Розпорядження
Голова адміністрації
05.07.2010
Номер: 702
Р.номер Управління Юстиції

“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації співробітників Головного управління МВС України в Київській області”

1. За багаторічну бездоганну службу, досягнення вагомих успіхів у професійній діяльності, зразкове виконання службових обов’язків відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) співробітників Головного управління МВС України в Київській області:

Колосовського

Ігоря Олексійовича

-

майора міліції, старшого слідчого відділу розслідування дорожньо-транспортних пригод Слідчого управління

Кулібабу

Олександра Геннадійовича

-

старшого лейтенанта міліції, слідчого Ставищенського районного відділу

Савчука

Сергія Миколайовича

-

підполковника міліції, старшого слідчого в особливо важливих справах слідчої частини Слідчого управління

Харченко

Наталію Олексіївну

-

капітана міліції, старшого слідчого Іванківського районного відділу

Юхимук

Наталію Володимирівну

-

майора міліції, старшого слідчого в особливо важливих справах відділу розслідування дорожньо-транспортних пригод Слідчого управління

2. Вручити особам, відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації, іменні годинники вартістю 198 грн. кожний

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінан­сувати обласну державну адміністрацію у сумі 175 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи“.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк