Червень 11, 2019

Звіт голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука

З 30 жовтня 2018 року Указом Президента України мене було призначено на посаду очільника Київської ОДА.

Мені випала честь короткий термін керувати пристоличним регіоном – Київщиною – мальовничим краєм, де живуть доброзичливі, щирі люди.

З моменту свого призначення основне, чим я керувався – це відкритість. Ми були максимально відкритими, як до громадян, так і до преси. Тому і з посади я не можу піти, не відзвітувавши перед громадою про свою діяльність, про те, що зроблено мною та моєю командою.

Ключовим нашим досягненням вважаю прийняття обласного бюджету. Це надзвичайно важливе питання, над яким ми працювали усі ці місяці.

Ми формували бюджет, спираючись на результати виїзних нарад – спілкування з жителями області.

Я об’їздив усі куточки Київщини, відвідав майже усі райони, щоб з’ясувати потреби громадян. Щоб з’ясувати, які проблеми в області є, чим ми, як влада, можемо допомогти людям.

Проблеми, які ми могли вирішити на місці – ми вирішували одразу. Ті проблеми, вирішення яких потребує фінансових витрат – ми врахували в бюджеті.

На зображеннях представлено основні напрямки, в яких ми працювали, зокрема, на які спрямовано бюджет це: децентралізація, охорона здоров’я, освіта та захист прав дитини, розвиток інфраструктури, соціальний захист населення, спорт, екологія та підтримка бізнесу.

Я хочу подякувати депутатам, які підтримували наші ініціативи.

Хочу подякувати за роботу усім членам своєї команди, які працювали зі мною пліч-о-пліч.

Хочу подякувати представникам ЗМІ та громадськості, які стимулювали нас до роботи.

Хочу подякувати жителям Київщини за довіру!

 

З повагою

Олександр Терещук

Читайте також

Травень 30, 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 СТАНОМ НА 30 ТРАВНЯ

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 30 травня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 1556 випадків захворювання на коронавірус (у т.ч. 123 дитини та 287 медпрацівників (за весь період). Нових випадків за останню добу – 21. Лабораторно підтверджені випадки: – в Обухівському р-ні – 237 (м. Обухів -​ 112, смт Козин – 25, […]

Травень 30, 2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 30 травня в Україні 23204 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 696 летальних, 9311 пацієнтів одужало. Загалом захворіли 1700 дітей та 4475 медиків. За добу зафіксовано 393 нові випадки. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 958 випадків; Волинська область — 887 випадків; Дніпропетровська область — 933 […]

Травень 29, 2020

ВІДБУЛАСЯ ОПЕРАТИВНА НАРАДА КЕРІВНИКА ОБЛАСТІ З СИЛОВИМ БЛОКОМ

У зв’язку із надзвичайною подією, яка сталася сьогодні вранці у м. Бровари, Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації, зібрав оперативну нараду із силовим блоком області (прокурор Максим Киричук, начальник поліції Андрій Нєбитов, начальник управління стратегічних розслідувань у Київській області Володимир Нідзельський, міський голова м. Броварів Ігор Сапожко та інші). Учасники наради […]

Травень 29, 2020

Встановлені збитки, спричинені перестрілкою в Броварах

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Лісовик сьогодні, 29 травня, відвідав м. Бровари. На місці він проінспектував наслідки, що були спричиненні ранковим інцидентом. Перевіривши результати роботи комісії житлово-комунального господарства Броварської міської ради А. Лісовик надав відповідні доручення департаментам КОДА щодо взаємодії для допомоги постраждалим громадянам. За результатами огляду складений відповідний акт. «Разом з комісією […]