Січень 27, 2017

На Білоцерківщині планують налагодити виробництво і випуск власного автобусу

25 січня в м. Біла Церква відбулася робоча нарада щодо розвитку КП «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс» (директор – Сергій Кандауров) та залучення інвестицій до розвитку даного підприємства. Провів нараду керуючий справами виконавчого комітету міської ради Максим Свірський.

Керуючий справами виконавчого комітету відмітив, що завданням міської влади є відтворення та розвиток унікальної структури комунального підприємства авіаційного напрямку, яким є «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс».

«Ми повинні залучати інвестиції для реалізації потенціалу підприємства з метою його повноцінного розвитку та повернення в наше місто як інтелектуального потенціалу, так і робочої сили. Комунальне підприємство має дуже зручне логістичне розміщення, що забезпечує розвиток транспортної інфраструктури, яка дає можливість розвивати місто – зробити його привабливим та цікавим в різних соціальних напрямках, в тому числі і в туристичному», – сказав Максим Свірський.

Також Максим Свірський зауважив, що для повноцінного розвитку КП «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс» міська влада започатковуємо проект співпраці із залученням інвесторів. Головним напрямком даного проекту буде створення умов, на базі вищезазначеного підприємства, співпраці та налагодження виробництва і випуску власного автобусу, який буде відповідати європейським стандартам. Підприємство має такий потенціал, так як в минулому році на його потужностях вже було проведено капітальний ремонт чотирьох одиниць рухомого складу – тролейбусів для КП БМР «Тролейбусне управління».

В ході наради перед присутніми виступив директор КП «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс» Сергій Кандауров. Він розповів присутнім про можливості підприємства та основні напрямки його роботи.

«Для того, щоб рухатися вперед спочатку потрібно оцінити свої сили. На сьогоднішній день підприємство володіє досить серйозною базою для розвитку не тільки аеродрому, але і промислового напрямку. Ми надаємо обмежений обсяг послуг, але маємо на меті їх збільшення (60 % прибутку підприємства – прибуток від авіаційної діяльності, енергозабезпечення та водопостачання, а решта – 40 % – прибуток від оренди приміщень підприємства).

На базі КП «Білоцерківський вантажно-авіаційний комплекс» працює 54 підприємства, які беруть в оренду комунальне майно. Ми має на своїй території велику кількість промислових майданчиків, які не задіяні, так як вони великі за своєю площею і не всі приватні підприємці мають можливість їх застосовувати. Тому, міською владою запропонована ініціатива щодо створення на базі нашого комунального підприємства виробництва автобусів, яке, в свою чергу, забезпечить створення нових робочих місць, оновлення рухомого складу громадського транспорту і покращить якість надання послуг з перевезення для жителів м. Біла Церква», – сказав Сергій Кандауров.

В ході робочої наради виступив інвестор – директор товариства з обмеженою відповідальністю «Союз-Авто» Юрій Нестерчук. Він розповів про основні напрямки своєї роботи в сфері виробництва транспорту для перевезення пасажирів. Зупинився на основних технічних характеристиках автобусів, які планує випускати, відповідність їх європейським стандартам, технічним нормам, збільшення пасажиромісткості, низькопідлоговість транспорту, використання іноземного металу для кузова автобусів, сертифікація транспорту від провідних фірм, таких як Bosch та МАN тощо.

По закінченню робочої наради всі присутні мали можливість переглянути запропоновані приміщення підприємства для розміщення в них місць виробництва майбутніх автобусів.

В заході взяли участь представники КП «Білоцерківський вантажно-авіаційний комплекс», КП БМР «Тролейбусне управління» та журналісти місцевих ЗМІ.

Читайте також

Березень 5, 2021

Василь Володін привітав жінок Київської ОДА з 8 Березня

Сьогодні, 5 березня, голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін привітав з прийдешнім весняним святом жінок-співробітниць ОДА. «Любі, чарівні жінки, ви є тією опорою та стимулом, заради якого ми робимо наші найкращі вчинки. Я щиро радий бачити на чолі найвідповідальніших напрямків Київської обласної державної адміністрації жінок, які є фахівцями та професіоналами в своїй справі. Ви […]

Березень 5, 2021

На Київщині активізують боротьбу з нелегальними АЗС

На Київщині активізують боротьбу з автозаправними станціями та нафтобазами, які працюють в межах «тіньового» ринку. Першочергові завдання в цьому напрямі профільні служби регіону вже обговорили на міжвідомчій робочій групі під головуванням першого заступника очільника Київської облдержадміністрації Дмитра Назаренка. «Щоб ефективно протидіяти нелегальному обігу пального на території нашої області, насамперед слід скоординувати зусилля. Тож уже маємо […]

Березень 5, 2021

Асоціація фермерів та приватних землевласників Київщини відзначила своє 30-річчя

4 березня відбулась конференція Асоціації фермерів та приватних землевласників Київської області, яка була присвячена 30-річчю створення асоціації. В її роботі взяли участь заступник голови Київської обласної ради Валерій Ксьондзенко, начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Костянтин Довгаль, фермери та приватні землевласники регіону. Костянтин Довгаль вручив фермерам грамоти за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу, високий […]

Березень 5, 2021

Ще 690 мешканців Київщини захворіли на коронавірус

Захворювання на коронавірус виявили в 690 жителів Київщини. Такими є дані обласного лабораторного центру за минулу добу, 4 березня. Нові випадки COVID-19 зареєстрували в 40 дітей і 650 дорослих. У розрізі районів ситуація виглядає так: В Білоцерківському – 182, у т.ч. 10 дітей (м. Біла Церква – 40 (з них 3 дітей), м. Узин – 11 […]