Червень 12, 2019

Відбулась он-лайн нарада під головуванням т. в. о. голови КОДА В’ячеслава Кучера

У КОДА відбулась он-лайн нарада під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської облдержадміністрації В’ячеслава Кучера. В заході взяли участь директор департаменту соціального захисту населення Ігор Мещан, представники Пенсійного фонду, органів ДФС, голови РДА і ОТГ, а також міські голови.

У ході роботи обговорили проблемні питання щодо забезпечення заходами стягнення заборгованості по єдиному внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування, щодо стягнення заборгованості зі сплати єдиного внеску та своєчасного перерахування стягнутих коштів за виконавчими документами на користь органів ГУ ДФС України у Київській області та щодо результатів інспекційних відвідувань роботодавців і здійснення перевірок інспекторами ОТГ.

В’ячеслав Кучер заявив, що відповідно до державної програми на 2019 рік на Київщині виділено 1 млн. 173 тис. 891 грн. для надання послуг професійної адаптації. Але за підсумками проведеного аналізу на підставі наданих до Департаменту соціального захисту населення матеріалів дане питання досі залишається невирішеним.

«Передбачається охопити 228 учасників АТО, проте наразі подали заяви на проходження професійної адаптації 123 особи. Фактично отримали послуги професійної адаптації лише 13 осіб на суму 73 тис. грн. Це жахливий показник, тому я беру це питання на особистий контроль. Київщина повинна мати високі показники в соціально-економічному розвитку територій та в справах захисту населення, а саме – пенсіонерів, осіб з інвалідністю і учасників Антитерористичної операції. Хлопці з честю виконали свій борг, а тепер ми маємо виконати свій»,- підкреслив В’ячеслав Кучер.

Зокрема, начальник головного управління Пенсійного фонду в Київській області Василь Фатхутдінов доповів про виконання завдання по наповненню бюджету та моніторингу реєстру застрахованих осіб.  За п’ять місяців поточного року наповнення бюджету склало 3 млрд. 633 млн. грн. Виплати становлять 8 млрд. 790 млн. грн., що більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Читайте також

Червень 14, 2019

Мобільний додаток “Dосrаdar” рятує життя!

До уваги всеукраїнських федерацій з видів сопрту, керівників підпорядкованих організацій та всіх зацікавлених осіб: “Міністерство молоді та спорту України на  звернення Мінітерства охорони здоров’я України про запровадження заходів із розширення можливостей у наданні екстреної допомоги, у тому числі першої медичної допомоги населенню у разі виникнення надзвичайного стану, дорожньо-транспортної пригоди тощо, інформує. З урахуванням основних вимог міжнародних […]

Червень 14, 2019

Міжнародна конференція архівів «Польські та українські архіви в умовах викликів сучасного світу – подібність та специфіка»

Конференцію відкрив Генеральний директор державних архівів Республіки Польща Павло Петжик, який відзначив стратегічне партнерство та тісні відносини між українськими та польськими архівами. У церемонії відкриття взяв участь Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Польща Андрій Дещиця, який у своєму вітальному слові до учасників конференції наголосив на важливості міжнародного архівного співробітництва для відкритості та обміну […]

Червень 14, 2019

«Ігри Нескорених»: Міністерство у справах ветеранів закликало підтримати воїнів-спортсменів

В Україні засіданням Міжурядової робочої групи з питань забезпечення організації відбору, підготовки та участі України у «Іграх Нескорених» на державному рівні стартувала кампанія з підготовки до міжнародних спортивних змагань «Ігри нескорених». Міжнародний спортивно-реабілітаційний захід, для бійців, що зазнали травм Invictus Games відбудеться 9-16 травня 2020 року у Гаазі (Нідерланди). У дев’яти адаптивних видах спорту змагатимуться 19 країн-учасниць, серед яких і Україна. Відповідальність […]

Червень 13, 2019

У закладах освіти Київської області продовжують роботу літні табори

У закладах освіти Київської області функціонують 662 літніх пришкільних та мовних табори. Ще 8 таборів готуються до роботи у липні та серпні. У 17 районах, містах, ОТГ до мовних таборів (в т. ч. до таборів GoCamp) вже прибули 44 волонтери з різних країн світу: Сполучених Штатів Америки, Англії, Швейцарії, Ізраїлю, Австралії, Великої Британії (Північної Ірландії), […]