Розпорядження
Голова адміністрації
22.08.2003
Номер: 490
Р.номер Управління Юстиції

Про призначення стипендій голови Київської облдержадміністрації переможцям ІІІ та IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів на 2003/2004 навчальний рік

Розглянувши подання управління освіти і науки облдержадміністрації та відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), розпорядження голови облдержадміністрації від 22.05.2000 №248 “Про встановлення стипендій голови Київської облдержадміністрації для призе­рів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів”, зареєстро­ваного в Київському обласному управлінні юстиції 24.05.2003 за №42/259 (іззмінами, внесеними розпорядженнями голови облдержадміністрації від 23.05.2001 № 289, зареєстрованим в Київському обласному управлінні юстиції 28.05.2001 за № 27/321, від 05.03.2003 № 115, зареєстрованим в Київському обласному управлінні юстиції 14.03.2003 за № 12/415):

1. Призначити на 2003/2004 навчальний рік стипендії голови Київської облдержадміністрації:

1.1. Переможцям ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів, що відбулися в 2002/2003 навчальному році, у розмірі по 50 гривень у місяць кожному:

1.

Висоцькому

Максиму Вікторовичу

-

учневі 10-го класу державного ліцею, м.Біла Церква

2.

Вольвагу

Миколі Вікторовичу

-

учневі 11-го класу Козинської загально освіт­ньої школи І-ІІІ ступенів, Обухівський район

3.

Головач

Любові Іванівні

-

учениці 10-го класу Глевахівської загально­освітньої школи І-ІІІ ступенів, Васильківський район

4.

Горчинській

Антоніні Михайлівні

-

учениці 10-го класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8, м.Бориспіль

5.

Гринь

Тетяні Володимирівні

-

учениці 10-го класу гімназії ім.С.І.Олійника, м.Бровари

6.

Даниленко

Анні Миколаївні

-

учениці 11-го класу Гребінківської гімназії, Васильківський район

7.

Дацюк

Марії Віталіївні

-

учениці 8-го класу Немішаївської загально­освітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, Бородян­ський район

8.

Зайцеву

Всеволоду Сергійовичу

-

учневі 11-го класу державного ліцею, м.Біла Церква

9.

Заєць

Жанні Робертівні

-

учениці 11-го класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13, м.Біла Церква

10.

Карнаух

Олені Володимирівні

-

учениці 11-го класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7, м.Біла Церква

11.

Коноваленку

Юрію Володимировичу

-

учневі 11-го класу загальноосвітньої школи –І‑ІІІ ступенів № 3, м.Яготин

12.

Корнійчук

Олені Олександрівні

-

учениці 9-го класу загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 1, смт Сквира

13.

Крушінському

Віталію Володимировичу

-

учневі 11-го класу загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 2, м.Богуслав

14.

Лещовій

Валерії Юріївні

-

учениці 9-го класу гімназії № 1, м.Біла Церква

15.

Мазуру

Роману Федоровичу

-

учневі 10-го класу державного ліцею, м.Біла Церква

16.

Мігуріній

Олені Вікторівні

-

учениці 10-го класу державного ліцею, м.Біла Церква

17.

Остапчуку

Борису Вікторовичу

-

учневі 10-го класу Володарського ліцею,

смт Володарка

18.

Остроух

Олександрі Михайлівні

-

учениці 10-го класу спеціалізованої загально­освітньої школи І-ІІІ ступенів № 9, м.Біла Церква

19.

Петренко

Тетяні Василівні

-

учениці 10-го класу загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 6, м.Бориспіль

20.

Поляновському

Миколі Олександровичу

-

учневі 11-го класу загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 9, м.Фастів

21.

Савич

Інні Миколаївні

-

учениці 7-го класу гімназії № 1, м.Біла Церква

22.

Савченку

Вадиму Юрійовичу

-

учневі 10-го класу навчально-виховного

комплексу № 2, смт Ставище

23.

Татаріновій

Вікторії Сергіївні

-

учениці 9-го класу Української загально­освіт­ньої школи І-ІІІ ступенів № 1, Обухівський район

24.

Тереховій

Любові Володимирівні

-

учениці 11-го класу державного ліцею, м.Біла Церква

25.

Томіленко

Світлані Василівні

-

учениці 11-го класу Фастівського ліцею­інтернату

26.

Шенкаренко

Юлії Костянтинівні

-

учениці 11-го класу загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 6, м.Біла Церква

27.

Шуліці

Віктору Вікторовичу

-

учневі 11-го класу Хоцьківської загально­освітньої школи І-ІІІ ступенів, Переяслав-Хмельницький район

28.

Яременко

Юрію Олександровичу

-

учневі 10-го класу загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 2, м.Ірпінь

29.

Яровому

Артуру Тимуровичу

-

учневі 9-го класу ліцею, м.Славутич

1.2. Переможцям ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін, що відбулися у 2002/2003 навчальному році, у розмірі по 70 гривень в місяць кожному:

1.

Воронці

Ганні Володимирівні

-

учениці 11-го класу загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 17, м.Ірпінь

2.

Вчерашнюк

Олександру Миколайовичу

-

учневі 10-го класу Ірпінської Української

гімназії, м.Ірпінь

3.

Гвоздкову

Сергію Юрійовичу

-

учневі 9-го класу Узинської гімназії, Білоцерків­ський район

4.

Гладкій

Вікторії Володимирівні

-

учениці 11-го класу загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів №6, м.Васильків

5.

Дворнікову

Дмитру Сергійовичу

-

учневі 9-го класу загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 1, м.Славутич

6.

Кошляк

Аліні Анатоліївні

-

учениці 10-го класу спеціалізованої загально­освітньої школи “Сузір’я”, м.Вишгород

7.

Милиці

В’ячеславу Віталійовичу

-

учневі 8-го класу Фурсівської загальноосвіт­ньоїшколи І-ІІІ ступенів, Білоцерківський район

8.

Панфіленко

Валентині Михайлівні

-

учениці 10-го класу загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № І-ІІІ ступенів № 2, смт Баришівка

9.

Пелехань

Вікторії Володимирівні

-

учениці 11-го класу спеціалізованої загально­освітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, м.Яготин

10.

Ружицькому

Олександру Валерійовичу

-

учневі 11-го класу державного ліцею,

м.Біла Церква

11.

Хомич

Ользі Вікторівні

-

учениці 9-го класу загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 4, м. Бориспіль

12.

Шавановій

Тетяні Євгенівні

-

учениці 11-го класу загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 3, м.Васильків

2. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації:

2.1. Профінансувати у 2003 році управління освіти і науки облдержадміні­страції у сумі 9160 (дев’ять тисяч сто шістдесят) гривень на цілі, зазначені у п.1 цього розпорядження за рахунок загальних асигнувань на утримання установ освіти області.

2.2. Спільно з управлінням освіти і науки облдержадміністрація передбачи­ти у проекті обласного бюджету на 2004 рік видатки на виплату стипендій голови Київської облдержадміністрації переможцям в 2004 році.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Урупу М.М.

Голова адміністрації А.А.Засуха