Розпорядження
Голова адміністрації
12.08.2003
Номер: 467
Р.номер Управління Юстиції

Про деякі питання щодо ліцензування господарської діяльності з організації та утримання тоталізаторів, гральних закладів на території Київської області

Відповідно до Законів України “Про ліцензування певних видів господарської діяльності” (із наступними змінами), “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 14.11.2000 № 1698 “Про затвердження переліку органів ліцензування” (із наступними змінами), розпорядження голови облдержадміністрації від 02.06.2003 № 287 “Про розподіл обов’язків між головою, першим заступником голови та заступниками голови Київської обласної державної адміністрації” ( із наступними змінами):

1. Установити, що заступник голови облдержадміністрації Петренко А.А. підписує ліцензії облдержадміністрації на провадження господарської діяльності з організації та утримання тоталізаторів, гральних закладів на території Київської області, а також вирішує інші питання, пов’язані з ліцензуванням зазначеного виду діяльності в області.

2. Пункт 2 розпорядження голови облдержадміністрації від 20.09.2001 № 551 “Про надання повноважень щодо ліцензування господарської діяльності з організації та утримання тоталізаторів, гральних закладів на території Київської області із наступними змінами) викласти в такій редакції :

“2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Петренка А.А.”

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 20.02.2003 № 80 “Про деякі питання щодо ліцензування господарської діяльності з організації та утримання тоталізаторів, гральних закладів на території Київської області”.

Виконуючий обов’язки голови адміністрації В.В.Сем’янівський