Березень 30, 2020

Василь Володін передав медикам Тетієва і Білої Церкви засоби особистого захисту

Тимчасово виконуючий обов‘язки голови Київської облдержадміністрації Василь Володін та його заступник Дмитро Назаренко відвідали з робочим візитом Тетіївську районну лікарню. Подякували медикам за їх самовіддану працю в складний період боротьби з поширенням коронавірусу і передали лікарям засоби особистого захисту.

«Щойно Україна отримала нову партію засобів особистого захисту з Китаю. Про це повідомляв Президент України Володимир Зеленський. Свою частку Київщина вже розподіляє по лікарням області. Було прийнято рішення негайно передати все необхідне медичним працівникам, тому що саме від вас, вашого здоров‘я залежить наша подальша спільна боротьба з коронавірусом. Бережіть себе. Дякуємо вам за вашу роботу», – підкреслив Василь Володін під час передачі медикам Тетієва засобів захисту.

Представники влади поспілкувалися з керівництвом та персоналом медичного закладу дізналися про його нагальні потреби. Оглянули інфекційне відділення лікарні. Воно наразі включає 10 окремих боксів для розміщення хворих. За словами керівництва лікарні, в разі потреби їх кількість буде збільшена.

Всього сьогодні лікарня отримала 320 респіраторів високого ступеня захисту, 160 костюмів біозахисту та 50 тестів для виявлення коронавірусу.

Після Тетіївської лікарні керівник Київщини з заступником відвідали м. Біла Церква, де знаходиться одна з основних лікарень Київської області, що приймає на лікування хворих с підозрою на коронавірус. Василь Володін зустрівся з міським головою Геннадієм Диким. Вони обговорили ситуацію, що склалася у зв‘язку з поширенням COVID-19 і потреби медициниміста.  Мер особливо подякував за доправлення костюмів біозахисту для медиків, тому що саме в них місто відчуває великий брак.

Медикам Білої Церкви представники обласної влади передали 720 медичних масок, а також 200 костюмів біозахисту.

Всього область отримала в якості допомоги з Китаю 5220 медичних респіраторів, 5140 медичних масок різного ступеню захисту, 1400 медичних костюмів біозахисту. Всі засоби вже передані, або на даний момент передаються лікарням. Наступні партії засобів захисту також будуть оперативно передаватися медикам на місця.

 

Читайте також

Травень 30, 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 СТАНОМ НА 30 ТРАВНЯ

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 30 травня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 1556 випадків захворювання на коронавірус (у т.ч. 123 дитини та 287 медпрацівників (за весь період). Нових випадків за останню добу – 21. Лабораторно підтверджені випадки: – в Обухівському р-ні – 237 (м. Обухів -​ 112, смт Козин – 25, […]

Травень 30, 2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 30 травня в Україні 23204 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 696 летальних, 9311 пацієнтів одужало. Загалом захворіли 1700 дітей та 4475 медиків. За добу зафіксовано 393 нові випадки. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 958 випадків; Волинська область — 887 випадків; Дніпропетровська область — 933 […]

Травень 29, 2020

ВІДБУЛАСЯ ОПЕРАТИВНА НАРАДА КЕРІВНИКА ОБЛАСТІ З СИЛОВИМ БЛОКОМ

У зв’язку із надзвичайною подією, яка сталася сьогодні вранці у м. Бровари, Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації, зібрав оперативну нараду із силовим блоком області (прокурор Максим Киричук, начальник поліції Андрій Нєбитов, начальник управління стратегічних розслідувань у Київській області Володимир Нідзельський, міський голова м. Броварів Ігор Сапожко та інші). Учасники наради […]

Травень 29, 2020

Встановлені збитки, спричинені перестрілкою в Броварах

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Лісовик сьогодні, 29 травня, відвідав м. Бровари. На місці він проінспектував наслідки, що були спричиненні ранковим інцидентом. Перевіривши результати роботи комісії житлово-комунального господарства Броварської міської ради А. Лісовик надав відповідні доручення департаментам КОДА щодо взаємодії для допомоги постраждалим громадянам. За результатами огляду складений відповідний акт. «Разом з комісією […]