Жовтень 28, 2020

Василь Володін зустрівся з лідерами партій, що взяли участь у місцевих виборах

Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін обговорив із представниками партій, які взяли участь в місцевих виборах, перспективи розвитку Київщини. Зустріч відбулася сьогодні, 28 жовтня.

«Вибори в Київській області відбулися, час продовжувати розбудову регіону. Багато завдань, над якими ми вже працюємо, і надалі вимагатимуть уваги. Це, зокрема, і розвиток інфраструктури області, і будівництво, в тому числі соціальних об‘єктів, і екологічні питання. Переконаний, ми маємо спільно працювати для блага наших жителів. Саме від взаємодії адміністрації та обласної ради залежить розвиток Київщини», – підкреслив Василь Володін.

Очільник Київщини зазначив, що головними принципами спільної роботи облдержадміністрації та обласної ради мають і надалі бути законність, безпека і комфорт для всіх без виключення мешканців Київщини.

“Хочу закликати всі партії до конструктивної співпраці. Згуртованість у роботі тим більше важлива, що всім нам доводиться жити та працювати в надскладних умовах пандемії коронавірусу. Сподіваюся, що ваша майбутня робота в обласній раді буде ефективною, а програми розвитку Київщини і надалі працюватимуть для людей. Комфорт і безпека жителів області – наше спільне завдання”, – наголосив Василь Володін.

Учасники обсудили план дій щодо підготовки роботи нового складу обласної ради. Обговорили підходи до створення бюджету області на наступний рік, розвиток громад, а також співпрацю облдержадміністрації, обласної ради та новостворених громад.

Після оприлюднення офіційних результатів виборів продовжаться консультативні зустрічі щодо обговорення питань формування керівництва облради та постійних комісій.

«Усі тут присутні зацікавлені, щоб нова обласна рада пройшла всю необхідну за регламентом процедуру порядку формування Київської обласної ради і якнайшвидше розпочала роботу», – зазначив голова КОДА.

Також учасники зустрічі встигли розглянути й інші питання. Зокрема, порушення, що були зафіксовані під час виборчого процесу, організацію місцевих виборів на Київщині тощо.

Повідомляє пресслужба КОДА.

Читайте також

Листопад 29, 2020

На Київщині 783 нові випадки коронавірусу за добу

В Київській області за даними обласного лабораторного центру 29 листопада 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено вже 36996 випадківзахворювання на коронавірус. В тому числі у 2142дітей та у 2883 медичних працівників. За добу підтверджено 783 нові випадкикоронавірусної хвороби (COVID-19). ВипадкиCOVID-19 встановлено у 46 дітей віком від 9 міс. до 17 років (смт. Баришівка – 2, […]

Листопад 28, 2020

На Київщині вшанували пам’ять жертв голодоморів

У Київській області вшанували пам’ять українців, які загинули під час голодоморів. Пам’ятні заходи відбулись у Макарові сьогодні, 28 листопада. У них взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олег Торкунов разом із керівником райдержадміністрації Олексієм Болілим. Жертв вшанували хвилиною мовчання. Символічно до пам’ятного знаку Пам’яті жертв і політичних репресій присутні поклали квіти. А Благочинний Макарівського району Митрофорний […]

Листопад 28, 2020

На Київщині 982 нові випадки коронавірусу за добу

В Київській області за даними обласного лабораторного центру 28 листопада 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено вже 36213 випадків захворювання на коронавірус. В тому числі у 2096 дітей та у 2841 медичного працівника. За добу підтверджено 982 нові випадки коронавірусної хвороби (COVID-19). Випадки COVID-19 встановлено у 36 дітей віком від 9 міс. до 17 років (м. Біла Церква – […]

Листопад 28, 2020

Звернення голови Київської ОДА Василя Володіна з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів

Дорогі земляки! В останню суботу листопада ми разом із українцями всього світу вшануємо пам’ять жертв голодоморів: 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 років, які стали найжахливішими злочинами не тільки в історії нашої країни, а й в усій світовій історії. У цей скорботний день ми згадуємо трагедію вселенського масштабу – геноцид українського народу, вчинений комуністичним режимом. Тоді Україна втратила […]