Травень 28, 2020

Василь Володін ознайомився з роботою провідних підприємств Богуславського району

27 травня Богуславський район з робочою поїздкою відвідав очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін. Керманич області ознайомився з основними напрямами діяльності провідних підприємств району: ПП «Ярослав» та ПрАТ «Богуславська сільгосптехніка».

Дані виробництва входять до потужного агропромислового комплексу Богуславщини, що налічує 63 підприємства, з яких: 20 господарські товариства, 38 фермерські господарства, 5 приватно-орендні сільськогосподарські підприємства, приватні підприємці та домогосподарства.

У економічній спроможності Богуславської ОТГ Василь Володін пересвідчився особисто.

Приватне підприємство «Ярослав» займається швейним виробництвом, зокрема виробництвом пряжі та ткацьких виробів, махрових виробів, матрацовим, обробним та перово-пуховим виробництвом. Підприємство успішно працює з 1995 року. На даний час перелік продукції, що випускається ПП «Ярослав» становить біля 1000 найменувань.

ПрАТ «Богуславська сільгосптехніка», що Василь Володін також оглянув сьогодні, виготовляє сільськогосподарську техніку. Лінійка продукції підприємства включає в себе: самохідні обприскувачі BOGUSLAV IBIS та MAF; причіпні обприскувачі АТЛАНТ, ТИТАН, КРОНОС, ОДІССЕЙ, а також культиватори для обробки грунту КУ-6А з одночасним внесенням добрив, машини для внесення КАС, техніку для внесення аміачної води ПЖУ, агрегати для внесення безводного аміаку. Вся продукція сертифікована на відповідність міжнародним стандартам.

По завершенню огляду підприємств В. Володін провів зустріч з представниками бізнесу. Вислухав їхні проблемні питання та обговорив шляхи розвитку району.  

«Ми зацікавлені у розвитку успішних підприємств, адже це забезпечує сталий соціально-економічний розвиток не лише області, а й України. Особливо сьогодні, коли увесь світ скувала пандемія коронавірусу. Та карантин рано чи пізно закінчиться і нам потрібно думати про розвиток економіки вже сьогодні, підкреслив Василь Володін. – Наш пріоритетстворення нових робочих місць та залучення інвестицій в район. Ми починаємо над цим активно працювати і я чекаю вашої підтримки та пропозицій».

Читайте також

Липень 12, 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 12 ЛИПНЯ

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 12 липня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 3026 випадків захворювання на коронавірус. В тому числі у 253 дітей та у 526 медичних працівників. За добу підтверджено 40 нових випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), у тому числі у 2-х дітей віком  8 та 16 років (с. Гастролуччя Баришівського району, м. Біла Церква)  та у 38  дорослих ( […]

Липень 12, 2020

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ 2019-NCOV

В Україні зафіксовано 678 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 12 липня (станом на 9:00) в Україні 53 521 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, з них 1383 летальні, 26 118 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 678 нових випадків. Загалом проведено 796 680 тестувань методом ПЛР. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 2097 випадків; Волинська область — […]

Липень 11, 2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 11 ЛИПНЯ

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 11 липня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 2986 випадків захворювання на коронавірус. У тому числі у 251 дитини та у 521 медичного працівника. За добу підтверджено 46 нових випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), у тому числі у 6-ти дітей віком від 9 до 17 років (м. Васильків […]

Липень 10, 2020

Василь Володін відвідав з робочим візитом три райони Київщини

10 липня голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін відвідав з робочим візитом Поліський, Іванківський та Бородянський райони області. Основна мета поїздки – комунікація с громадами, виявлення проблемних питань та шляхів їх вирішення. Разом з ним з мешканцями районів спілкувалися начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов, очільник Головного управління СБУ у […]