Грудень 9, 2016

Всеукраїнський тиждень права у ПТНЗ Київської області

З 5 по 9 грудня 2016 року в професійно-технічних навчальних закладах Київської області проводиться Всеукраїнський тиждень права. Педагогічні колективи й органи учнівського самоврядування навчальних закладів намагаються зробити все для того, щоб тиждень видався цікавим і  змістовним.

Розпочався Тиждень з лінійок, інформаційних годин про проведення Всеукраїнського тижня права та з оголошення плану заходів. 5 грудня в рамках засідання клубу «Підліток і Закон» у ДПТНЗ «Володарський професійний ліцей» пройшла зустріч з інспектором Володарського відділення поліції, майором поліції І. Хохловою, яка ознайомила присутніх з основними положеннями Закону України «Про Національну поліцію», розповіла про завдання, функції та повноваження українських поліцейських. Того ж дня у ДНЗ «Професійний ліцей м. Українки» відповідно до плану спільної роботи з молодіжною організацією «БУМ» та міською бібліотекою проведено правову гру «Суд над шкідливими звичками». 6 грудня в зазначеному закладі на виконання плану спільної роботи з Обухівським міськрайонним Центром зайнятості та міською бібліотекою проведено зустріч за круглим столом «Права людини: правове регулювання праці підлітків».

dsc_0538-2

У Васильківському професійному ліцеї 7 грудня класними керівниками для учнів ІІІ курсу проведено виховну годину на тему: «Військовий обов’язок».

Найближчими днями у ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей» відбудеться інтелектуальна гра «Правове лото», а також анкетування учнів І – ІІІ курсів з таких питань: «Чи захищені Ваші права?», «Рівень дотримання прав людини у нашому навчальному закладі».

У фойє навчальних закладів облаштовано фотовиставки учнівських робіт «Мої права», у бібліотеках – виставки правової літератури: «Молодь і право», «Правові знання – веління часу» тощо.

9 грудня з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини в усіх закладах заплановано проведення Всеукраїнського уроку «Права людини».

 

Читайте також

Жовтень 1, 2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 1 жовтня в Україні зафіксовано 4 069 ​нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Кількість активних хворих становить 114 437осіб. Загалом в Україні 213 028 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 4 193 летальних, 94 398 пацієнтів одужали. Проведено 2 308 415 тестувань методом ПЛР. За добу одужало 2 038 пацієнтів. […]

Жовтень 1, 2020

ГУ ДПС Київщини: Перевірки, на які не поширюється мораторій на період карантину

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що Податковим кодексом України (далі – ПКУ) встановлено мораторій на проведення документальних та фактичних перевірок на період з 18 березня 2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню на території України […]

Вересень 30, 2020

Голова КОДА відвідав Інститут механізації та електрифікації сільського господарства

З діяльністю та новими винаходами Інституту механізації та електрифікації сільського господарства ознайомилися сьогодні, 30 вересня, голова Київської облдержадміністрації Василь Володін і його перший заступник Олександр Скляров. Науковий центр працює в смт Глеваха Київської області з 1930 року. Підприємство займається розробкою сучасних механізованих технологій виробництва сільськогосподарської продукції та конкуренто-спроможної техніки. Голова Київщини познайомився з новими розробками […]

Вересень 30, 2020

Василь Володін відвідав дитбудинок сімейного типу на Сквирщині

Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін ознайомився з життям родини Петра та Зінаїди Бондарів з Тарасівки Сквирського району. Пара вже понад 20 років виховує прийомних дітей. Їх дитячий будинок сімейного типу очільник Київщини відвідав сьогодні, 30 вересня. Приїхав, щоб особисто привітати родину з Днем усиновлення, а Зінаїду Бондар – із ювілеєм. «Переступивши поріг вашого […]