Розпорядження
Голова адміністрації
01.04.2003
Номер: 180
Р.номер Управління Юстиції

„Про утворення робочої групи Київської обласної державної адміністрації з узагальнення пропозицій і зауважень, висловлених під час всенародного обговорення проекту Закону України „Про внесення змін до Конституції України”

На виконання Указу Президента України від 06.03.2003 № 197/2003 „Про винесення на всенародне обговорення проекту Закону України „Про внесення змін до Конституції України”, відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами):

1. Утворити робочу групу Київської облдержадміністрації з узагальнення пропозицій і зауважень, висловлених під час всенародного обговорення проекту Закону України „Про внесення змін до Конституції України” (далі – робоча група) у складі згідно з додатком.

2. Головам районних державних адміністрацій, міським головам (міст обласного значення) до 05 квітня 2003 року утворити відповідні робочі групи в районах та містах області.

3. Робочій групі узагальнені пропозиції та зауваження, що надійшли від населення Київської області в процесі обговорення проекту Закону України ”Про внесення змін до Конституції України”, щотижня, у встановленому порядку подавати Міністерству юстиції України.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Сем’янівського В.В.

Голова адміністрації

А.А.Засуха

Додаток до розпорядження голови адміністрації