Червень 24, 2021

Василь Володін проінспектував роботу медичної галузі Київщини

Очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін перевірив приймальні відділення Білоцерківської міської лікарні №2, а також Обухівської та Переяслав-Хмельницької центральних районних лікарень. Усі три модернізувались в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Інспектування об’єктів медичної сфери відбулось сьогодні, 24 червня, під час робочих поїздок Василя Володіна регіоном.

«Приймальне відділення – це перше, з чим знайомиться пацієнт, коли потрапляє до лікарні. Тож для мене принципово, щоб приймальні відділення Київщини мали гідні умови й були оснащені всією необхідною технікою. Завдяки «Великому будівництву» ми отримали можливість покращити умови роботи в низці медзакладів. Проте переконаний, що розвиток медичної сфери нашої області буде більш ефективним та якісним, якщо центральна, обласна, місцева влади, а також підрядні організації працюватимуть як єдиний механізм. Маємо підтримку Президента, тож тепер справа за виконанням якісної роботи на місцях», – зазначив Василь Володін.

За результатами інспектування очільник Київщини повідомив, що реконструкція приймального відділення в Переяславі знаходиться на фінальній стадії. Натомість в Обухові та Білій Церкві підрядники вже завершили всі роботи. Наразі на цих об’єктах залишилось довстановити й під’єднати ще частину необхідного обладнання.

Перебуваючи у Переяславі, Обухові та Білій Церкві, Василь Володін також поспілкувався з працівниками екстреної медичної допомоги.

Сьогодні на Київщині розподілено 42 сучасні автомобілі екстреної швидкої допомоги. Йдеться про 28 «швидких» класу «В» і 14 «швидких» класу «С». Перші оснащені електрокардіографами з функцією телеметрії та дефібриляторами. Другі додатково обладнані апаратами штучної вентиляції легень.

«Вітаю медиків нашої «екстренки». Тепер вони використовуватимуть у своїй роботі сучасні автомобілі, обладнані необхідною технікою. Це дуже важливо, адже їх завдання – не лише швидко доставити пацієнта до лікарні, а й надати людині якісну медичну допомогу прямо в дорозі. Переконаний, що завдяки новим транспортним засобам їх робота полегшиться й стане більш ефективною», – прокоментував Василь Володін.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

Читайте також

Вересень 27, 2021

В Київській ОДА презентували “Цифрову Академію Київщини”

Сьогодні, 27 вересня, в Київській обласній державній адміністрації презентували “Цифрову Академію Київщини”. Розробили освітній проєкт в Департаменті економіки та цифровізації КОДА. Навчання проходитиме на базі регіонального центру підвищення кваліфікації Київської області. Академія допоможе опанувати нові технології, навчаючи користуватися електронними сервісами. Проєкт розділений на 2-етапи. Під час першого, навчання пройдуть працівники КОДА. Під час другого, навчитися […]

Вересень 27, 2021

У аеропорту «Бориспіль» відкрили туристично-інформаційний центр про Київщину

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» почав працювати туристично-інформаційний центр про Київщину. У відкритті, яке відбулось сьогодні, 27 вересня, взяли участь голова правління “Visit Ukraine” Антон Тараненко, голова Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів, радник голови Київської ОДА Марина Чернишова, начальниця управління туризму Київської ОДА Анна Куценко, генеральний директор аеропорту “Бориспіль” Олексій Дубревський і член правління […]

Вересень 27, 2021

На Білоцерківщині капітально ремонтують дорогу між двома селами

У Білоцерківському районі триває капітальний ремонт дороги між селами Кошів і Бурківці в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Населені пункти розташовуються на території Тетїівської громади. Про це сьогодні, 27 вересня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. «Розвиток дорожньої інфраструктури в регіоні продовжується. Зокрема з травня роботи тривають і на Білоцерківщині. […]

Вересень 27, 2021

«ЕКО-стежки Київщини» чекають на гостей

Департамент екології та природних ресурсів Київської ОДА до Міжнародного Дня туризму запрошує у мандрівку Київщиною та пропонує відвідати еколого-просвітницькі маршрути, створені в рамках проєкту «ЕКО-стежки Київщини». Еко-стежки відкривають чаріні куточки природи нашого краю та знайомлять з природно-заповідними територіями: «Лісові скарби Вишгородського району» – маршрут поєднав у собі 15 точок інтересу у Вишгородському районі, з яких […]