Вересень 13, 2017

Відбулася колегія департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації

IMG_3130

13 вересня під керівництвом голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана відбулася колегія департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

У засіданні колегії взяли участь заступник голови Київської облдержадміністрації Олег Письменний, директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Шупик, члени колегії, начальники управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівники установ та організацій АПР області.

Звертаючись до учасників колегії, голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган наголосив, що в Київській області державна влада визнає агропромисловий сектор, сільське господарство пріоритетом. Тому головними показниками, на які повинен орієнтуватись у роботі департамент агропромислового розвитку, є індекси заміру ефективності агропромислової галузі.

«В першу чергу, це сумарна вартість одного кілограма сільськогосподарської продукції виробленої в цілому. Саме тому системне сприяння в залученні кредитних ресурсів, інвестицій, технологій повинно бути пріоритетною роботою департаменту. Кожному сільськогосподарському виробнику чи підприємству, яке займається переробкою департамент має надавати відчутне сприяння в частині залучення сторонніх ресурсів для збільшення інноваційної складової його роботи, як в частині збільшення вартості питомої ваги виробленої продукції в розрахунку на кілограм, так і в частині впровадження інноваційних методик, які будуть поглиблювати переробку», – зазначив Олександр Горган.

За словами голови Київської облдержадміністрації «пріоритетом роботи адміністрації повинна бути популяризація роботи на землі, в першу чергу, серед дітей і молоді». Зокрема, потрібно відновлювати проведення профорієнтаційних заходів, «взаємодіяти з сільськогосподарськими підприємствами для того, щоб діти змалку розуміли, що земля може достойно годувати того, хто на ній чесно працює».

Очільник області зауважив про подальшу роботу над розширенням географії реалізації за межі України аграрної продукції з високою доданою вартістю. Адже, Київська область є областю аграрною. Цьому сприяють як кліматичні ресурси, так і людський фактор.

«Сильна  Україна – це в першу чергу сильна національна економіка, яка орієнтується на вітчизняного товаровиробника», – наголосив голова Київської ОДА.

Олександр Горган анонсував проведення 23 вересня у м. Ірпінь загальнообласного заходу з нагоди відзначення 85 – річниці утворення Київської області, на якому, серед інших, буде широко представлено здобутки агропромислового сектору Київщини.

Під час колегії було заслухано звіт директора департаменту агропромислового розвитку Київської ОДА Сергія Шупика за рік роботи на посаді. У своєму виступі Сергій Шупик поінформував присутніх про основні результати роботи департаменту та ті зміни, які було започатковано за цей період. «Департамент активно працював над налагодженням взаємодії з агровиробниками, співпраці з органами державного управління всіх рівнів, налагодженням зв’язків з громадськими організаціями, які сприяють розвитку АПК, та іншими учасниками аграрного ринку», – повідомив директор департаменту.

«Також, велика робота проводилась для підтримки малого виробника сільськогосподарської продукції шляхом державної підтримки та за рахунок проектів міжнародної технічної допомоги», – додав він.

У ході засідання присутні члени колегії та запрошені заслухали та обговорили питання щодо: створення Науково-консультаційного центру з механізованого виробництва овочів і картоплі в фермерських господарства Київської області; фінансової підтримки агропромислового комплексу Київщини; захисту прав сільськогосподарських товаровиробників, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств аграрного сектору економіки в області.

Також під час колегії  компанія ТОВ «Прайм Лаб Тек» презентувала основні напрямки своєї діяльності.

IMG_3115

IMG_3114

IMG_3139

IMG_3085

IMG_3090

IMG_3101

IMG_3104

IMG_3128

IMG_3130

IMG_3133

IMG_3138

IMG_3148

IMG_3151

IMG_3152

IMG_3157

IMG_3165

Читайте також

IMG_4528
Листопад 21, 2017

На Рокитнянщині відбулися урочисті пам’ятні заходи з нагоди Дня Гідноті та Свободи

21 листопада на Рокитнянщині відбулися урочисті пам’ятні заходи з нагоди Дня Гідноті та Свободи, який встановлено на честь початку доленосних для нашої держави подій Помаранчевої революції та Революції Гідності з метою віддання належної шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір України. Цього […]

11
Листопад 21, 2017

Краєзнавча конференція учнівської молоді «Герої серед нас: сучасні захисники України»

20 листопада на базі Київського військового ліцею імені Івана Богуна відбулась обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Герої серед нас: сучасні захисники України», присвячена Дню Гідності та Свободи. Юні краєзнавці Київщини презентували свої творчі напрацювання за такими напрямками: «Революції Гідності присвячується», «Сучасні захисники України», «Доля переселенців», «Пам’ятки Другої світової війни», «Виховуємо патріотів». На пленарному засіданні було презентовано п’ять […]

????????????????????????????????????
Листопад 21, 2017

Мітинг до Дня Гідності та Свободи відбувся на Кагарличчині

21 листопада біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні відбувся мітинг до Дня Гідності та Свободи. У ході заходу було покладено квіти та вінки до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, запалено свічки та вшановано хвилиною мовчання загиблих борців за Свободу. Перед присутніми виступили в.о. голови Кагарлицької райдержадміністрації Роман Коваленко та секретар Кагарлицької міської ради Любов Коваль. Тематична […]

PB210117-800x600
Листопад 21, 2017

На Миронівщині відбулися районні заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи

21 листопада 2017 року перший заступник голови Миронівської районної державної адміністрації Костянтин Жданов, заступник голови адміністрації Оксана Вершута, заступник голови Миронівської районної ради Ігор Коваленко та міський голова Віталій Савенко взяли участь у районних заходах з нагоди вшанування подвигу учасників Помаранчевої революції і Революції Гідності та увіковічення пам’яті Героїв Небесної Сотні. До пам’ятника Героям Небесної Сотні, […]