Розпорядження
Голова адміністрації
25.02.2004
Номер: 85
Р.номер Управління Юстиції

„Питання досудового врегулювання спорів між інвесторами та органами виконавчої влади і органами місцевого самоврядування Київської області”

На виконання доручень Кабінету Міністрів України від 22.12.2003 № 81340, від 16.01.2004 до № 81340 та відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами):
1. Утворити комісію з досудового врегулювання спорів між інвесторами та органами виконавчої влади і органами місцевого самоврядування Київської області (далі – Комісія) у складі згідно з додатком 1.
2. Затвердити Положення про Комісію, що додається (додаток 2).
3. Затвердити Положення про порядок досудового врегулювання спорів між інвесторами та органами виконавчої влади і органами місцевого самоврядування Київської області (додаток 3).
4. Головному управлінню економіки облдержадміністрації забезпечити оприлюднення в засобах масової інформації відомості щодо створення Комісії та Положення про неї, Положення про порядок досудового врегулювання спорів між інвесторами та органами виконавчої влади і органами місцевого самоврядування Київської області.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Петренка М.М.

Голова адміністрації

А.А.Засуха

Додаток 1 до розпорядження голови адміністрації

Додаток 2 до розпорядження голови адміністрації

Додаток 3 до розпорядження голови адміністрації