Вересень 13, 2017

Відбулася колегія департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації

IMG_3130

13 вересня під керівництвом голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана відбулася колегія департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

У засіданні колегії взяли участь заступник голови Київської облдержадміністрації Олег Письменний, директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Шупик, члени колегії, начальники управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівники установ та організацій АПР області.

Звертаючись до учасників колегії, голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган наголосив, що в Київській області державна влада визнає агропромисловий сектор, сільське господарство пріоритетом. Тому головними показниками, на які повинен орієнтуватись у роботі департамент агропромислового розвитку, є індекси заміру ефективності агропромислової галузі.

«В першу чергу, це сумарна вартість одного кілограма сільськогосподарської продукції виробленої в цілому. Саме тому системне сприяння в залученні кредитних ресурсів, інвестицій, технологій повинно бути пріоритетною роботою департаменту. Кожному сільськогосподарському виробнику чи підприємству, яке займається переробкою департамент має надавати відчутне сприяння в частині залучення сторонніх ресурсів для збільшення інноваційної складової його роботи, як в частині збільшення вартості питомої ваги виробленої продукції в розрахунку на кілограм, так і в частині впровадження інноваційних методик, які будуть поглиблювати переробку», – зазначив Олександр Горган.

За словами голови Київської облдержадміністрації «пріоритетом роботи адміністрації повинна бути популяризація роботи на землі, в першу чергу, серед дітей і молоді». Зокрема, потрібно відновлювати проведення профорієнтаційних заходів, «взаємодіяти з сільськогосподарськими підприємствами для того, щоб діти змалку розуміли, що земля може достойно годувати того, хто на ній чесно працює».

Очільник області зауважив про подальшу роботу над розширенням географії реалізації за межі України аграрної продукції з високою доданою вартістю. Адже, Київська область є областю аграрною. Цьому сприяють як кліматичні ресурси, так і людський фактор.

«Сильна  Україна – це в першу чергу сильна національна економіка, яка орієнтується на вітчизняного товаровиробника», – наголосив голова Київської ОДА.

Олександр Горган анонсував проведення 23 вересня у м. Ірпінь загальнообласного заходу з нагоди відзначення 85 – річниці утворення Київської області, на якому, серед інших, буде широко представлено здобутки агропромислового сектору Київщини.

Під час колегії було заслухано звіт директора департаменту агропромислового розвитку Київської ОДА Сергія Шупика за рік роботи на посаді. У своєму виступі Сергій Шупик поінформував присутніх про основні результати роботи департаменту та ті зміни, які було започатковано за цей період. «Департамент активно працював над налагодженням взаємодії з агровиробниками, співпраці з органами державного управління всіх рівнів, налагодженням зв’язків з громадськими організаціями, які сприяють розвитку АПК, та іншими учасниками аграрного ринку», – повідомив директор департаменту.

«Також, велика робота проводилась для підтримки малого виробника сільськогосподарської продукції шляхом державної підтримки та за рахунок проектів міжнародної технічної допомоги», – додав він.

У ході засідання присутні члени колегії та запрошені заслухали та обговорили питання щодо: створення Науково-консультаційного центру з механізованого виробництва овочів і картоплі в фермерських господарства Київської області; фінансової підтримки агропромислового комплексу Київщини; захисту прав сільськогосподарських товаровиробників, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств аграрного сектору економіки в області.

Також під час колегії  компанія ТОВ «Прайм Лаб Тек» презентувала основні напрямки своєї діяльності.

IMG_3115

IMG_3114

IMG_3139

IMG_3085

IMG_3090

IMG_3101

IMG_3104

IMG_3128

IMG_3130

IMG_3133

IMG_3138

IMG_3148

IMG_3151

IMG_3152

IMG_3157

IMG_3165

Читайте також

Вересень 22, 2017

24 вересня в м. Ірпінь відбудеться святкування 85 – річниці утворення Київської області

У неділю, 24 вересня, в м. Ірпінь відбудуться урочистості з нагоди святкування 85 – річниці утворення Київської області «Благословенна Київська земля». У програмі заходів передбачається: 12.00 – 15.00 – автобусна екскурсія містом для почесних гостей та журналістів: урочисте відкриття нового спортивного комплексу Ірпінської ЗОШ №3; відкриття дитячого садка «Колібрі» та багато іншого. 15.00 – 17.00 […]

Вересень 22, 2017

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки

З метою забезпечення реалізації Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 04.12.2014 № 856-44-VІ, обласною державною адміністрацією та Київською обласною радою розробляється План заходів на 2018 – 2020 роки з реалізації Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року (далі – Стратегія). Найважливішим етапом його розробки […]

IMG_0039
Вересень 22, 2017

Українсько-латвійський освітній проект у Славутичі

22 вересня 2017 року у рамках роботи XXIV Міжнародного фестивалю дитячої демократії, телебачення, преси та творчості  «Золота осінь Славутича – 2017» у залі засідань виконавчого комітету Славутицької міської ради стартував українсько-латвійський освітній проект. Приємно, що саме освітянський проект відкриває цьогорічний фестиваль. Адже фестиваль дитячий, а результатом освітнього процесу є формування у дітей компетентностей, які дають […]

P1100874
Вересень 22, 2017

На Білоцерківщині відбувся спортивний захід з нагоди Міжнародного Дня миру

21 вересня в м. Узин Білоцерківського району з нагоди Міжнародного Дня миру відбувся захід “О спорт – ти мир!”, який символізує підтримку миру через заняття спортом. Його учасниками стали вихованці, тренери секції з греко-римської боротьби, меценати, працівники відділу молоді та спорту Білоцерківської райдержадміністрації. Начальник відділу Надія Крилевець привітала присутніх зі святом, вручила посвідчення про присвоєння […]