Розпорядження
Голова адміністрації
02.06.2003
Номер: 287
Р.номер Управління Юстиції

“Про розподіл обов’язків між головою, першим заступником голови та заступниками голови Київської обласної державної адміністрації”

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами):

1. Розподілити обов’язки між головою, першим заступником голови та заступниками голови Київської обласної державної адміністрації згідно з додатком 1.

2. Установити, що:

2.1.Заступником голови адміністрації з питань економіки є Шовкун І.В.

2.2. Заступником голови адміністрації з питань промислової політики, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, будівництва, житлово-комунального господарства є Рябоконь О.Г.

2.3. Заступником голови адміністрації з питань приватизації, роздержавлення, забезпечення законності, прав і свобод громадян є Петренко М.М.

2.4. Заступником голови адміністрації з питань агропромислового комплексу є Бойко Л.В.

2.5. Заступником голови адміністрації з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища є Губарєв В.С.

2.6. Заступником голови адміністрації з питань охорони громадського порядку, боротьби із злочинністю та корупцією, оборонної роботи, цивільної оборони і надзвичайних ситуацій, дотримання податкового і митного законодавства, розвитку малого бізнесу і підприємництва є Петренко А.А.

2.7. Заступником голови адміністрації з питань соціальної та гуманітарної політики є Урупа М.М.

2.8. Заступником голови адміністрації з питань інформаційної політики є Кулеба В.Ю.

3. Установити, що доручення та вказівки першого заступника голови, заступників голови облдержадміністрації, видані в межах їх компетенції, є обов’язковими для виконання головними управліннями, управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами облдержадміністрації, обласними установами та організаціями, райдержадміністраціями, міськвиконкомами (міст обласного значення).

4. Установити, що в разі відсутності одного із заступників голови облдержадміністрації або наявності вакансії, здійснення їх обов’язків забезпечується згідно з додатком 2.

5. Першому заступникові голови, заступникам голови облдержадміністрації у місячний термін внести голові адміністрації на розгляд пропозиції щодо змін у складі консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів, комісій, рад згідно з новим розподілом обов’язків

.

6. Визнати такими, що втратили чинність:

пункти 1, 2, 3, 4 і 5 розпорядження голови облдержадміністрації від 03.12.2002 № 732 „Про розподіл обов’язків між головою, першим заступником голови та заступниками голови Київської обласної державної адміністрації”;

розпорядження голови облдержадміністрації від 25.12.2002 № 780 „Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 03.12.2002 № 732 „Про розподіл обов’язків між головою, першим заступником голови та заступниками голови Київської обласної державної адміністрації”;

розпорядження голови облдержадміністрації від 24.02.2003 № 91 „Про внесення зміни до розпорядження голови облдержадміністрації від 03.12.2002 № 732 „Про розподіл обов’язків між головою, першим заступником голови та заступниками голови Київської обласної державної адміністрації”;

розпорядження голови облдержадміністрації від 26.03.2003 № 160 „Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 03.12.2002 № 732 „Про розподіл обов’язків між головою, першим заступником голови та заступниками голови Київської обласної державної адміністрації”.

Голова адміністрації

А.А.Засуха

Додаток 1 до розпорядження голови адміністрації

Додаток 2 до розпорядження голови адміністрації