Червень 11, 2019

Звіт голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука

З 30 жовтня 2018 року Указом Президента України мене було призначено на посаду очільника Київської ОДА.

Мені випала честь короткий термін керувати пристоличним регіоном – Київщиною – мальовничим краєм, де живуть доброзичливі, щирі люди.

З моменту свого призначення основне, чим я керувався – це відкритість. Ми були максимально відкритими, як до громадян, так і до преси. Тому і з посади я не можу піти, не відзвітувавши перед громадою про свою діяльність, про те, що зроблено мною та моєю командою.

Ключовим нашим досягненням вважаю прийняття обласного бюджету. Це надзвичайно важливе питання, над яким ми працювали усі ці місяці.

Ми формували бюджет, спираючись на результати виїзних нарад – спілкування з жителями області.

Я об’їздив усі куточки Київщини, відвідав майже усі райони, щоб з’ясувати потреби громадян. Щоб з’ясувати, які проблеми в області є, чим ми, як влада, можемо допомогти людям.

Проблеми, які ми могли вирішити на місці – ми вирішували одразу. Ті проблеми, вирішення яких потребує фінансових витрат – ми врахували в бюджеті.

На зображеннях представлено основні напрямки, в яких ми працювали, зокрема, на які спрямовано бюджет це: децентралізація, охорона здоров’я, освіта та захист прав дитини, розвиток інфраструктури, соціальний захист населення, спорт, екологія та підтримка бізнесу.

Я хочу подякувати депутатам, які підтримували наші ініціативи.

Хочу подякувати за роботу усім членам своєї команди, які працювали зі мною пліч-о-пліч.

Хочу подякувати представникам ЗМІ та громадськості, які стимулювали нас до роботи.

Хочу подякувати жителям Київщини за довіру!

 

З повагою

Олександр Терещук

Читайте також

Червень 14, 2019

Мобільний додаток “Dосrаdar” рятує життя!

До уваги всеукраїнських федерацій з видів сопрту, керівників підпорядкованих організацій та всіх зацікавлених осіб: “Міністерство молоді та спорту України на  звернення Мінітерства охорони здоров’я України про запровадження заходів із розширення можливостей у наданні екстреної допомоги, у тому числі першої медичної допомоги населенню у разі виникнення надзвичайного стану, дорожньо-транспортної пригоди тощо, інформує. З урахуванням основних вимог міжнародних […]

Червень 14, 2019

Міжнародна конференція архівів «Польські та українські архіви в умовах викликів сучасного світу – подібність та специфіка»

Конференцію відкрив Генеральний директор державних архівів Республіки Польща Павло Петжик, який відзначив стратегічне партнерство та тісні відносини між українськими та польськими архівами. У церемонії відкриття взяв участь Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Польща Андрій Дещиця, який у своєму вітальному слові до учасників конференції наголосив на важливості міжнародного архівного співробітництва для відкритості та обміну […]

Червень 14, 2019

«Ігри Нескорених»: Міністерство у справах ветеранів закликало підтримати воїнів-спортсменів

В Україні засіданням Міжурядової робочої групи з питань забезпечення організації відбору, підготовки та участі України у «Іграх Нескорених» на державному рівні стартувала кампанія з підготовки до міжнародних спортивних змагань «Ігри нескорених». Міжнародний спортивно-реабілітаційний захід, для бійців, що зазнали травм Invictus Games відбудеться 9-16 травня 2020 року у Гаазі (Нідерланди). У дев’яти адаптивних видах спорту змагатимуться 19 країн-учасниць, серед яких і Україна. Відповідальність […]

Червень 13, 2019

У закладах освіти Київської області продовжують роботу літні табори

У закладах освіти Київської області функціонують 662 літніх пришкільних та мовних табори. Ще 8 таборів готуються до роботи у липні та серпні. У 17 районах, містах, ОТГ до мовних таборів (в т. ч. до таборів GoCamp) вже прибули 44 волонтери з різних країн світу: Сполучених Штатів Америки, Англії, Швейцарії, Ізраїлю, Австралії, Великої Британії (Північної Ірландії), […]