Квітень 22, 2020

Василь Володін представив нового голову Кагарлицької РДА

22 квітня тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін здійснив  робочий візит до Кагарлицького району.

У ході візиту очільник області провів нараду щодо вирішення проблемних питань району, де представив нового голову Кагарлицької РДА Ігоря Будюка. Відповідне розпорядження Президент України Володимир Зеленський підписав 17 квітня 2020 року.

Василь Володін привітав новопризначеного голову РДА та висловив переконання, що під керівництвом Ігоря Будюка вдасться  забезпечити злагоджену роботу між РДА, громадою та органами місцевого самоврядування заради покращення життя мешканців району.

«Перед вами, як керівником району, сьогодні стоїть чимало завдань. Це і питання, пов’язані з карантинними обмеженнями, і питання благоустрою району, і чимало питань у сферах охорони здоров’я, освіти, інфраструктури, – зауважив В. Володін. – Переконаний, спільними зусиллями з депутатським корпусом, сільськими і селищними головами, керівниками місцевих органів влади, представниками бізнесу та громади вам вдасться досягти найвищих результатів для успішного і перспективного розвитку рідного краю».

У свою чергу, Ігор Будюк подякував Президенту України та очільнику Київської облдержадміністрації за високу довіру та запевнив у своїй готовності докласти максимум зусиль задля виконання усіх доручень.

У ході наради присутні обговорили ситуацію із захворюваністю на коронавірусну інфекцію в районі та шляхи запобігання її поширенню, питання щодо забезпечення медичних працівників засобами захисту, щодо децентралізації, ремонту доріг та будівництва в місті полігону твердих побутових відходів.

Також, у межах робочого візиту, Василь Володін ознайомився з діяльністю ТОВ «КУЗЬМИНЕЦЬКА БУДІВЕЛЬНА КЕРАМІКА», що спеціалізується на виготовленні поризованих керамічних блоків КЕРАТЕРМ.

Довідково: Будюк Ігор Сергійович народився 23 липня 1990 року у м. Кагарлик Київської області. Має дві вищі освіти за спеціальністю «Правознавство» та «Менеджмент організацій». До  призначення на посаду голови Кагарлицької РДА працював 6 років директором колективного підприємства «УСПІХ» (м. Кагарлик).

Читайте також

Лютий 27, 2021

З 1 березня на території Чернівецької області діятиме червоний рівень епідемічної небезпеки, – рішення Комісії ТЕБ та НС

З 1 березня 2021 р. на території Чернівецької області діятиме червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 27 лютого. Як зазначив заступник Міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, в Чернівецькій області реєструється стійке погіршення епідеміологічної ситуації. Кількість нових випадків […]

Лютий 27, 2021

На Київщині щеплення проти COVID-90 отримали вже більще сотні медиківмали

На Київщині за три дні вакцинальної кампанії щеплення проти коронавірусу вже отримали 109 медиків. Це представники мобільних бригад із імунізації та госпітальних баз. Про це зазначають у департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації сьогодні, 27 лютого. Безпосередньо вчора провакцинувались 38 медпрацівників із Переяслав-Хмельницької ЦРЛ, 20 – із Яготинської ЦРЛ, ще двоє – із Центру екстреної медичної допомоги […]

Лютий 27, 2021

Минулої доби на Київщині коронавірус діагностували в понад чотирьохсот людей

Захворювання на коронавірус виявили в 447 жителів Київщини. Такими є дані обласного лабораторного центру за минулу добу, 26 лютого. Нові випадки COVID-19 зареєстрували в 40 дітей і 407 дорослих. У розрізі районів ситуація виглядає так: Білоцерківському – 135, у т.ч. 6 дітей (м. Біла Церква – 63 (з них 3 дітей), м. Узин – 4, […]

Лютий 26, 2021

Президент України: Маємо забезпечити кожного українця швидкісним інтернетом у будь-якому куточку нашої країни

Президент України Володимир Зеленський обговорив з профільними міністрами цифровізацію економіки, а також стратегію розвитку культури та спорту на найближчі роки. Віце-прем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров повідомив Главі держави про цілі, яких його відомство має намір досягти. Зокрема, у планах – переведення 100% державних послуг в онлайн, також триває робота в напрямку розвитку […]