Вересень 13, 2017

Відбулася колегія департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації

13 вересня під керівництвом голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана відбулася колегія департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

У засіданні колегії взяли участь заступник голови Київської облдержадміністрації Олег Письменний, директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Шупик, члени колегії, начальники управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівники установ та організацій АПР області.

Звертаючись до учасників колегії, голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган наголосив, що в Київській області державна влада визнає агропромисловий сектор, сільське господарство пріоритетом. Тому головними показниками, на які повинен орієнтуватись у роботі департамент агропромислового розвитку, є індекси заміру ефективності агропромислової галузі.

«В першу чергу, це сумарна вартість одного кілограма сільськогосподарської продукції виробленої в цілому. Саме тому системне сприяння в залученні кредитних ресурсів, інвестицій, технологій повинно бути пріоритетною роботою департаменту. Кожному сільськогосподарському виробнику чи підприємству, яке займається переробкою департамент має надавати відчутне сприяння в частині залучення сторонніх ресурсів для збільшення інноваційної складової його роботи, як в частині збільшення вартості питомої ваги виробленої продукції в розрахунку на кілограм, так і в частині впровадження інноваційних методик, які будуть поглиблювати переробку», – зазначив Олександр Горган.

За словами голови Київської облдержадміністрації «пріоритетом роботи адміністрації повинна бути популяризація роботи на землі, в першу чергу, серед дітей і молоді». Зокрема, потрібно відновлювати проведення профорієнтаційних заходів, «взаємодіяти з сільськогосподарськими підприємствами для того, щоб діти змалку розуміли, що земля може достойно годувати того, хто на ній чесно працює».

Очільник області зауважив про подальшу роботу над розширенням географії реалізації за межі України аграрної продукції з високою доданою вартістю. Адже, Київська область є областю аграрною. Цьому сприяють як кліматичні ресурси, так і людський фактор.

«Сильна  Україна – це в першу чергу сильна національна економіка, яка орієнтується на вітчизняного товаровиробника», – наголосив голова Київської ОДА.

Олександр Горган анонсував проведення 23 вересня у м. Ірпінь загальнообласного заходу з нагоди відзначення 85 – річниці утворення Київської області, на якому, серед інших, буде широко представлено здобутки агропромислового сектору Київщини.

Під час колегії було заслухано звіт директора департаменту агропромислового розвитку Київської ОДА Сергія Шупика за рік роботи на посаді. У своєму виступі Сергій Шупик поінформував присутніх про основні результати роботи департаменту та ті зміни, які було започатковано за цей період. «Департамент активно працював над налагодженням взаємодії з агровиробниками, співпраці з органами державного управління всіх рівнів, налагодженням зв’язків з громадськими організаціями, які сприяють розвитку АПК, та іншими учасниками аграрного ринку», – повідомив директор департаменту.

«Також, велика робота проводилась для підтримки малого виробника сільськогосподарської продукції шляхом державної підтримки та за рахунок проектів міжнародної технічної допомоги», – додав він.

У ході засідання присутні члени колегії та запрошені заслухали та обговорили питання щодо: створення Науково-консультаційного центру з механізованого виробництва овочів і картоплі в фермерських господарства Київської області; фінансової підтримки агропромислового комплексу Київщини; захисту прав сільськогосподарських товаровиробників, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств аграрного сектору економіки в області.

Також під час колегії  компанія ТОВ «Прайм Лаб Тек» презентувала основні напрямки своєї діяльності.

IMG_3115

IMG_3114

IMG_3139

IMG_3085

IMG_3090

IMG_3101

IMG_3104

IMG_3128

IMG_3130

IMG_3133

IMG_3138

IMG_3148

IMG_3151

IMG_3152

IMG_3157

IMG_3165

Читайте також

Червень 23, 2018

100 років державної служби України: Відзначено кращих державних службовців Київщини

21 червня до Київської обласної державної адміністрації з усієї Київської області завітали люди, які присвятили своє життя служінню державі, щоб разом відсвяткувати професійне свято – День державної служби України. У цей день для державних службовців Київщини надійшло особисте вітання від Президента України Петра Порошенка, яке озвучив голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган. Вітаючи колег зі […]

Червень 23, 2018

В Іванкові підписано меморандуми про співпрацю щодо зайнятості населення

Директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук підписав два меморандуми про співпрацю та взаємодію з головою Державного агентства України з управління зоною відчуження Віталієм Петруком та представником Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» Олексієм Личем. «Основним напрямом нашої співпраці визначено створення сприятливих умов для працевлаштування населення, реалізації політики зайнятості у регіоні та задоволення потреб […]

Червень 23, 2018

Вітання голови Київської облдержадміністрації Олександра Горгана з Днем державної служби

Шановні друзі! Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем державної служби. Цьогоріч, 23 червня, державні службовці святкують не просто професійне свято, а сторічний ювілей  утворення  української державної служби. Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу. Адже від ефективності функціонування інституту державної служби залежить як поліпшення якості життя громадян, так і конкурентоспроможність і […]

Червень 22, 2018

Андрій Анісімов взяв участь в урочистому відкритті змагань з пожежно-прикладного спорту ДСНС у м.Вишневе

22 червня у м. Вишневе, на стадіоні Головного управління ДСНС України, свою майстерність та спритність демонстрували рятувальники з усіх районів Київщини. В урочистому відкритті змагань з пожежно-прикладного спорту взяв участь перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Анісімов. Перед основною програмою змагань було проведено огляд техніки. Автомобілі, які знаходилися у резерві, були спеціально відновлені […]