Липень 21, 2021

«Велике будівництво» забезпечило роботою понад 200 тис. людей – ОП

Програма президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» стала одним із механізмів подолання економічних наслідків коронакризи. Завдяки програмі було додатково створено сотні тисяч нових робочих місць. Про це на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Трудові ресурси» заявила заступниця керівника Офісу президента Юлія Свириденко.

«Велике будівництво» забезпечило роботою понад 200 тисяч працівників: робітників, проєктувальників, фахівців з реконструкції шкіл, садочків, лікарень та стадіонів», – розповіла вона.

Також значні зусилля були спрямовані на те, щоб компенсувати працівникам зменшення обсягів робіт: для близько 400 тисяч осіб, яким скоротили робочий день, виплатили майже 3 млрд гривень компенсацій – в середньому по 7,5 тисяч грн.

«Запуск всеукраїнської програми підтримки підприємців, яка в народі отримала назву «8 тисяч» для підприємців, які втратили доходи, коли населені пункти перебували у червоній зоні – це понад 480 тисяч ФОПів і працівників малих підприємств минулого року і 340 тисяч – у 2021-му. Програма реалізовувалася разом з порталом «Дія», – зазначила Свириденко.

Майже 95 тисяч безробітних пройшли курси в державній службі зайнятості, майже кожен знайшов нову роботу.

Добре показала себе програма допомоги малому й середньому бізнесу 5-7-9. Завдяки цій програмі можливістю отримати кредити під низькі відсотки скористалися понад 12,5 тисяч підприємств сільського господарства, торгівлі, готельного і ресторанного бізнесу, а також промисловості.

«І ми впевнені, що ці компанії не тільки зберегли, але вже й створили робочі місця для майже 20 тисяч нових працівників», – додала Свириденко.

Нагадаємо, координатор «Великого будівництва», заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко заявляв, що за планом інфраструктурної програми президента Володимира Зеленського за 2021 рік буде побудовано і відремонтовано 6 500 км доріг, 95 шкіл, 70 садочків, 80 стадіонів, 29 басейнів і 177 приймальних відділень в лікарнях.

Читайте також

Вересень 27, 2021

В Київській ОДА презентували “Цифрову Академію Київщини”

Сьогодні, 27 вересня, в Київській обласній державній адміністрації презентували “Цифрову Академію Київщини”. Розробили освітній проєкт в Департаменті економіки та цифровізації КОДА. Навчання проходитиме на базі регіонального центру підвищення кваліфікації Київської області. Академія допоможе опанувати нові технології, навчаючи користуватися електронними сервісами. Проєкт розділений на 2-етапи. Під час першого, навчання пройдуть працівники КОДА. Під час другого, навчитися […]

Вересень 27, 2021

У аеропорту «Бориспіль» відкрили туристично-інформаційний центр про Київщину

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» почав працювати туристично-інформаційний центр про Київщину. У відкритті, яке відбулось сьогодні, 27 вересня, взяли участь голова правління “Visit Ukraine” Антон Тараненко, голова Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів, радник голови Київської ОДА Марина Чернишова, начальниця управління туризму Київської ОДА Анна Куценко, генеральний директор аеропорту “Бориспіль” Олексій Дубревський і член правління […]

Вересень 27, 2021

На Білоцерківщині капітально ремонтують дорогу між двома селами

У Білоцерківському районі триває капітальний ремонт дороги між селами Кошів і Бурківці в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Населені пункти розташовуються на території Тетїівської громади. Про це сьогодні, 27 вересня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Розвиток дорожньої інфраструктури в регіоні продовжується. Зокрема з травня роботи тривають і на Білоцерківщині. […]

Вересень 27, 2021

«ЕКО-стежки Київщини» чекають на гостей

Департамент екології та природних ресурсів Київської ОДА до Міжнародного Дня туризму запрошує у мандрівку Київщиною та пропонує відвідати еколого-просвітницькі маршрути, створені в рамках проєкту «ЕКО-стежки Київщини». Еко-стежки відкривають чаріні куточки природи нашого краю та знайомлять з природно-заповідними територіями: «Лісові скарби Вишгородського району» – маршрут поєднав у собі 15 точок інтересу у Вишгородському районі, з яких […]