Грудень 9, 2016

Всеукраїнський тиждень права у ПТНЗ Київської області

З 5 по 9 грудня 2016 року в професійно-технічних навчальних закладах Київської області проводиться Всеукраїнський тиждень права. Педагогічні колективи й органи учнівського самоврядування навчальних закладів намагаються зробити все для того, щоб тиждень видався цікавим і  змістовним.

Розпочався Тиждень з лінійок, інформаційних годин про проведення Всеукраїнського тижня права та з оголошення плану заходів. 5 грудня в рамках засідання клубу «Підліток і Закон» у ДПТНЗ «Володарський професійний ліцей» пройшла зустріч з інспектором Володарського відділення поліції, майором поліції І. Хохловою, яка ознайомила присутніх з основними положеннями Закону України «Про Національну поліцію», розповіла про завдання, функції та повноваження українських поліцейських. Того ж дня у ДНЗ «Професійний ліцей м. Українки» відповідно до плану спільної роботи з молодіжною організацією «БУМ» та міською бібліотекою проведено правову гру «Суд над шкідливими звичками». 6 грудня в зазначеному закладі на виконання плану спільної роботи з Обухівським міськрайонним Центром зайнятості та міською бібліотекою проведено зустріч за круглим столом «Права людини: правове регулювання праці підлітків».

dsc_0538-2

У Васильківському професійному ліцеї 7 грудня класними керівниками для учнів ІІІ курсу проведено виховну годину на тему: «Військовий обов’язок».

Найближчими днями у ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей» відбудеться інтелектуальна гра «Правове лото», а також анкетування учнів І – ІІІ курсів з таких питань: «Чи захищені Ваші права?», «Рівень дотримання прав людини у нашому навчальному закладі».

У фойє навчальних закладів облаштовано фотовиставки учнівських робіт «Мої права», у бібліотеках – виставки правової літератури: «Молодь і право», «Правові знання – веління часу» тощо.

9 грудня з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини в усіх закладах заплановано проведення Всеукраїнського уроку «Права людини».

 

Читайте також

Серпень 13, 2020

Чергові об’єкти спортивної інфраструктури відкрито на Київщині

12 серпня, в рамках обласної програми «Київщина спортивна», чергові об’єкти спортивної інфраструктури відкрили у с. Катюжанка Вишгородського району та с. Загальці Бородянського району. Workout-майданчики з тренажерним обладнанням та штучним газоном розташовані на території опорного загальноосвітнього закладу Катюжанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Вишгородської районної ради та опорного загальноосвітнього навчального закладу Загальцівське навчально-виховне об’єднання «ЗОШ І-ІІІ ступенів – […]

Серпень 13, 2020

До місцевих бюджетів платники Київщини сплатили більше 1,1 млрд грн майнових податків

З початку року платники Київщини спрямували до місцевих бюджетів більше 1,1 млрд грн майнових податків. Про це повідомляють в ГУ ДПС у Київській області. Зокрема, землекористувачі пристоличного регіону забезпечили місцевим скарбницям 831,7 млн грн плати за землю. З цієї суми більша частина сплачена юридичними особами – 702,7 млн грн, решту – 129,1 млн грн – […]

Серпень 13, 2020

Президент оглянув Бориспільську лікарню після капремонту

Президент України Володимир Зеленський відвідав Бориспільську багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування в Київській області та ознайомився з результатами ремонтних робіт, які тривали з минулого року за дорученням Глави держави. Разом з ним у медзакладі побували Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов та голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. Очільник Київщини презентував результати ремонту в […]

Серпень 13, 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 13 СЕРПНЯ

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 13 серпня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 4377 випадків захворювання на коронавірус. В тому числі у 384 дітей та у 643 медичних працівників. За добу підтверджено 70 нових випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), у тому числі у 6 дітей віком від 2 до 17 років (м. Біла […]