Розпорядження
Голова адміністрації
05.06.2003
Номер: 310
Р.номер Управління Юстиції

„Про утворення Координаційного комітету по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю при Київській обласній державній адміністрації”

На виконання Указу Президента України від 13.05.2003 № 402/2003 „Про підвищення ефективності діяльності Координаційного комітету по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю”, відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами) та з метою забезпечення більш результативної і скоординованої роботи структурних підрозділів центральних та місцевих органів виконавчої влади щодо запобігання та протидії корупції і організованій злочинності, підвищення ролі і відповідальності зазначених органів за виконання завдань із зміцнення законності і правопорядку:

1. Утворити Координаційний комітет по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю при Київській обласній державній адміністрації у складі згідно з додатком.

2. Затвердити Положення про Координаційний комітет по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю при Київській обласній державній адміністрації (додається).

3. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) утворити відповідні комітети.

Голова адміністрації

А.А.Засуха

СКЛАД Координаційного комітету по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю при Київській обласній державній адміністрації

ПОЛОЖЕННЯ про Координаційний комітет по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю при Київській обласній державній адміністрації