Розпорядження
Голова адміністрації
12.06.2003
Номер: 324
Р.номер Управління Юстиції

„Про організацію в Київській області роботи з проведення конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування”

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), “Про автомобільний транспорт”, постанови Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 139 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”:

1. Взяти до відома, що постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 139 затверджено Порядок проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування (далі – Порядок), згідно з яким замовниками перевезень, залежно від виду автобусного маршруту загального користування, є:

виконавчий орган сільської, селищної, міської ради – на міських автобусних маршрутах загального користування;

районна державна адміністрація – на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району;

обласна державна адміністрація – на приміських автобусних маршрутах загального користування, що виходять за межі території району, але не виходять за межі території області, та на внутрішньообласних маршрутах загального користування.

2. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) вжити заходів до визначення перевізників пасажирів на відповідних автобусних маршрутах загального користування на конкурсних засадах та привести власні акти відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 139.

3. Утворити конкурсний комітет для організації та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що виходять за межі території району, але не виходять за межі території області, та на внутрішньообласних маршрутах загального користування (далі – обласний конкурсний комітет) у складі згідно з додатком.

4. Визначити Київське обласне автотранспортне управління установою, яка залучається до підготовки проведення конкурсу на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що виходять за межі території району, але не виходять за межі території області, та на внутрішньообласних маршрутах загального користування (далі – обласний конкурс).

5. Установити, що:

5.1. Плата за участь в обласному конкурсі встановлюється на підставі кошторису витрат, складеного Київським обласним автотранспортним управлінням та затвердженого відповідним заступником голови Київської обласної державної адміністрації. При цьому розмір такої плати не може перевищувати 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян на дату подання заяви на участь у конкурсі.

5.2. Плата, визначена у пункті 5.1. цього розпорядження, вноситься претендентами до проведення обласного конкурсу на рахунок Київського обласного автотранспортного управління за участь у кожному конкурсі.

6. Надати право підпису договорів із переможцями обласного конкурсу від імені облдержадміністрації заступникові голови облдержадміністрації – голові обласного конкурсного комітету.

7. Визнати такими, що втратили чинність:

7.1. Розпорядження голови облдержадміністрації від 26.12.96 № 740 “Про проведення конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом” із змінами, внесеними розпорядженнями голови облдержадміністрації від 26.05.97 № 264 “Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 26.12.96 № 740 “Про проведення конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом”, від 10.10.97 № 548 “Про внесення змін і доповнень до розпорядження голови облдержадміністрації від 26.12.96 № 740 “ Про проведення конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом із змінами, внесеними розпорядженням голови облдержадміністрації від 26.05.97 № 264”, від 17.12.99 № 677 “Про внесення змін та доповнень до розпорядження голови облдержадміністрації від 26.12.96 № 740”.

7.2. Пункт 4 розпорядження голови облдержадміністрації від 20.12.99 № 690 “про внесення змін та доповнень до розпорядження голови облдержадміністрації від 15.03.99 № 148”.

7.3. Пункт 1 розпорядження голови облдержадміністрації від 15.10.2002 № 615 “Про затвердження нового складу конкурсного комітету для проведення конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на внутрішньообласних та приміських маршрутах”.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Рябоконя О.Г.

Голова адміністрації

А.А.Засуха

Додаток до розпорядження голови адміністрації