Липень 16, 2021

Василь Володін представив голову Фастівської РДА

Сьогодні, 16 липня, очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін представив активу Фастівщини новопризначеного голову райдержадміністрації. Згідно з розпорядженням Президента України Володимира Зеленського, посаду зайняв Євген Кабатов.

«Євген Олександрович – нова людина для нашої Київщини. Раніше він очолював один із районів Одеської області. Тож переконаний, що набутий досвід допоможе йому оперативно ввійти в курс справ. Впевнений, що новопризначений голова в своїй роботі буде неухильно дотримуватись принципів законності та справедливості й докладатиме всіх зусиль для розвитку довіреної йому території. Точно знаю, що Фастівщина має потужні перспективи. Цей край працьовитий, люди тут чудові та гостинні. Сподіваюсь, що вони Євгена Олександровича підтримають і допоможуть якомога швидше адаптуватись”, – зазначив Василь Володін.

Очільник Київської облдержадміністрації підкреслив, що Фастівський район має в своєму складі дев’ять громад із населенням понад 182 тисячі людей.

Також Василь Володін акцентував, на які напрями Євгену Кабатову потрібно першочергово звернути увагу:
▪️Реалізація програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” та покращення інфраструктури Фастівського району. Йдеться і про дорожні, і про соціальні об’єкти, роботи на яких мають бути виконані якісно та вчасно.
▪️Модернізація медичної сфери. Прямо зараз у Фастові триває реконструкція приймального відділення, а також готується до введення в експлуатацію сільська амбулаторія в Мотовилівці. Тож потрібно докласти зусиль, щоб люди якомога швидше могли отримати якісні медичні послуги в себе вдома.
▪️Вдосконалення освітньої сфери району. Серед ключового – створення додаткових місць у дитсадках, закупівля нового обладнання для освітніх закладів і реалізація програми “Якісне харчування – здорова дитина” у місцевих школах.
▪️Вирішення екологічних проблем. Зокрема йдеться про збереження 20 територій та об’єктів природно-заповідного фонду, загальною площею понад 2 тисячі гектарів, а також приведення у відповідність до вимог чинного законодавства питання щодо міського сміттєзвалища твердих побутових відходів.

“Євген Олександрович якнайшвидше повинен зануритися у нагальні питання свого району, а досвідчені колеги допоможуть йому у цьому. Зі свого боку, як представник влади в області, бачу головними завданнями зробити владу всіх рівнів ближчою до людей, впроваджувати справедливість без винятків та дбати про економічний розвиток. Важливо, щоб районна влада розділяла ці цінності та працювала над їх втіленням у життя”, – резюмував Василь Володін.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА.

 

Читайте також

Вересень 25, 2021

За останню добу на коронавірус захворіли 290 жителів Київщини

Захворювання на коронавірус виявили у 290 жителів Київщини. Такими є дані обласного центру контролю та профілактики хвороб за минулу добу, 24 вересня. У розрізі районів ситуація виглядає так: Білоцерківському – 39, у т.ч.  3   дітей ( Білоцерківська МТГ – 10 (м.Біла Церква), Сквирська МТГ –3 (м.Сквира), Тетіївська МТГ – 4, в т.ч. 1 дитина (м.Тетіїв-3, […]

Вересень 24, 2021

Україна отримала ультрахолодові морозильники для вакцин від COVID-19 в межах COVAX

Цього тижня в рамках ініціативи COVAX Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) доставив в Україну 3 морозильні камери для зберігання вакцини Pfizer від COVID-19 за ультранизьких температур. Морозильні камери з діапазоном температур від -40°C до -86°C виробництва Vestfrost, Данія, будуть встановлені на складі ДП “УкрМедПостач” Міністерства охорони здоров’я України. Закупівля додаткових ультрахолодових морозильників дозволяє збільшити потужності України […]

Вересень 24, 2021

Представники Церков і релігійних організацій Київської області провели засідання

Сьогодні, 24 вересня, відбулося засідання Київської обласної ради Церков і релігійних організацій. Представники різних конфесій обговорили низку важливих питань. Про це повідомив начальник управління культури адміністрації Дмитро Гончаренко. Під час засідання обговорили урочисті заходи з нагоди святкування Ювілею 700-річчя відновлення Київської Римсько-Католицької Церкви в Україні та 100-річчя п’ятидесятницького пробудження на українських землях. Також були обрані […]

Вересень 24, 2021

Екологічні уроки та висадка декоративних композицій – екологи КОДА залучають молодь Київщини до озеленення регіону

Департамент екології та природних ресурсів КОДА провів екологічні уроки для учнів Бучанської НВК СЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3. Подібну роботу представники КОДА проводять на регулярній основі. Основна ціль побідних бесід з дітьми та підлітками – це підвищення екологічної свідомості, привернення уваги до усвідомленого позитивного ставлення до довкілля та впливу на здоров’я […]