Жовтень 1, 2018

Відбулося засідання колегії Київської облдержадміністрації

1 жовтня під керівництвом голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана відбулося засідання колегії облдержадміністрації в оновленому складі.

У розширеному засіданні взяли участь члени колегії, керівники структурних підрозділів Київської облдержадміністрації, керівники територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади у Київській області, голови райдержадміністрацій, міські голови (міст обласного значення), голови об’єднаних територіальних громад та інші запрошені.

Перед початком засідання колегії очільник Київської ОДА Олександр Горган урочисто вручив державні нагороди кращим працівникам області.

Указом Президента України за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм:

Почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України» присвоєно: Сергію Міщенку – директору сільськогосподарського товариства «Старинська птахофабрика» м.Миронівка.

Почесне звання «Заслужений лікар України» присвоєно: Олександру Кулику – директору товариства « Науково-практичний центр нейрореабілітації «Нодус» м.Бровари.

Почесне звання  «Заслужений економіст України» присвоєно:Тетяні Єремі – начальнику управління фінансів Вишгородської районної державної адміністрації; Наталії Остапченко – директору Департаменту фінансів Київської обласної державної адміністрації.

Почесне звання  «Заслужений лісівник України» присвоєно: Ігорю Бородаєву – директору державного підприємства «Поліське лісове господарство».

Почесне звання  «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» присвоєно: Миколі Богданенку – тренеру-викладачу футбольного клубу «Динамо» м.Ірпінь.

Олександр Горган вручив подяки Прем’єр-міністра України:

Оксані Граб – заступнику начальника управління – начальнику відділу державної служби управління персоналом Київської облдержадміністрації; Дмитру Дронову – голові правління Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Київоблгаз»; Тетяні Смірновій – начальнику відділу містобудування та архітектури управління планування територій департаменту містобудування та архітектури Київської облдержадміністрації.

Відкриваючи засідання голова Київської облдержадміністрації повідомив про те, що колегія розпочинає роботу в новому розширеному складі, до якого пропорційно включені мери міст обласного значення, голови райдержадміністрацій, районних рад, керівники сіл, представники територіальних органів державної влади. Також до складу колегії входять представники професійних неурядових організацій, які представляють роботодавців та підприємства, що дійсно забезпечують стабільні надходження до бюджетів усіх рівнів.

«Такий принцип для нас є дуже важливим, тому що на розгляд будуть виноситися проекти важливих документів фінансового характеру, – підкреслив Олександр Горган. – Закликаю всіх членів колегії активно відстоювати інтереси тих районів, які вони представляють».

Під час роботи колегії було розглянуто питання про зміну принципів формування проекту бюджету Київської області на 2019 рік та взаємодії з місцевими органами виконавчої влади. Курс на передачу прямих міжбюджетних трансфертів на місця продовжується.

«Вже в 2018 році у вигляді субвенції було спрямовано в місцеві бюджети 200 947,4 тис.грн. на здійснення заходів з капітального будівництва, реконструкції і ремонту об’єктів на території Київської області та на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості», – підкреслив голова Київської облдержадміністрації.

У ході засідання також було розглянуто найактуальніші питання. Зокрема, про результати роботи обласної групи з підготовки пропозицій про внесення змін до перспективного плану формування території громад Київської області; про проведену роботу щодо підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до осінньо-зимового періоду 2018/19 року в Київській області; про підготовку автомобільних доріг загального користування Київської області до експлуатації в осінньо-зимовий період 2018/2019 року; про хід прописної кампанії та укладення договорів з Національною службою здоров’я України; про стан пенсійного забезпечення, надходження платежів та погашення заборгованості перед бюджетом Пенсійного фонду України та інші.

За результатами доповідей голова Київської ОДА Олександр Горган дав відповідні доручення щодо подальшого опрацювання та оперативного вирішення проблемних питань.

 

Фото Володимира Давиденка

 

Читайте також

Жовтень 26, 2021

Одразу п’ять нових дитсадків з’явиться на Київщині в 2022 році

У 2022 році на Київщині завершать будівництво паралельно п’яти нових дитсадків. Усі проєкти реалізуються в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Про це сьогодні, 26 жовтня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Київщина стрімко розбудовується. У нас збільшується кількість населення, адже попит оселитись в пристоличному регіоні залишається на високому рівні. Через це виникає гостра […]

Жовтень 26, 2021

У Кагарлику побудують басейн

У Кагарлику на Київщині стартували роботи з будівництва басейну. Завершити проєкт планують у 2022 році. Про це сьогодні, 26 жовтня, повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Розвиток спортивної Київщини є для нас одним із пріоритетних напрямків. Працюємо над тим, щоб створювати якісні спортивні локації по всій території регіону. У Кагарлику, наприклад, почали споруджувати басейн. Роботи […]

Жовтень 26, 2021

Захворювання на коронавірус виявили в 787 мешканців Київщини

Захворювання на коронавірус виявили в 787 осіб, у тому числі 46 дітей.Такими є дані обласного центру контролю та профілактики хвороб за минулу добу, 25 жовтня. У розрізі районів ситуація виглядає так: Білоцерківському районі – 161, у т.ч. 9 дітей (Білоцерківська МТГ – 75, з них 1 дитина (м. Біла Церква – 73, с. Дрозди – […]

Жовтень 26, 2021

Прийняття в експлуатацію об’єктів інспекторами ДІАМ здійснюється в межах трьох днів, раніше цей процес займав три місяці, — Олексій Чернишов

Інспектори Державної інспекції архітектури та містобудування розглядають документацію та виїжджають на перевірку об’єктів перед прийняттям їх в експлуатацію у межах трьох днів, хоча раніше цей процес займав до трьох місяців. Понад 140 об’єктів у результаті перевірки не отримали сертифікати про прийняття в експлуатацію через різні порушення — невідповідність проєктній документації, нормам у тому числі з інклюзивності тощо. […]