Розпорядження
Голова адміністрації
12.03.2004
Номер: 113
Р.номер Управління Юстиції

„Про проведення в Київській області дво­мі­сяч­ника благоустрою населених пунктів”

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації" (із наступними змінами) та з метою поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою, озеленення населених пунктів та прилеглих до них територій:
1. Провести з 15 березня по 17 травня 2004 року двомісячник благоустрою, озеленення, поліпшення санітарного стану населених пунктів Київської області (далі – двомісячник благоустрою).
2. Утворити обласний штаб з питань організації проведення двомісячника благоустрою у складі згідно з додатком.
3. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення):
3.1. утворити відповідні штаби;
3.2. забезпечити виконання комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел;
3.3. організувати ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, очищення від сміття та металобрухту лісосмуг уздовж доріг;
3.4. виконати запланований обсяг робіт щодо будівництва і ремонту доріг, тротуарів, шляхових смуг, внутрішньоквартальних під’їздів, павільйонів на зупинках пасажирського транспорту;
3.5. в рамках двомісячника провести обласну акцію "Посади своє дерево";
3.6. про хід проведення двомісячника благоустрою інформувати обласний штаб з питань організації проведення двомісячника благоустрою через управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації до 29 березня, 13 квітня, 3 травня та 18 травня 2004 року.
4. Рекомендувати засобам масової інформації області широко інформувати населення про хід проведення двомісячника благоустрою.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Петренка А.А.

Голова адміністрації

А.А.Засуха

Додаток до розпорядження голови адміністрації