Вересень 12, 2019

Засідання тематичної підгрупи «Стратегування у сфері агропромислового комплексу, земельних ресурсів та сільських територій»

11 вересня у конференц-залі Київської агропромислової біржі відбулося перше засідання тематичної підгрупи 8 «Стратегування у сфері агропромислового комплексу, земельних ресурсів та сільських територій» з підготовки матеріалів  до проекту Стратегії розвитку Київської області на період 2021-2027 роки.

Виконуючий обов’язки директора департаменту агропромислового розвитку Київської ОДА Костянтин Довгаль ознайомив з результатами проведеного соціально-економічного аналізу стану сфери агропромислового комплексу, земельних ресурсів та сільських територій за 2014-2018 роки. Акцентував увагу на наявних тенденціях, у тому числі інноваційних, у розвитку сфери агропромислового комплексу та сільських територій.

Члени групи взяли активну участь в обговоренні основних актуальних проблеми, що стримують розвиток аграрної сфери, сильних та слабких сторін, можливостей та загроз агропромислового комплексу, характеристики порівняльних переваг, викликів і ризиків розвитку галузі. Визначили оперативні  цілі розвитку сфери агропромислового комплексу, земельних ресурсів та сільських територій на період до 2027 року та пріоритетних завдань для їх досягнення.

Основними меседжами звучали: зміни земельного законодавства та обіг земель, планування території відповідно до сучасних викликів, діджиталізація, виробництво продукту з високою доданою вартістю, концептуальний перерозподіл наявних ресурсів, майна, перепис населення тощо. Неодноразово наголошувалося, що всі дії повинні бути спрямовані на людину, що проживає у сільській місцевості.

Далі робота буде над узагальненням матеріалів щодо стратегії розвитку агропромислового комплексу, земельних ресурсів та сільських територій.

Читайте також

Вересень 20, 2019

Велоперегони «Осінь Київщини 2019»

Екватор золотої осінньої пори ознаменується в Києві масштабними велосипедними змаганнями. Так, 13 жовтня шляхами Київської області прокотяться велоперегони «Осінь Київщини 2019». ПРО ЗМАГАННЯ «Осінь Київщини» –  це змагання як для аматорів, так і для професіоналів. Відбудуться перегони дорогами Києво-Святошинського та Макарівського районів у форматі індивідуальної гонки на шосе із загальним стартом. Велозмагання покликані сприяти популяризації здорового способу життя та розвитку екологічного […]

Вересень 20, 2019

Ірина Коляденко стає віце-чемпіонкою світу з боротьби

21-річна борчиня, ірпінчанка Ірина Коляденко виборює срібло чемпіонату світу з боротьби, який цими днями триває в казахстанській столиці Нур-Султані. У фінальній сутичці вагової категорії до 65 кілограмів Ірина достроково поступилася триразовій призерці чемпіонатів Європи, на вісім років старшій Інній Стражуковій з РФ. Суперниця боролася впевненіше і вочевидь зберегла до фіналу більше сил. Та все ж срібна медаль […]

Вересень 20, 2019

Відбулося пленарне засідання ХХХ чергової сесії Київської обласної ради

Відбулася чергова XXX сесія Київської обласної ради VII скликання. У роботі пленарного засідання взяли участь голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян, голова обласної ради Микола Стариченко, заступник голови обласної ради Тетяна Семенова, керівники департаментів та управлінь, представники громадських організацій, засобів масової інформації. Присутні обговорили звернення територіальних громад, депутатів, внесення змін до обласних програм, а […]

Вересень 19, 2019

Біля Боярки та Вишневого побудують транспортні розв’язки

Про це повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян за результатами зустрічі із керівниками міст Боярки і Вишневого, Києво-Святошинської РДА та Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця». На проблеми з постійними заторами на дорогах області постійно скаржаться жителі Київщини, зокрема мешканці Боярки та Вишневого, «які годинами стоять на переїздах і не можуть спокійно добратися […]