, визначених у Виступі Президента України на урочистому зібранні, присвяченому 12-й річниці незалежності України (далі – заходи), що додаються.

2. Головним управлінням, управлінням, відділам, іншим структурним під­розділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити виконання зазначених заходів та про прове­дену роботу поінформувати облдержадміністрацію до 17 вересня 2003року.

3. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) розробити відповідні заходи до 1 вересня цього року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Сем’янівського В.В.

Голова адміністрації

А.А.Засуха

Додаток до розпорядження голови адміністрації