Розпорядження
Голова адміністрації
13.02.2006
Номер: 113
Р.номер Управління Юстиції

„Про заходи, пов’язані з відзначенням у Київській області 17-ї річниці виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан”

Розглянувши подання Київської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), указу Президента України „Про День вшанування учасників бойових дій на території інших держав”, рішення Київської обласної ради від 29.12.2005 № 332-28-IV „Про обласний бюджет Київської області на 2006 рік” (із наступними змінами) та з метою відзначення 17-ї річниці виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів, пов’язаних із відзначенням в Київській області 17-ї річниці виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан (далі – організаційний комітет) у складі, згідно з додатком 1.

2. Організаційному комітетові розробити та затвердити заходи, пов’язані з відзначенням в Київській області 17-ї річниці виводу військ колишнього СРСР Республіки Афганістан (далі – заходи), передбачивши, зокрема, проведення громадських заходів, урочистих зборів, зустрічей керівників місцевих органів виконавчої влади з ветеранською громадськістю, членами Київської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) тощо.

3. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити виконання зазначених заходів на місцях.

4. Рекомендувати засобам масової інформації області висвітлювати зазначені заходи.

5. Надати одноразову матеріальну допомогу сім’ям загиблих воїнів-інтернаціоналістів, що проживають у Київській області, в сумі 1500 (одна тисяча п’ятсот) гривень, по 150 гривень кожній, та нагородити цінними подарунками воїнів-інтернаціоналістів, що проживають у Київській області, на суму 2000 (дві тисячі) гривень, по 100 гривень кожному, за списком, згідно з додатком 2.

6. Провести 14 лютого 2006 року в приміщенні адмінбудинку облдерж­адміністрації (м.Київ, пл.Лесі Українки, 1) зустріч керівництва Київської обласної державної адміністрації та Київської обласної ради з членами Київської облас­ної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтерна­ціона­лістів).

7. Уповноважити Київську обласну організацію Української спілки вете­ранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) здійснити виплату допомоги особам, зазначеним у пункті 5 цього розпорядження.

8. Виділити кошти у сумі 14401 (чотирнадцять тисяч чотириста одна) гривня Київській обласній організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) для фінансування заходів, пов’язаних із відзна­чен­ням 17-ї річниці виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, згідно з окремим кошторисом.

9. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінан­сувати головне управління праці та соціального захисту населення облдерж­адміністрації у сумі та на цілі, зазначені у пункті 8 цього розпорядження, за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті зазначеному управлінню для Київської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) за КФК „091209”.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступ­ника голови облдержадміністрації Кондрука В.П.

Голова адміністрації Є.Д.Жовтяк

Додаток 1

Додаток 2