Лютий 14, 2019

Захист соціальних та трудових прав громадян є пріоритетним завданням влади

Відбулося засідання колегії Державної служби України з питань праці на якому підведено підсумки роботи щодо забезпечення дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання за 2018 рік, а також перспективи та напрямки роботи на 2019 рік. В роботі колегії від Київської облдержадміністрації взяв участь та виступив заступник голови обласної державної адміністрації В’ячеслав Кучер.

Виступаючи В’ячеслав Кучер наголосив, що в області відповідно до доручень Президента України Петра Порошенка, Уряду та голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука проводиться системна робота спрямована на захист соціальних та трудових прав громадян і безпечної праці.

Так, в області забезпечено тісну співпрацю контролюючих та правоохоронних органів з організації роботи направленої на захист Конституційних прав громадян щодо своєчасної та в повному обсязі виплати заробітної плати, сплати єдиного соціального внеску, що в подальшому забезпечить набуття страхового стажу при виході на пенсію.

Між уповноваженими органами з контролю за дотриманням трудового законодавства забезпечено своєчасний та повний обмін інформацією щодо порушників трудового законодавства.

Лише в минулому році з питань дотримання трудового законодавства в області проведено 7 нарад за участі представників контролюючих та правоохоронних органів, представників територіальних органів центральних органів виконавчої влади в області, серед яких Головні управління Пенсійного фонду України, Держпраці, юстиції,  Державної фіскальної служби у Київській області, організацій роботодавців та профспілок області. За підсумками нарад видано відповідні доручення спрямовані на посилення роботи з контролю за дотриманням трудового законодавства, відповідальності роботодавців за порушення трудового законодавства та охорони праці щодо своїх працівників, та створення належних економічних передумов до розвитку підприємницької ініціативи громадян та бізнесу.

За підсумками проведеної роботи у 2018 році серед регіонів України в області виявлено найбільшу кількість неоформлених працівників, що становить 2264 громадян, що забезпечило додаткові надходження з податків до місцевих бюджетів та платежів до Пенсійного фонду.

В області на базі Головного управління Держпраці у Київській області щомісяця проводяться навчальні семінари-тренінги з інспекторами праці органів місцевого самоврядування за участі представників контролюючих і правоохоронних органів та органів виконавчої влади, що дає свої позитивні результати в ефективності роботи з контролю за дотриманням трудового законодавства.

Підсумовуючи свій виступ В’ячеслав Кучер наголосив, що питання захисту соціальних та трудових права громадян перебувають на особистому контролі голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука і є предметом постійного розгляду на нарадах, які проводяться в обласній державній адміністрації.

Читайте також

Травень 26, 2019

Привітання голови Київської ОДА Олександра Терещука з Днем Києва

Дорогі кияни та гості столиці! Прийміть найщиріші вітання з Днем Києва! Столиці нашої держави виповнюється 1537 років! Таке древнє та, водночас, прогресивне місто, яке з прадавніх часів славиться талановитими людьми. Ці люди – і є Київ. Київ – автономна територіальна одиниця, нерозривно пов’язана з Київським регіоном. Сьогодні між столицею та областю налагоджена тісна співпраця, яка […]

Травень 25, 2019

На Київщині відзначили Міжнародний день сім’ї

Голова Київської ОДА Олександр Терещук взяв участь в урочистому святкуванні Міжнародного дня сім’ї, яке відбулось у селі Циблі Переяслав-Хмельницького району. З метою популяризації родинних відносин, привернення особливої уваги до питань влаштування на виховання в сім’ї дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та з нагоди свята родин «Щастя бути разом» очільник Київщини вручив подарунки прийомним, патронатним і […]

Травень 24, 2019

«Україна є і буде!»: в Гостомелі відбулися урочистості з нагоди святкування 4-ої річниці створення військової частини

Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук взяв участь в урочистих заходах із нагоди святкування 4-ї річниці з Дня створення військової частини 3018 в смт Гостомель. З метою вшанування мужності та героїзму захисників України і зміцнення патріотичного духу очільник області Олександр Терещук вручив військовим відзнаки голови Київської обласної державної адміністрації. «Цей підрозділ Нацгвардії бойовий. Ви […]

Травень 24, 2019

Зваблення дітей у мережі – як уважним дорослим впоратися з новим викликом

Міністерство соціальної політики України та Всеукраїнська благодійна організація „Український фонд „Благополуччя дітей” привертають увагу дорослих до проблеми зваблення дітей та підлітків у мережі Інтернет та способів  протистояти та протидіяти. Наше гасло: “Батьківство – це виклик. Будьте пильними, аби чогось не проґавити” «За оціночними даними Ради Європи, кожна п’ята дитина в Україні стикається з сексуальним насильством […]