Лютий 27, 2021

З 1 березня на території Чернівецької області діятиме червоний рівень епідемічної небезпеки, – рішення Комісії ТЕБ та НС

З 1 березня 2021 р. на території Чернівецької області діятиме червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 27 лютого.

Як зазначив заступник Міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, в Чернівецькій області реєструється стійке погіршення епідеміологічної ситуації. Кількість нових випадків захворювання порівняно з початком року вже збільшилась у три рази.

«За останній тиждень ріст захворюваності становить 31%.  Аналогічними темпами зростає і кількість нових госпіталізацій підтверджених і підозрілих випадків на COVID-19. Щотижнева кількість госпіталізованих до ковідних лікарень з початку року зросла у три рази. За останній тиждень рівень госпіталізації становить 40% зростання», – підкреслив він.

Крім того,  в регіоні коефіцієнт виявлення нових випадків є одним із найвищих по країні. Також Чернівецька область залишається у трійці регіонів з найбільшою зайнятістю ліжок з киснем. Реанімаційні ліжка наразі зайняті на 55 %, а реанімаційні ліжка кожної 4 виділеної під COVID-19 лікарні регіону вже зайняті на 100%.Віктор Ляшко підкреслив, що тижневі темпи зростання пацієнтів в ковідних лікарнях пришвидшуються і щодня на 50-60% госпіталізують більше, ніж виписують.

Він наголосив, що в Чернівецькій області протягом останніх трьох днів перевищені два встановлених постановою Кабінету Міністрів № 104 показника: рівень госпіталізації, коефіцієнт виявлення випадків інфікування.«Відповідно до вимог постанови в Комісії є всі підстави для того, щоб встановити «червоний» рівень епідемічної небезпеки в даній області», – підкреслив головний державний санітарний лікар.

Своєю чергою Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук підтвердив потребу запровадження червоної зони. Він зазначив, що регіональна комісія ТЕБ та НС вже запровадила жорсткі обмежувальні заходи в регіоні. Зокрема, не працюють всі установи освіти, а сімейні лікарні приймають і консультують пацієнтів без вихідних, також встановлений чіткий порядок, хто має здійснювати госпіталізацію.

За результатами заслуханих доповідей та з урахуванням обговорення  Комісією ТЕБ та НС вирішено встановити з 00 години 00 хвилин 01 березня 2021 р. червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Чернівецької області.

Відповідно до постанови № 104 від 17 лютого 2021 р. будуть застосовані  обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для зазначеного рівня епідемічної небезпеки.

Також голові Чернівецької облдержадміністрації доручено вжити заходів щодо забезпечення дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів.

Нагадаємо, що з 26 лютого на Івано-Франківщині діятиме червоний рівень епідемічної небезпеки.

Повідомляє Урядовий портал

Читайте також

Квітень 13, 2021

У Київській ОДА затвердили план заходів щодо заборони вилову риби під час весняно-літнього нересту

Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін підписав розпорядження, яким  затвердив план заходів з підготовки і проведення весняно-літньої нерестової заборони й охорони водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах регіону в 2021 році. План передбачає охорону риби на таких водоймах, як: – Київське та Канівське водосховища впродовж квітня-червня; – річки Рось та Роставиця упродовж квітня-травня; – річки Тетерів, […]

Квітень 13, 2021

На Київщині розпочинається вакцинація CoronaVac/Sinovac Biotec

Найближчими днями в Київській області розпочнеться щеплення вакциною CoronaVac/Sinovac Biotec, яку область отримала 13 квітня. Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін. «Загалом Київський регіон отримав 11600 доз вакцини CoronaVac. Їх вистачить для щеплення 5800 осіб. Вакцина призначена для щеплення маломобільних груп населення, їхніх опікунів, працівників освіти, які будуть залучені до проведення зовнішнього незалежного […]

Квітень 13, 2021

11 туристичних магнітів Київщини ввійдуть до національного «Водного маршруту Дніпром»

Одразу 11 туристичних маршрутів Київщини ввійдуть до національного проєкту «Водний маршрут Дніпром». Про це зазначив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін сьогодні, 12 квітня. «Розвиток туристичної сфери прямо пов’язаний з залученням інвестицій, вдосконаленням інфраструктури та покращенням транспортної логістики. Саме тому ми багато працюємо над створенням нових туристичних атракцій у нашому регіоні. Безпосередньо зараз наша область активно […]

Квітень 13, 2021

Анонс. Онлайн брифінг заступника голови КОДА

14 квітня заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик проведе онлайн-брифінг присвячений перебігу реалізації програми “Велике будівництво” на території Київщини. Час брифінгу: 14.00 Трансляцію дивіться на сторінці облдержадміністрації у Facebook.   Повідомляє пресслужба Київської ОДА