Вересень 12, 2019

Засідання тематичної підгрупи «Стратегування у сфері агропромислового комплексу, земельних ресурсів та сільських територій»

11 вересня у конференц-залі Київської агропромислової біржі відбулося перше засідання тематичної підгрупи 8 «Стратегування у сфері агропромислового комплексу, земельних ресурсів та сільських територій» з підготовки матеріалів  до проекту Стратегії розвитку Київської області на період 2021-2027 роки.

Виконуючий обов’язки директора департаменту агропромислового розвитку Київської ОДА Костянтин Довгаль ознайомив з результатами проведеного соціально-економічного аналізу стану сфери агропромислового комплексу, земельних ресурсів та сільських територій за 2014-2018 роки. Акцентував увагу на наявних тенденціях, у тому числі інноваційних, у розвитку сфери агропромислового комплексу та сільських територій.

Члени групи взяли активну участь в обговоренні основних актуальних проблеми, що стримують розвиток аграрної сфери, сильних та слабких сторін, можливостей та загроз агропромислового комплексу, характеристики порівняльних переваг, викликів і ризиків розвитку галузі. Визначили оперативні  цілі розвитку сфери агропромислового комплексу, земельних ресурсів та сільських територій на період до 2027 року та пріоритетних завдань для їх досягнення.

Основними меседжами звучали: зміни земельного законодавства та обіг земель, планування території відповідно до сучасних викликів, діджиталізація, виробництво продукту з високою доданою вартістю, концептуальний перерозподіл наявних ресурсів, майна, перепис населення тощо. Неодноразово наголошувалося, що всі дії повинні бути спрямовані на людину, що проживає у сільській місцевості.

Далі робота буде над узагальненням матеріалів щодо стратегії розвитку агропромислового комплексу, земельних ресурсів та сільських територій.

Читайте також

Лютий 15, 2020

Звернення Олексія Чернишова до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій! Щорічно 15 лютого, у річницю виведення військ з Афганістану, ми відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У цей знаменний День ми вклоняємось та віддаємо глибоку шану усім без винятку – офіцерам і генералам, солдатам і рядовим, робітникам та службовцям. Усі тим, хтопройшовши вогняне горнило бойових дій у […]

Лютий 14, 2020

Функціонування малодіяльних залізничних станцій обговорили в Київській облдержадміністрації

12 лютого відбулася селекторна нарада під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького щодо малодіяльних залізничних станцій з відвантаження сільськогосподарської продукції. Участь у роботі взяв заступник голови облдержадміністрації Василь Володін, представники департаменту агропромислового розвитку ОДА, сільських рад та сільськогосподарські виробники. Присутні обговорили функціонування малодіяльних залізничних станцій, їх фінансування, здорожчання вартості вантажних перевезень […]

Лютий 14, 2020

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Напередодні 31-річниці виведення радянських військ з Афганістану у Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» відбувся захід по вшанування Пам’яті та Подвигу воїнів – афганців та відкрито нову виставку «Афганістан – без права на забуття». Згідно з Указом Президента України від 11.02.2004 року – 15 лютого в Україні відзначається як «День вшанування учасників бойових дій на […]

Лютий 14, 2020

АНОНС: Навчання з ліквідації та локалізації наслідків вибуху природного газу пройдуть на Київщині

18 лютого на Київщині будуть проводитись масштабні навчання з ліквідації та локалізації наслідків вибуху природного газу при взаємодії служб різних відомств Київської області. Головне завдання учбових тренувань відпрацювання злагодженості дій бригад аварійно-диспетчерської служби АТ «Київоблгаз» з відділенням ГУ ДСНС України у Київській обл, відділенням ГУ НП у Київській обл, ПрАТ «Київобленерго» та невідкладної медичної допомоги. […]