Розпорядження
Голова адміністрації
06.10.2004
Номер: 712
Р.номер Управління Юстиції

„Про початок опалювального сезону в населених пунктах області у 2004 році” (Зареєстровано в Київському обласному управлінні юстиції 08 жовтня 2004 року за № 37/495)

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації“ (із наступними змінами), пункту 4 Приміток до норм споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 08.06.96 № 619 (із наступними змінами), та у зв’язку із зниженням середньодобової температури повітря нижче 8 градусів тепла:
1. Розпочати з 11 жовтня 2004 року опалювальний сезон у населених пунктах Київської області.
2. Підключення споживачів до систем теплопостачання здійснювати при наявності актів за формою Е-8 про готовність об`єктів до прийому тепла, проведених розрахунках і погашенні заборгованості за енергоносії.
3. Відповідальність за дотримання вимог порядку підключення споживачів до систем теплопостачання покласти на голів райдержадміністрацій та міських голів (міст обласного значення).
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації

А.А.Засуха