Жовтень 22, 2019

VI Міжнародний фольклорний фестиваль етнографічних регіонів України «Родослав»

В м. Івано-Франківськ відбувся VI  Міжнародний фольклорний фестиваль етнографічних регіонів України «Родослав», присвячений 100-річчю Соборності України.

На відкриття дійства завітало керівництво міста та області, представники громадськості, творчих колективів, мешканці Прикарпаття та гості зі Словаччини, Польщі, Румунії, Німеччини, Великої Британії, східних, південних, північних та західних областей України.

До складу учасників делегації від Київської області, які здійснили робочу поїздку за підтримки та сприяння КЗ КОР «Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» увійшли: головний спеціаліст відділу культури, мистецтв, охорони культурної спадщини управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації Наталія Остапенко; майстриня (техніка – батік), дизайнер, скульптор мініатюр, художник, поетеса, письменниця, член Творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», голова Бородянської районної організації ВТС «Конгрес літераторів України», автор офіційного Гербу та Гімну Бородянщини, засновник та директор Краєзнавчого музею Бородянського району, яка виступила на фестивалі виконавцем вокальних авторських творів Ольга Угнівенко.

Фестиваль – це яскрава та феєрична подія, яка об’єднує гуцулів, бойків, лемків, покутян, опілян, буковинців, волинян, подолян, поліщуків, слобожанців, кубанських козаків та засвідчує спільні джерела їх виникнення і розвитку. Фестиваль етнографічних регіонів України традиційний та був заснований у 2001 році.

Впродовж фестивальних днів відбувалися виставки народного, декоративно-ужиткового мистецтва.

В районних центрах, об’єднаних територіальних громадах та містах області за участю аматорських колективів України, гостей фестивалю і закордоння відбулися заходи у контексті культурно-мистецької програми «Храм української родини», у кінотеатрі «Люм’єр» проходили «Дні українського кіно».

Представники Київщини та творчий колектив з м. Краматорськ Донецької області  відвідали також с. Борщів, Івано-Франківської області із концертною програмою.

У день закриття фестивалю, на Вічевому майдані  Івано-Франківська відбувся гала-концерт за участю кращих колективів VI Міжнародного фольклорного фестивалю етнографічних регіонів України «Родослав».

Читайте також

Травень 29, 2020

ВІДБУЛАСЯ ОПЕРАТИВНА НАРАДА КЕРІВНИКА ОБЛАСТІ З СИЛОВИМ БЛОКОМ

У зв’язку із надзвичайною подією, яка сталася сьогодні вранці у м. Бровари, Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації, зібрав оперативну нараду із силовим блоком області (прокурор Максим Киричук, начальник поліції Андрій Нєбитов, начальник управління стратегічних розслідувань у Київській області Володимир Нідзельський, міський голова м. Броварів Ігор Сапожко та інші). Учасники наради […]

Травень 29, 2020

Встановлені збитки, спричинені перестрілкою в Броварах

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Лісовик сьогодні, 29 травня, відвідав м. Бровари. На місці він проінспектував наслідки, що були спричиненні ранковим інцидентом. Перевіривши результати роботи комісії житлово-комунального господарства Броварської міської ради А. Лісовик надав відповідні доручення департаментам КОДА щодо взаємодії для допомоги постраждалим громадянам. За результатами огляду складений відповідний акт. «Разом з комісією […]

Травень 29, 2020

Онлайн брифінг Міністра охорони здоров’я Максима Степанова

30 травня відбудеться онлайн брифінг Міністра охорони здоров’я Максима Степанова. Початок заходу: 9:00 Брифінг відбудеться в онлайн-режимі. •    Трансляція брифінгу – на ютуб каналі КМУ  та https://www.facebook.com/moz.ukr/; •    На телеканалах; •    Відео – на сайті Міністерства охорони здоров’я. Поставити питання можна в онлайн формі . https://moz.gov.ua/article/announcements/onlajn-brifing%c2%a0ministra-ohoroni-zdorovja-maksima-stepanova30.05

Травень 29, 2020

КОДА надасть необхідну допомогу мешканцям будинків у Броварах, чиї квартири могли постраждати внаслідок перестрілки

Стало відомо, що у наслідок ранішньої надзвичайної події у Броварах постраждало майно мешканців міста. На місце події виїхав Андрій Лісовик, заступник голови Київської обласної державної адміністрації. Він має встановити розміри збитків та організувати допомогу, яка потрібна мешканцям квартир, що могли постраждати від стрілянини. «Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови КОДА доручив терміново розібратися із ситуацією […]