Липень 16, 2021

Заступник голови КОДА відвідав з робочим візитом Бориспільській район

15 липня заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Лісовик відвідав з робочою поїздкою Гірську сільську громаду Бориспільського району.

Разом з головою Бориспільської РДА Русланом Дяченком, керівниками департаментів ЖКХ і регіонального розвитку області та експертами Прат АК «Київводоканал» та КП «Бориспільводоканал» розглянули питання перспективного розвитку системи водовідведення Гірської, Пристоличної та Бориспільської громад.

Через стрімкий розвиток інфраструктури комунальна система водовідведення потребує розвантаження та реконструкції. На зустрічі кожна громада змогла озвучити свою позицію та шляхи подолання існуючої проблеми. Було вирішено створити робочу групу, до якої увійдуть представники зацікавлених громад та профільні спеціалісти для винайдення оптимального рішення ситуації, що склалася. Перше засідання робочої групи має відбутись уже наступного тижня.

Після цього заступник голови КОДА відвідав будівельний майданчик школи в с. Гора. Представники компанії-забудовника розповіли про роботи, які на сьогодні виконуються на будівельному майданчику. Наразі проводять ремонт покрівлі, після чого буде виконано фасадні роботи. Гроші з ДФРР (5 млн грн) вже поступили на рахунок сільської ради.

Наступним об‘єктом став парк «Ошитківський», що знаходиться у центральній частині села. Місце, на якому раніше був пустир, тепер облаштовується для відпочинку місцевих мешканців. Наразі там проводиться будівництво зон відпочинку, будуть облаштовані доріжки та інші локації для комфортного проведення часу жителів.

Також оглянули ділянку дороги в селі Затишне, що потребує капітального ремонту. Заступник голови КОДА Андрій Лісовик дав доручення департаменту регіонального розвитку розробити проєктно-кошторисну документацію для співфінансування з обласного бюджету за рахунок Програми розвитку автомобільних доріг у Київській області.

 

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

Читайте також

Вересень 25, 2021

За останню добу на коронавірус захворіли 290 жителів Київщини

Захворювання на коронавірус виявили у 290 жителів Київщини. Такими є дані обласного центру контролю та профілактики хвороб за минулу добу, 24 вересня. У розрізі районів ситуація виглядає так: Білоцерківському – 39, у т.ч.  3   дітей ( Білоцерківська МТГ – 10 (м.Біла Церква), Сквирська МТГ –3 (м.Сквира), Тетіївська МТГ – 4, в т.ч. 1 дитина (м.Тетіїв-3, […]

Вересень 24, 2021

Україна отримала ультрахолодові морозильники для вакцин від COVID-19 в межах COVAX

Цього тижня в рамках ініціативи COVAX Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) доставив в Україну 3 морозильні камери для зберігання вакцини Pfizer від COVID-19 за ультранизьких температур. Морозильні камери з діапазоном температур від -40°C до -86°C виробництва Vestfrost, Данія, будуть встановлені на складі ДП “УкрМедПостач” Міністерства охорони здоров’я України. Закупівля додаткових ультрахолодових морозильників дозволяє збільшити потужності України […]

Вересень 24, 2021

Представники Церков і релігійних організацій Київської області провели засідання

Сьогодні, 24 вересня, відбулося засідання Київської обласної ради Церков і релігійних організацій. Представники різних конфесій обговорили низку важливих питань. Про це повідомив начальник управління культури адміністрації Дмитро Гончаренко. Під час засідання обговорили урочисті заходи з нагоди святкування Ювілею 700-річчя відновлення Київської Римсько-Католицької Церкви в Україні та 100-річчя п’ятидесятницького пробудження на українських землях. Також були обрані […]

Вересень 24, 2021

Екологічні уроки та висадка декоративних композицій – екологи КОДА залучають молодь Київщини до озеленення регіону

Департамент екології та природних ресурсів КОДА провів екологічні уроки для учнів Бучанської НВК СЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3. Подібну роботу представники КОДА проводять на регулярній основі. Основна ціль побідних бесід з дітьми та підлітками – це підвищення екологічної свідомості, привернення уваги до усвідомленого позитивного ставлення до довкілля та впливу на здоров’я […]