Жовтень 22, 2019

VI Міжнародний фольклорний фестиваль етнографічних регіонів України «Родослав»

В м. Івано-Франківськ відбувся VI  Міжнародний фольклорний фестиваль етнографічних регіонів України «Родослав», присвячений 100-річчю Соборності України.

На відкриття дійства завітало керівництво міста та області, представники громадськості, творчих колективів, мешканці Прикарпаття та гості зі Словаччини, Польщі, Румунії, Німеччини, Великої Британії, східних, південних, північних та західних областей України.

До складу учасників делегації від Київської області, які здійснили робочу поїздку за підтримки та сприяння КЗ КОР «Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» увійшли: головний спеціаліст відділу культури, мистецтв, охорони культурної спадщини управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації Наталія Остапенко; майстриня (техніка – батік), дизайнер, скульптор мініатюр, художник, поетеса, письменниця, член Творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», голова Бородянської районної організації ВТС «Конгрес літераторів України», автор офіційного Гербу та Гімну Бородянщини, засновник та директор Краєзнавчого музею Бородянського району, яка виступила на фестивалі виконавцем вокальних авторських творів Ольга Угнівенко.

Фестиваль – це яскрава та феєрична подія, яка об’єднує гуцулів, бойків, лемків, покутян, опілян, буковинців, волинян, подолян, поліщуків, слобожанців, кубанських козаків та засвідчує спільні джерела їх виникнення і розвитку. Фестиваль етнографічних регіонів України традиційний та був заснований у 2001 році.

Впродовж фестивальних днів відбувалися виставки народного, декоративно-ужиткового мистецтва.

В районних центрах, об’єднаних територіальних громадах та містах області за участю аматорських колективів України, гостей фестивалю і закордоння відбулися заходи у контексті культурно-мистецької програми «Храм української родини», у кінотеатрі «Люм’єр» проходили «Дні українського кіно».

Представники Київщини та творчий колектив з м. Краматорськ Донецької області  відвідали також с. Борщів, Івано-Франківської області із концертною програмою.

У день закриття фестивалю, на Вічевому майдані  Івано-Франківська відбувся гала-концерт за участю кращих колективів VI Міжнародного фольклорного фестивалю етнографічних регіонів України «Родослав».

Читайте також

Листопад 18, 2019

Київщина має потужний потенціал для запуску виробництва повного циклу – голова КОДА

Київська область має привабливі виробничі об’єкти, які здатні залучити в українську економіку інвестиції, створити нові робочі місця та забезпечити зростання ВВП. Про це заявив голова Київської облдержадміністрації Олексій Чернишов під час робочої поїздки до Білої Церкви 18 листопада. Очільник області ознайомився з роботою деяких підприємств, зокрема Індустріального парку «Біла Церква» — інвестиційного проєкту, мета якого […]

Листопад 18, 2019

Олексій Чернишов відвідав «Університет ІІІ віку» в Білій Церкві

Голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов на зустрічі з міським головою Білої Церкви Геннадієм Диким підтримав ідею створення територіальних центрів надання послуг та відзначив важливість підтримки соціальних проєктів Функціонування подібних закладів є однією з ключових складових плану з реалізації «Стратегії державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року». […]

Листопад 18, 2019

Голова КОДА затвердив графік особистого прийому громадян

Голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов визначив графік проведення особистого прийому громадян керівництвом ОДА. Також було затверджено план виїзних прийомів. Відповідно до змін, внесених в розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 18 липня 2019 року № 436 «Про затвердження графіків проведення особистого прийому громадян керівництвом Київської облдержадміністрації», голова КОДА Олексій Чернишов прийматиме громадян в приміщенні […]

Листопад 15, 2019

На Київщині протягом двох днів висадили понад 800 зелених насаджень

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації протягом 13-15 листопада закупив і висадив 825 декоративних дерев та кущів у 5 населених пунктах області. Роботи з озеленення були проведені у м. Тетіїв, м. Сквира, с. Горобіївка Свирського району, с. Бишівка Макарівського району та м. Біла Церква. До заходів з озеленення, окрім працівників комунальних служб […]