Вересень 30, 2020

Василь Володін представив громаді Володарки нову очільницю РДА

Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін представив громаді Володарки новопризначену очільницю районної державної адміністрації. Згідно з розпорядженням Президента України, нею стала Світлана Шелест.

На офіційній частині, яка відбулась сьогодні, 30 вересня, були присутні начальник Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області Олег Головаш, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Київській області Павло Панфьоров, очільники району, селища та об’єднаних територіальних громад, а також керівники різних підприємств та організацій.

Василь Володін повідомив, що Світлана Шелест значну частину свого життя присвятила педагогіці, а ще довгий час працювала на державній службі.

Він зазначив, що основними її завданнями на посаді голови РДА є забезпечення законності, сумлінна реалізація президентських програм, дотримання Конституції та рішень Кабінету Міністрів України, а також розвиток Володарського району.

«Робота райадміністрації, райради, депутатського корпусу та всіх служб повинна бути спрямована на досягнення спільного результату – комфортного та безпечного життя на Київщині. Тож зараз потрібно сформувати  такі умови в суспільстві, щоб жовтневі вибори до органів місцевого самоврядування стали по-справжньому демократичними, вільними та чесними», – резюмував Василь Володін.

Після офіційного представлення очільник Київщини поспілкувався з громадою району.

Він заявив, що всі проблемні питання, які мешканці озвучили під час його минулого робочого візиту, були опрацьовані. Для їх вирішення з командою сформували спільний план дій.

Відтак не лише для Володарського району, а й для всієї області однією з найактуальніших тем залишається якість доріг.

«Роботи з покращення дорожньої інфраструктури тривають. Зокрема в районі вже ліквідували 7600 м2 ямковості проїзної частини. Проте місцева влада також має докладати зусиль і продовжувати наводити лад на шляхах», – зауважив очільник обласної державної адміністрації.

Ще одним важливим питанням для мешканців Володарського району було вирішення проблеми з підвезенням дітей до опорних шкіл.

«Зараз проводимо тендер на закупівлю шкільних автобусів для навчальних закладів області. Володарський район також  включений до цього переліку. Цьогоріч обов‘язково забезпечимо дітей транспортом», – наголосив Василь Володін.

Окрім цього, минулого разу мешканці району обговорили з головою ОДА важливість завершення будівництва медичної амбулаторії в Рудому Селі.

«Це питання з командою також тримаємо на контролі. Будівельна готовність амбулаторії складає 70%. Підрядники наразі виконують внутрішні роботи. Їм залишилось завершити оздоблення стін, покрити підлогу, встановити системи кондиціювання та медичне обладнання, а також провести благоустрій території», – деталізував ситуацію Василь Володін.

Насамкінець, очільник Київщини звернувся до громади Володарського району з проханням відповідально ставитись до свого здоров’я та ретельно дотримуватись усіх протиепідемчних заходів.

«Користуйтеся масками, дезінфекторами, уникайте  скупчень людей. Тільки так ми зможемо не допустити подальшого розповсюдження коронавірусу й вберегти не одне людське життя, у тому числі й життя та здоров‘я наших медичних працівників», – наголосив голова ОДА.Читайте також

Жовтень 31, 2020

Понад три сотні нових випадків COVID-19 виявили на Київщині за добу

У Київській області за минулу добу зареєстрували 345 випадків захворювань на коронавірус. Серед інфікованих – 19 дітей і 326 дорослих. Про це повідомив сьогодні, 31 жовтня, голова обласної державної адміністрації Василь Володін. Хворі, у яких виявили коронавірус, із таких населених пунктів Київщини: ●19 дітей віком від 1 місяця до 17 років (м. Біла Церква – […]

Жовтень 31, 2020

Василь Володін привітав працівників соціальної сфери з професійним святом

Шановні працівники соціальної сфери! Прийміть найщиріші привітання з професійним святом! Ви обрали для себе складну та відповідальну роботу й щоденно опікуєтесь проблемами людей, які потрапили у нелегкі життєві ситуації. Це заслуговує на повагу та вдячність. Переконаний, що вам і надалі буде вистачати сил і наснаги виконувати свою важливу місію та сумлінно допомагати іншим. Тож щиро […]

Жовтень 30, 2020

Оголошення про продовження конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році

До уваги голів райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) голів, органів місцевого самоврядування, та об’єднаних територіальних громад! Регіональна конкурсна комісія з оцінки та забезпечення проведення відбору інвестиційних програм та проєктів, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Київській області, інформує про уточнення переліку технічних завдань, відповідно до яких подаються на конкурс інвестиційні […]

Жовтень 30, 2020

Змінено розмір плати за проведення громадського обговорення

27 жовтня 2020 року набрав чинності  наказ Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 03 вересня 2020 № 117 «Про затвердження Розміру плати за проведення громадського обговорення в процесі здійснення оцінки впливу на довкілля». Відтепер громадські обговорення будуть проводитись у формі письмових пропозицій та зауважень на період дії карантину та до його повного скасування. […]