Березень 26, 2020

Василь Володін провів онлайн нараду з керівниками районів та міст Київщини щодо боротьби з COVID-19

Ситуацію із захворюваністю та заходи, які здійснюються для протидії поширенню коронавірусу на території Київської області керівники районів, міст та ОТГ Київщини обговорили сьогодні, 26 березня, на онлайн нараді під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови облдержадміністрації Василя Володіна.

Керівники районів, міст та об’єднаних громад відзвітували т.в.о. голови Київської облдержадміністрації про свою підготовку до боротьби з коронавірусом. Зокрема, про наявність необхідного обладнання та препаратів для лікарень, спецзахисту для медичних працівників.

У свою чергу Василь Володін розповів про створення Антикризового центру допомоги Київщині, який об’єднає зусилля влади та бізнесу у боротьбі з подальшим поширенням коронавірусу.

У ході спілкування присутні керівники також піднімали проблемні питання по лікарнях та їх готовності до боротьби з новим вірусом, та обговорили можливі шляхи вирішення цих проблем.

«Сьогодні ми разом з усім світом боремось з небезпечним вірусом. І першими, хто віч на віч стикається з цією небезпекою є медичні працівники. Ми маємо зробити усе можливе, аби вони були добре захищені. Тому наше завдання – забезпечити засобами індивідуального захисту медпрацівників нашої області. Це сьогодні – найважливіше», – підкреслив Василь Володін.

Нагадаємо, Київська обласна державна адміністрація системно реалізує ряд заходів для протидії поширенню Україною COVID-19. З моменту погіршення епідеміологічної ситуації тимчасово виконуючий обов’язки голови КОДА Василь Володін перевірив готовність лікарень області до прийому хворих на коронавірус, організував прийом медичного обладнання і засобів індивідуальної безпеки, ініціював налагодження спільної з бізнесом роботи по області.

24 березня в області розпочав роботу Антикризовий центр допомоги Київщині, в рамках якого за підтримки бізнесмена та мецената Ігоря Воронова створено благодійний фонд «Час дій». Він прийматиме допомогу для медичних закладів, рятувальників, комунальних служб та всіх інших, хто підтримує життєдіяльність області та займатиметься цільовим розподілом коштів та інших видів допомоги.

Працює новостворений Центр на базі Документ-сервісу «Готово!» за адресою: м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11.

Звернутися в Центр можна за телефоном: 0 800 33 68 19

Читайте також

Квітень 3, 2020

Благодійники передали Київщині тести для виявлення коронавірусу та засоби захисту

Під час епідемії коронавірусу, що захопила майже увесь світ, до людей приходить розуміння того, що лише злагодженими діями, об‘єднавши зусилля в спільний боротьбі, можливо подолати хворобу. Київщина не є винятком. Представники влади і бізнесу об’єднуються заради забезпечення обладнанням та засобами захисту лікарів, які сьогодні опинилися на передовій війни з вірусом, та хворих. Тимчасово виконуючий обов‘язки […]

Квітень 3, 2020

АНОНС: 4 квітня відбудеться онлайн-брифінг заступника Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка

4 квітня відбудеться онлайн-брифінг щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції. Учасник брифінгу: Заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко. Початок заходу: 10:00. Увага! Брифінг відбудеться в онлайн-режимі з перекладом жестовою мовою. Трансляція брифінгу – на ютуб каналі КМУ та https://www.facebook.com/moz.ukr/. Відео – на сайті Міністерства охорони здоров’я. Поставити запитання можна в онлайн формі до 9:30. Трансляція за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=H-m6zhbjqMA Департамент комунікацій […]

Квітень 3, 2020

УВАГА!!! ШАХРАЇ!!!

З метою контролю за дотриманням обмежувальних заходів, направлених на недопущення поширення інфекції, спричиненої COVID-19, робочі групи у складі спеціалістів районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, спільно з представниками органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та Національної поліції, здійснюють комісійні моніторингові перевірки суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з реалізацією продуктів харчування, лікарських засобів, предметів медичного […]

Квітень 3, 2020

Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області ЗАСТЕРІГАЄ!

У зв’язку з впровадженням обмежувальних заходів, направлених на недопущення поширення інфекції, спричиненої COVID-19 та убезпечення від захворювання нею людей, було призупинено роботу агропродовольчих ринків. Це ініціювало появу великої кількості оголошень на різних веб-ресурсах, в месенджерах та інших онлайн-платформах щодо пропозицій реалізації м’яса, молока, яєць, меду, м’ясних, молочних, рибних та інших харчових продуктів. В багатьох випадках […]