Серпень 29, 2017

Веломарафон «Київська Сотка 2017» запрошує на змагання

3 вересня 2017 року на дорогах Київщини відбудуться Четверті міжнародні велозмагання «Київська Сотка 2017» – веломарафон для всіх бажаючих, жінок і чоловіків, дистанцією 100 км у форматі шосейних перегонів. Проведуть дуже важливий для велоспорту і здоров’я нації масовий захід в тісній співпраці Управління фізичної культури та спорту Київської облдержадміністрації та Громадська організація «Український гірськолижний клуб».

Метою змагань, окрім популяризації екологічного виду транспорту – велосипеду і здорового способу життя є надання спортсменам, мандрівникам та шанувальникам велоспорту можливості вдосконалити спортивну майстерність. Окрім того змагання переслідують ціль екологічної просвіти через залучення людей до видів активного відпочинку, що не завдають шкоди довкіллю.

Фактичний час проведення велогонки: з 09:00 до 15:00. Стартує велогонка в Києві по  вулиці Ушакова, 2т (урочиста частина о 8:30). А фінішують спортсмени на території КПІ по вулиці Політехнічній, 41, корпус 18. Лідерів будемо зустрічати орієнтовно об 11:21.

Дистанція змагань 2017 року пролягатиме центральними автомагістралями та другорядними дорогами Києва та Київської області за маршрутом минулого року та зі змінами, запропонованими провідними українськими та міжнародними спортсменами велоспорту.

Очікується близько півтори тисячі учасників велопробігу. Управління фізичної культури та спорту Київської облдержадміністрації разом з Громадською організацією «Український гірськолижний клуб» запрошують всіх бажаючих вести активний і здоровий спосіб життя до участі у змаганнях!

Реєстрацію на захід закрито. Якщо Ви бажаєте супроводити учасника на трасі із власним автомобілем, звертайтеся за подробицями на сайт http://velo100ka.kiev.ua. Контактний телефон: +38 044 332 69 80.

Управління фізичної культури та спорту Київської облдержадміністрації та Громадська організація «Український гірськолижний клуб» запрошують до участі всіх прихильників велосипедного виду спорту!

Читайте також

Червень 20, 2019

НОК закликає здійняти прапори на честь Європейських ігор!

На честь Європейських Ігор за ініціативою НОКу та при підтримці його регіональних відділень Україною котиться хвиля підняття державного прапору України та прапору Національного олімпійського комітету України – знамена майорітимуть на центральних площах та вулицях обласних центрів України, в дитячих оздоровчих та спортивних таборах, палацах спорту, центральних стадіонах тощо. НОК рекомендує провести церемонію підняття державного та олімпійського прапорів «Свято олімпійського прапора» […]

Червень 20, 2019

МОЗ: Вперше в Україні ввели системний підхід до виявлення домашнього насильства та надання медичної допомоги

МОЗ України затвердило наказ, що регламентує надання медичної допомоги дітям і дорослим, які постраждали від домашнього насильства. Затверджений порядок – принципово новий підхід, що включає алгоритми дій медиків і пацієнтів у разі сексуального, фізичного чи психологічного насилля. Наказ МОЗ України №278 від 01.02.2019 р. “Про затвердження Порядку проведення та документування результатів медичного обстеження постраждалих осіб […]

Червень 20, 2019

МОН: Сільські та районні ради зможуть об’єднуватися для створення освітніх округів та самостійно формувати мережу опорних шкіл

Місцева влада сіл, селищ, районів та об’єднаних територіальних громад в межах одного або кількох регіонів зможе об’єднуватися для створення освітніх округів. До них мають увійти опорні школи, заклади позашкільної освіти, культури та спорту. Це визначено Положенням про освітній округ та опорний заклад, яке було затверджено сьогодні, 19 червня 2019 року, під час засідання Кабміну. “У […]

Червень 19, 2019

На Київщині відбулося урочисте відкриття ІІ обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Національно-патріотичне виховання учнівської молоді, формування активної громадянської позиції та готовності до захисту України є як ніколи актуальним для нашої держави. З цією метою департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Комунальним закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» було організовано проведення ІІ обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Тематичні […]