Грудень 4, 2017

Відбулося урочисте вручення земельних сертифікатів 190 учасникам АТО з Білоцерківщини

2 грудня голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган вручив свідоцтва про право власності на землю для ведення особистого селянського господарства 190 бійцям з Білоцерківщини, які брали участь в антитерористичній операції на Сході України.

Ініціатором виступила громадська організація «Всеукраїнська організація учасників бойових дій».

Виділення земельних ділянок, кожна з яких близько 2 га, для учасників антитерористичної операції стало можливим завдяки розумінню та допомозі таких сільськогосподарських підприємств: фермерського господарства «Гайок» (керівник – Володимир Бевза), товариства «АГРО-УБД» (голова – Віталій Дячук), фермерського господарства «АГРОРОСТ» (керівник – Костянтин Антоненко) та товариства «Красилівське» (голова – Василь Міщенко).

В числі учасників заходу – член правління ГО «Всеукраїнська організація учасників бойових дій» Микола Гніушевич, голова Білоцерківської районної державної адміністрації Геннадій Джегур, голова районної ради Віталій Гринчук, в.о. начальника Головного управління держгеокадастру в Київській області Олександр Постулін, співзасновник Всеукраїнської асоціації учасників бойових дій, учасник АТО Максим Коноплястий, голова Фермерського господарства «Гайок» Володимир Бевза, представник Фермерського господарства «АГРОРОСТ» Віталій Кириченко, представник ТОВ «АГРО-УБД» Андрій Поляков, представник ТОВ «Красилівське» Микола Шапка та інші запрошені.

Слід зазначити, що раніше Білоцерківський район надав учасникам АТО близько 1700 ділянок під садівництво, понад 300 га для ведення ОСГ. Крім цього, органи місцевого самоврядування в межах своїх повноважень надали учасникам антитерористичної операції під будівництво та обслуговування житлового будинку та господарських споруд більше 50-ти ділянок.

IMG_0554

IMG_0559

IMG_0687

IMG_0673

IMG_0706

IMG_0729

Читайте також

Травень 21, 2018

З’явився сайт, де зібрана вся офіційна інформація про євроінтеграцію України

апередодні Дня Європи в Україні Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе презентувала Євроінтеграційний інтернет-портал. «Незалежно від політичної кон’юнктури цей веб-портал є і буде частиною урядової комунікації європейської інтеграції України. Це саме той ресурс, завдяки якому кожен охочий зможе отримати інформацію про величезну євроінтеграційну роботу, пророблену за останні роки, про ціну та […]

Травень 21, 2018

На Білоцерківщині розпочала роботу Школа професійного лідерства для учасників бойових дій

18 травня відбулося відкриття Школи професійного лідерства для учасників бойових дій. Майбутніх бізнесменів привітали голова Білоцерківської районної державної адміністрації Геннадій Джегур та директор Центру розвитку лідерства Антоніна Бондаренко. «Дякую усім, хто проявив активність та долучився до Школи. Упевнений, що тут ви почуєте  для себе багато цікавого та корисного, і отримані знання зможете використати для власного […]

Травень 21, 2018

В Україні стартує інформаційна кампанія «Євроінтеграція: сила можливостей»

До Дня Європи в Україні стартує інформаційна кампанія «Євроінтеграція: сила можливостей». Проект ініційовано Офісом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції. Він реалізується за допомоги проекту ЄС Association4U. Мета кампанії − підвищити рівень свідомої підтримки європейського курсу країни та обізнаності українців про те, якими перевагами цього курсу […]

Травень 21, 2018

Для громадян з порушенням слуху!

Державна установа «Урядовий контактний центр» інформує громдян із особливими потребами, а саме з порушенням слуху, про роботу урядової «гарячої лінії», засобами якої, вони матимуть змогу звернутися до органів виконавчої влади за допомогою жестової мови.