Серпень 7, 2020

Зустріч голови КОДА з громадами Таращанського та Рокитнянського районів

7 серпня голова Київської облдержадміністрації Василь Володін з робочою поїздкою відвідав Таращанський та Рокитнянський райони Київщини.

Традиційно, основна мета таких візитів – пряма взаємодія з громадами на місцях, детальне вивчення проблем, надання допомоги в вирішенні питань, які потребують втручання обласної влади. Разом з керівником ОДА з людьми спілкувалися, приймали їхні пропозиції та скарги начальник Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області Олег Головаш, начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов, заступник прокурора Київської області Юрій Ясеницький.

Найбільше турбувало місцевих мешканців Таращанського району оновлення інфраструктури, дороги, ремонт водопровідних мереж, фінансування освітньої галузі.

У Рокитнянському районі серед найгостріших питань – корупція в місцевих органах влади, розподіл землі, перебої у водопостачанні.

«Завдання влади – надавати людям реальні захист та підтримку, впроваджувати справедливість без винятків», – впевнений голова області.  Стосувалися питання й медицини та освіти. Були й слова подяки за допомогу в термомодернізації навчальних закладів та обладнанні спортивних майданчиків.

На частину звернень люди отримали відповіді на місці. Питання, що потребували додаткового опрацювання, голова облдержадміністрації та його заступники взяли під особистий контроль, їх опрацюють найближчим часом.

«Скільки б ми зараз не робили, цього замало, щоб поліпшення одночасно відчули усі мешканці області, – констатував Василь Володін. – Продовжуємо працювати. Я дуже вдячний за вашу щирість, під час наступної зустрічі зможу вам доповісти про вирішення ваших проблемних питань».

Повідомляє пресслужба КОДА.

Читайте також

Вересень 29, 2020

Підприємства Київщини сплатили до Державного бюджету майже 2 млрд грн податку на прибуток

За період січень-серпень підприємства Київщини сплатили до Державного бюджету майже 2 млрд грн  податку на прибуток, збільшивши суму відрахувань на 15% або 261 мільйон гривень. Про це повідомили в ГУ ДПС у Київській області. Зокрема, найбільші суми забезпечили підприємства Києво-Святошинського району – 292,4 млн грн, Броварського – 237,6 млн грн та Бориспільського районів – 228,1 млн […]

Вересень 29, 2020

Київщина єдина в Україні ініціювала офіційну співпрацю з мобільними операторами

Київська область єдина в Україні започаткувала співпрацю з мобільними операторами на офіційному рівні. Наміри задекларували у відповідному меморандумі. Про це заявив голова ОДА Василь Володін сьогодні, 29 вересня, під час звітної пресконференції. «Ми розуміємо важливість оперативної та якісної комунікації у сучасному світі, тож поставили собі за мету покращити в області рівень надання послуг мобільного зв’язку […]

Вересень 29, 2020

Очільник Київщини Василь Володін: «За час епідемії коронавірусу точок доступу до кисню в лікарнях збільшили вдесятеро»

Для лікарень Київської області придбали нові точки доступу пацієнтів до кисню. У десять разів збільшити їх кількість вдалось лише за кілька місяців. Основні кроки в напрямі протидії поширенню хвороби голова ОДА Василь Володін озвучив журналістам сьогодні, 29 вересня, під час пресконференції. «Для ефективної боротьби з коронавірусом важливо було оптимально консолідувати всі можливі зусилля і забезпечити […]

Вересень 29, 2020

Презентовано інноваційні трансформації змісту та форм роботи Київського обласного територіального відділення МАН

Якою має бути сучасна  модель науково-освітнього простору в Малій академії наук учнівської молоді? Які нові конкурсні платформи та наукові проєкти очікують на  учасників освітнього процесу в системі позашкільної освіти дослідницько-екпериментального напряму? Ці та інші важливі питання були в полі зору учасників консалт-студії «Інноваційні трансформації змісту та форм роботи  Київського обласного територіального відділення МАН», що відбулася […]