Липень 20, 2021

«Велике будівництво»: 925 учнів Яготинської школи навчатимуться в капітально відремонтованій та утепленій школі

В м. Яготин Київської області триває капітальний ремонт НВК «Спеціалізована школа – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2», в якій навчається понад 925 учнів.

Навчальний заклад ремонтують у межах програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”. Роботи планують завершити протягом 2021 року.

Яготинський НВК це одна будівля, яка складається із двох корпусів, перший триповерховий – побудовано у 1961 році, новий має два поверхи та був добудований  у 1979 році.

«Капітальний ремонт школи розпочали завдяки участі у «Великому будівництві». Він дозволить створити комфортніші умови для навчання дітей та роботи педагогів. А ще впровадження заходів з енергозбереження дасть економію споживання енергетичних ресурсів, яка складе майже 56%. Як результат отримаємо економію бюджетних коштів у розмірі 25%», – зазначив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

Вартість проєкту становить 16,4 млн грн. Кошти на реалізацію проєкту у 2021 році передбачено з обласного бюджету у сумі 13,1 млн грн, решта 3,3 млн грн – з Яготинської міської об’єднаної територіальної громади. У поточному році з обласного бюджету вже фактично профінансовано 4,5 млн грн.

Здійснюється наступний комплекс робіт: утеплення фасадів, заміна та утеплення покрівлі, заміна вікон та дверей, утеплення цоколю та оздоблення, влаштування ганків, козирків, утеплення горища.

 

Повідомляє пресслужба Київської ОДА.

Читайте також

Вересень 27, 2021

В Київській ОДА презентували “Цифрову Академію Київщини”

Сьогодні, 27 вересня, в Київській обласній державній адміністрації презентували “Цифрову Академію Київщини”. Розробили освітній проєкт в Департаменті економіки та цифровізації КОДА. Навчання проходитиме на базі регіонального центру підвищення кваліфікації Київської області. Академія допоможе опанувати нові технології, навчаючи користуватися електронними сервісами. Проєкт розділений на 2-етапи. Під час першого, навчання пройдуть працівники КОДА. Під час другого, навчитися […]

Вересень 27, 2021

У аеропорту «Бориспіль» відкрили туристично-інформаційний центр про Київщину

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» почав працювати туристично-інформаційний центр про Київщину. У відкритті, яке відбулось сьогодні, 27 вересня, взяли участь голова правління “Visit Ukraine” Антон Тараненко, голова Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів, радник голови Київської ОДА Марина Чернишова, начальниця управління туризму Київської ОДА Анна Куценко, генеральний директор аеропорту “Бориспіль” Олексій Дубревський і член правління […]

Вересень 27, 2021

На Білоцерківщині капітально ремонтують дорогу між двома селами

У Білоцерківському районі триває капітальний ремонт дороги між селами Кошів і Бурківці в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Населені пункти розташовуються на території Тетїівської громади. Про це сьогодні, 27 вересня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Розвиток дорожньої інфраструктури в регіоні продовжується. Зокрема з травня роботи тривають і на Білоцерківщині. […]

Вересень 27, 2021

«ЕКО-стежки Київщини» чекають на гостей

Департамент екології та природних ресурсів Київської ОДА до Міжнародного Дня туризму запрошує у мандрівку Київщиною та пропонує відвідати еколого-просвітницькі маршрути, створені в рамках проєкту «ЕКО-стежки Київщини». Еко-стежки відкривають чаріні куточки природи нашого краю та знайомлять з природно-заповідними територіями: «Лісові скарби Вишгородського району» – маршрут поєднав у собі 15 точок інтересу у Вишгородському районі, з яких […]