Розпорядження
Голова адміністрації
11.03.2016
Номер: 68
Р.номер Управління Юстиції

Про схвалення проекту Київської обласної цільової Програми „Турбота” на 2016 – 2020 роки

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”, „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, „Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка”:

1. Схвалити проект Київської обласної цільової Програми „Турбота” на 2016 – 2020 роки (далі – Програма), що додається.

2. Першому заступнику голови облдержадміністрації Парцхаладзе Л.Р. організувати подання облдержадміністрацією Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження Програми Київською обласною радою в установленому порядку:

3.1 Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) в установленому порядку розробити та затвердити відповідні Програми.

3.2 Департаменту соціального захисту населення Київської облдерж-адміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити безумовне виконання заходів Програми.

3.3 Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) інформувати про хід виконання відповідних Програм департамент соціального захисту населення облдержадміністрації двічі на рік до 15 липня та 15 січня.

4. Департаменту фінансів облдержадміністрації спільно з департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації, за рахунок коштів, затверджених в обласному бюджеті на 2016 рік та при його формуванні на 2017-2020 роки, передбачати кошти на фінансування заходів Програми, виходячи з фінансового ресурсу та пріоритетів.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 18 грудня 2015 року № 483 „Про схвалення проекту Київської обласної цільової Програми „Турбота” на 2016-2020 роки”

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Парцхаладзе Л.Р.

Голова адміністрації М.Д. Мельничук

         Додаток