Розпорядження
Голова адміністрації
01.04.2003
Номер: 176
Р.номер Управління Юстиції

„Про захист рибних ресурсів області у нерестовий період 2003 року”

Відповідно до Законів України “Про тваринний світ”, “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами) та з урахуванням наказу Київської обласної державної інспекції охорони, відтворення водних живих ресурсів і регулювання рибальства від 14.03.03 № 13 “Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об’єктах в зоні діяльності Київської обласної державної інспекції рибоохорони в 2003 році”:

1. Затвердити план заходів щодо боротьби з порушеннями правил рибальства та незаконним заняттям рибним або іншим добувним промислом водних живих ресурсів в області у нерестовий період 2003 року (додається).

2. Райдержадміністраціям і міськвиконкомам (міст обласного значення):

2.1. Сприяти створенню рейдових бригад для боротьби з порушниками правил рибальства у складі представників територіальних органів Міністерства екології та природних ресурсів України, Державного департаменту рибного господарства України, Міністерства внутрішніх справ України та громадських організацій; у встановленому порядку виділяти для цих бригад автотранспорт, плаваючі засоби та пально-мастильні матеріали.

2.2. Не допускати збут заборонених знарядь добування об’єктів тваринного або рослинного світу, незаконно добутої рибопродукції та інших водних живих ресурсів.

2.3. Інформувати рибогосподарські підприємства і населення через засоби масової інформації про встановлення весняно-літньої заборони та обмежень на лов риби, інших водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об’єктах області.

2.4. Інформацію про проведену роботу подати облдержадміністрації до 25 червня 2003 року через державне управління екології та природних ресурсів в Київській області.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Губарєва В.С.

Голова адміністрації

А.А.Засуха

ПЛАН ЗАХОДІВ