Лютий 14, 2019

Захист соціальних та трудових прав громадян є пріоритетним завданням влади

Відбулося засідання колегії Державної служби України з питань праці на якому підведено підсумки роботи щодо забезпечення дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання за 2018 рік, а також перспективи та напрямки роботи на 2019 рік. В роботі колегії від Київської облдержадміністрації взяв участь та виступив заступник голови обласної державної адміністрації В’ячеслав Кучер.

Виступаючи В’ячеслав Кучер наголосив, що в області відповідно до доручень Президента України Петра Порошенка, Уряду та голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука проводиться системна робота спрямована на захист соціальних та трудових прав громадян і безпечної праці.

Так, в області забезпечено тісну співпрацю контролюючих та правоохоронних органів з організації роботи направленої на захист Конституційних прав громадян щодо своєчасної та в повному обсязі виплати заробітної плати, сплати єдиного соціального внеску, що в подальшому забезпечить набуття страхового стажу при виході на пенсію.

Між уповноваженими органами з контролю за дотриманням трудового законодавства забезпечено своєчасний та повний обмін інформацією щодо порушників трудового законодавства.

Лише в минулому році з питань дотримання трудового законодавства в області проведено 7 нарад за участі представників контролюючих та правоохоронних органів, представників територіальних органів центральних органів виконавчої влади в області, серед яких Головні управління Пенсійного фонду України, Держпраці, юстиції,  Державної фіскальної служби у Київській області, організацій роботодавців та профспілок області. За підсумками нарад видано відповідні доручення спрямовані на посилення роботи з контролю за дотриманням трудового законодавства, відповідальності роботодавців за порушення трудового законодавства та охорони праці щодо своїх працівників, та створення належних економічних передумов до розвитку підприємницької ініціативи громадян та бізнесу.

За підсумками проведеної роботи у 2018 році серед регіонів України в області виявлено найбільшу кількість неоформлених працівників, що становить 2264 громадян, що забезпечило додаткові надходження з податків до місцевих бюджетів та платежів до Пенсійного фонду.

В області на базі Головного управління Держпраці у Київській області щомісяця проводяться навчальні семінари-тренінги з інспекторами праці органів місцевого самоврядування за участі представників контролюючих і правоохоронних органів та органів виконавчої влади, що дає свої позитивні результати в ефективності роботи з контролю за дотриманням трудового законодавства.

Підсумовуючи свій виступ В’ячеслав Кучер наголосив, що питання захисту соціальних та трудових права громадян перебувають на особистому контролі голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука і є предметом постійного розгляду на нарадах, які проводяться в обласній державній адміністрації.

Читайте також

Вересень 20, 2019

Велоперегони «Осінь Київщини 2019»

Екватор золотої осінньої пори ознаменується в Києві масштабними велосипедними змаганнями. Так, 13 жовтня шляхами Київської області прокотяться велоперегони «Осінь Київщини 2019». ПРО ЗМАГАННЯ «Осінь Київщини» –  це змагання як для аматорів, так і для професіоналів. Відбудуться перегони дорогами Києво-Святошинського та Макарівського районів у форматі індивідуальної гонки на шосе із загальним стартом. Велозмагання покликані сприяти популяризації здорового способу життя та розвитку екологічного […]

Вересень 20, 2019

Ірина Коляденко стає віце-чемпіонкою світу з боротьби

21-річна борчиня, ірпінчанка Ірина Коляденко виборює срібло чемпіонату світу з боротьби, який цими днями триває в казахстанській столиці Нур-Султані. У фінальній сутичці вагової категорії до 65 кілограмів Ірина достроково поступилася триразовій призерці чемпіонатів Європи, на вісім років старшій Інній Стражуковій з РФ. Суперниця боролася впевненіше і вочевидь зберегла до фіналу більше сил. Та все ж срібна медаль […]

Вересень 20, 2019

Відбулося пленарне засідання ХХХ чергової сесії Київської обласної ради

Відбулася чергова XXX сесія Київської обласної ради VII скликання. У роботі пленарного засідання взяли участь голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян, голова обласної ради Микола Стариченко, заступник голови обласної ради Тетяна Семенова, керівники департаментів та управлінь, представники громадських організацій, засобів масової інформації. Присутні обговорили звернення територіальних громад, депутатів, внесення змін до обласних програм, а […]

Вересень 19, 2019

Біля Боярки та Вишневого побудують транспортні розв’язки

Про це повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян за результатами зустрічі із керівниками міст Боярки і Вишневого, Києво-Святошинської РДА та Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця». На проблеми з постійними заторами на дорогах області постійно скаржаться жителі Київщини, зокрема мешканці Боярки та Вишневого, «які годинами стоять на переїздах і не можуть спокійно добратися […]