Серпень 20, 2021

Василь Володін взяв участь у відкритті Національного студентського форуму: освіта, лідерство, відповідальність

Сьогодні, 20 серпня, в Ірпені на базі Університету державної фіскальної служби України стартував Національний студентський форум: освіта, лідерство, відповідальність.

Участь у офіційному відкритті заходу взяли Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін, народна депутатка України Юлія Гришина, заступниця Міністра молоді та спорту Марина Попатенко, заступник Міністра фінансів Олександр Кава, Ірпінський міський голова Олександр Маркушин, ректори провідних вищих навчальних закладів країни та студентська спільнота.

У рамках форуму Київська обласна державна адміністрація в особі голови Василя Володіна та Університет державної фіскальної служби України в особі в.о. ректора Валентини Унинець-Ходаківської уклали меморандум про співпрацю.

«Знаково, що підписання документу відбулось напередодні 30-ї річниці Незалежності України. Переконаний, що об’єднання наших зусиль сприятиме вдосконаленню освітньої та наукової діяльності в регіоні. А відтак, стане додатковим фактором економічного розвитку Київської області. Молодь та студентство – найбільша цінність держави. Тож, з боку облдержадміністрації ми готові підтримувати всі ініціативи університету. Маємо ефективно взаємодіяти, щоб заклад розвивався і продовжував бути майданчиком для випуску кращих професіоналів своєї справи», – акцентував Василь Володін.

Гостям форуму провели екскурсію й розповіли про історію становлення університету. Також Василь Володін разом із іншими спікерами поділились зі студентами досвідом своєї роботи.

Упродовж дня учасники заходу долучатимуться до різних дискусійних панелей. Зокрема, розглянуть можливості освіти в умовах COVID-19, а також перспективи цифрової трансформації.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

Читайте також

Жовтень 27, 2021

Голова КОДА на державному рівні презентував досвід Київщини у впровадженні безбар‘єрності

27 жовтня голова Київської облдержадміністрації Василь Володін взяв участь у онлайн засіданні Ради безбар’єрності, яке пройшло під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова.   Участь у заході взяли представники Уряду України та Офісу Президента, а також голови облдержадміністрацій та громадських організацій.   Радниця-уповноважена Президента України з питань безбар’єрності Тетяна Ломакіна повідомила присутніх […]

Жовтень 27, 2021

33 центри і 205 пунктів щеплень: повний перелік адрес, де на Київщині можна вакцинуватись

Із 00 год. 00 хв. 30 жовтня Київщина ввійде до «червоної» зони епідемічної небезпеки. Це означає, що з суботи в регіоні почнуть діяти посилені обмежувальні заходи. Проте вони не будуть стосуватись тих, хто пройшов повний курс вакцинації і має зелений «COVID»-сертифікат або негативний результат ПЛР-тесту. На цьому сьогодні, 27 жовтня, акцентував очільник Київської обласної державної […]

Жовтень 27, 2021

У рамках «Великого будівництва» в капремонт дороги на Білоцерківщині спрямують 132 млн грн

У Білоцерківському районі триває капітальний ремонт дороги Острів-Колесникове. Роботи проходять за кошт субвенції з державного бюджету. Їх загальна вартість складе понад 132 млн грн. Про це сьогодні, 27 жовтня, повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «У Білоцерківському районі цьогоріч реалізуємо одразу 12 проєктів дорожнього господарства. Автошлях Острів-Колесникове – один із них. У липні […]

Жовтень 27, 2021

“Велике будівництво”: ремонт дороги Крюківщина-Гатне-Велика кільцева

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” тривають роботи на дорозі Крюківщина-Гатне-Велика кільцева.