Вересень 13, 2017

Відбулася колегія департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації

13 вересня під керівництвом голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана відбулася колегія департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

У засіданні колегії взяли участь заступник голови Київської облдержадміністрації Олег Письменний, директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Шупик, члени колегії, начальники управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівники установ та організацій АПР області.

Звертаючись до учасників колегії, голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган наголосив, що в Київській області державна влада визнає агропромисловий сектор, сільське господарство пріоритетом. Тому головними показниками, на які повинен орієнтуватись у роботі департамент агропромислового розвитку, є індекси заміру ефективності агропромислової галузі.

«В першу чергу, це сумарна вартість одного кілограма сільськогосподарської продукції виробленої в цілому. Саме тому системне сприяння в залученні кредитних ресурсів, інвестицій, технологій повинно бути пріоритетною роботою департаменту. Кожному сільськогосподарському виробнику чи підприємству, яке займається переробкою департамент має надавати відчутне сприяння в частині залучення сторонніх ресурсів для збільшення інноваційної складової його роботи, як в частині збільшення вартості питомої ваги виробленої продукції в розрахунку на кілограм, так і в частині впровадження інноваційних методик, які будуть поглиблювати переробку», – зазначив Олександр Горган.

За словами голови Київської облдержадміністрації «пріоритетом роботи адміністрації повинна бути популяризація роботи на землі, в першу чергу, серед дітей і молоді». Зокрема, потрібно відновлювати проведення профорієнтаційних заходів, «взаємодіяти з сільськогосподарськими підприємствами для того, щоб діти змалку розуміли, що земля може достойно годувати того, хто на ній чесно працює».

Очільник області зауважив про подальшу роботу над розширенням географії реалізації за межі України аграрної продукції з високою доданою вартістю. Адже, Київська область є областю аграрною. Цьому сприяють як кліматичні ресурси, так і людський фактор.

«Сильна  Україна – це в першу чергу сильна національна економіка, яка орієнтується на вітчизняного товаровиробника», – наголосив голова Київської ОДА.

Олександр Горган анонсував проведення 23 вересня у м. Ірпінь загальнообласного заходу з нагоди відзначення 85 – річниці утворення Київської області, на якому, серед інших, буде широко представлено здобутки агропромислового сектору Київщини.

Під час колегії було заслухано звіт директора департаменту агропромислового розвитку Київської ОДА Сергія Шупика за рік роботи на посаді. У своєму виступі Сергій Шупик поінформував присутніх про основні результати роботи департаменту та ті зміни, які було започатковано за цей період. «Департамент активно працював над налагодженням взаємодії з агровиробниками, співпраці з органами державного управління всіх рівнів, налагодженням зв’язків з громадськими організаціями, які сприяють розвитку АПК, та іншими учасниками аграрного ринку», – повідомив директор департаменту.

«Також, велика робота проводилась для підтримки малого виробника сільськогосподарської продукції шляхом державної підтримки та за рахунок проектів міжнародної технічної допомоги», – додав він.

У ході засідання присутні члени колегії та запрошені заслухали та обговорили питання щодо: створення Науково-консультаційного центру з механізованого виробництва овочів і картоплі в фермерських господарства Київської області; фінансової підтримки агропромислового комплексу Київщини; захисту прав сільськогосподарських товаровиробників, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств аграрного сектору економіки в області.

Також під час колегії  компанія ТОВ «Прайм Лаб Тек» презентувала основні напрямки своєї діяльності.

IMG_3115

IMG_3114

IMG_3139

IMG_3085

IMG_3090

IMG_3101

IMG_3104

IMG_3128

IMG_3130

IMG_3133

IMG_3138

IMG_3148

IMG_3151

IMG_3152

IMG_3157

IMG_3165

Читайте також

Лютий 21, 2018

Перший заступник голови Київської ОДА Андрій Анісімов провів особистий прийом громадян

У середу, 21 лютого, перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Анісімов провів особистий прийом громадян. Участь у прийомі також взяли начальник управління інфраструктури Київської ОДА Юрій Чередніченко, начальник управління планування територій департаменту містобудування та архітектури облдержадміністрації Марія Маноха, заступник начальника відділу роботи із зверненнями громадян Андрій Сергеєв, а також начальник відділу державної реєстрації […]

Лютий 21, 2018

Шануємо подвиг загиблих героїв!!!

Напередодні річниці трагічних подій 2013-2014 років, вшановуючи подвиг Героїв Небесної Сотні та всіх учасників Революції Гідності, виконуючи доручення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана проведено виплату одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада […]

Лютий 21, 2018

Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України

Вкотре, для безробітних, у приміщенні Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості, відбувся  «Інформайійний семінар для військовослужбовців та учасників АТО». В  заході взяли участь представники військової частини А 3085: старший лейтенант  Мирослав Бойко, старший лейтенант Марина Сербенко, лейтенант Любов Гуленко та представники Переяслав-Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату майор Євгеній Філоненко і майор Дем’ян Карастоянов На початку семінару, з […]

Лютий 21, 2018

Запроваджені в Україні зміни дозволять отримати нову якість життя, – В. Гройсман

Запроваджені Урядом України зміни в ключових сферах життєдіяльності держави дозволять отримати нову якість життя – від освіти й охорони здоров’я до ефективного подолання корупції. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час міжнародної конференції високого рівня з питань реформ в Україні. Глава Уряду підкреслив, що конференція проходить у роковини загибелі учасників Революції Гідності. І […]